Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30453046304730483049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol kanatta haZard kullandım beğenmedim satıp 86 son almayı düşünüyorum kullananlar memnun mu bu karttan

• Arkadaşlar transfer listesi gönderebilirseniz çok sevinirim??

psn: knidos488
  • Rui Costa SBC'sini yaptım ama pek umduğum gibi çıkmadı... Orta sahada Eriksen'le daha rahat oynuyorum nedense, Rui Costa'nın statları yüksek olmasına rağmen daha ağır kalıyor, kolay top kaptırıyor ve şutları sandığım kadar etkili değil. Kötü bir oyuncu da değil aslında, 15 maçta 15 gol 3 asistim var ama biraz da Rui Costa gol atsın diye uğraştığımı farkettim :)

Icon Luis Hernández nasıl arkadaşlar? Rui Costa'yı Hernandez SBC'si için harcamaya değer mi?

Şuan kenarda 730K coinsim var, forvette Jesus ve Mbappe ikilisiyle gol yollarında herhangi bir sıkıntı çekmiyorum ama Hernandez ekstra fark yaratır mı? Yoksa Rui Costa'ya biraz daha şans verip, 730K ile başka oyuncuya mı yatırım yapıyım?
  • arkadaşlar saat 9'da tüm oyuncular birden mi pakette olacak?
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben +86 da tıkandım ne yparsam yapıyım olmuyo sen hangisini yaptın söylede onu yapıyım bende bıktırdı
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Hernandez iyi forvet ama Rui yi harcamaya degmez bence. Rui yi uzun suredir kullanıyorum sutlari hizi fizigi yerinde tek sıkıntısı bana gore bitiricilik sıkıntısı kaleyi görünce gozu kapali vuruyorum ama ceza sahasi icinde karsi karsiya pek verimli degil. Bence biraz sans ver ama su da var oyun tarzina uymamis olabilir her oyuncu herkesde ayni etkiyi birakmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

hayali kürdistan olanın sonu mezarlık olur. bütün maç izmir marşı dinleterek 2-0 yendim 61de kaçtı. keşke her maç bunlar gelsede elllerine versem.

Adamsın kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

Ronaldinhooooo Çöldeki Bir Vaha Gibi en az 2.500.000 3.000.000 coıns arası yapılır bu sbc satma imkanı zaten yok büyük kazık başka bişey değil o kadar harcanıyor ama satılmıyor bende hagi rui costa var en azından hediye verdiği paketlerden paranın yarısını aldım bunu yapanda dua edecek güzel bişeyler çıksın diye....

Ne kadara mal olur acaba?:((( Bu adam için tüm takım feda edilir.
  • sonunda hallettim ya ben böyle saçmalık görmedim 3 saat sonra aynı kadroyu kabul etti sbcde değişen hiçbir oyuncu yok ea le konştum chat te bende aynı sorunu yaşıyorum diyor bana
  • Katılıyorum. Satılamaz olması umrumda değil, 94lük Ronaldinho almışsın neden satasın ki Keşke 89'luk Ronaldinho isteyip üste 2-3 ucuz görev istese çok güzel olur
  • Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    biraz geç gördüm :) ama oldu çok şükür
  • Ronaldinho görevi 3 icon istiyor. Henry ile hemen hemen aynı görevler. 2.5m'e filan bitirilir görev, o civarda nakite ulaşabilirsem yarın 40 paketi açtığımda mutlaka başlarım.
  • arkadaşlar ronaldinho'yu hepimiz çok seviyoruz ama tavsiyem yapmadan kiralığını deneyin hoşunuza gitmeyebilir. Matthusun kiralığını da mutlaka yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahşap5 -- 18 Ocak 2018; 21:24:32 >
  • Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    kardşm bu icon görevlerinin bir süresi varmı yoksa 4 ay sonra da istersek yapabilirmiyiz biliyomusun ?
  • Beyler rica ediyorum birseyler onerin de bruyne u satip pogbayimi cam a ceksem ? sola hazard olurmu ileriye kimi alayim lukaku yavas kaliyor butun fikirlere acigim 😁

• Van basten nasıl arkadaşlar? Kullanan varmı alınırmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    bak gaza getirdin şimdi hemde SLK vayyy vayyy vayyy 2.5m olacağına eminsin demi bana fazla olur gibi geliyor şimdi herkes yüklenecek alınacak oyuncu değerleri artar yahu ben 95'lik kante alacaktım nereden çıktı bu bütün para gidecek....
  • doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    süresi sadece kiralık kartlar için geçerli kardeşim diğerlerini istediğin zaman yaparsın....
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    sagolasın bu gidişle fifa 19 çıkınca yaparız biz :)
  • 
Sayfa: önceki 30453046304730483049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.