Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KendineAteist Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30313032303330343035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi arkadaş lig sbc lerinde yapması en mantıklı takımlar listesini koymuştu ama bulamıyorum o listeyi atabilir misin dostlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak^-^

Iyi akşamlar birkaç sorum olcaktı. If benatia var onun yerini Manolas ile ne kadar doldurabilirim? Bir de totw görevi için var mı uygun bildiğiniz kadro ? Teşekkürler şimdiden.

Manolas italyanın en iyi stoperi hatta oyunun en iyi stoperlerinden normaş kartlar arasında

Chiellini-manolas zaten efsane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    al bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: xano22

Sizinle aramda yaş farkı var. 23 yaşındayım bu nedenle 2002 öncesi için pek bir şey söyleyemeyeceğim ama kendimi bildim bileli futbolu yakından takip ederim. Crespo'yu interden beri, larssonu da celticteki son dönemlerinden beri takip etmişimdir. Bana göre Crespo'nun kariyeri Henrik Larsson'u katlar. Larsson 33-34 yaşlarına kadar iskoçya liginde oynamış, vasat bir ligin akılalmaz golcüsüydü. Üst düzey liglerde toplam 2 sezon oynamış bir oyuncudan bahsediyoruz. O iki sezonda da genelde sonradan oyuna girmiştir. (2006 finalini alan adamdır hakkını yemeyeyim)

Henrik Larsson'u Crespo'dan büyük veya iyi oyuncu yapan şey ne merak ettim.

Benim de sizinle aramda yaş farkı var, yaşım 27. Bizim çocukluğumuzda (size de pek uzak olmayan yıllar) İskoç ligi dünyanın en popüler 5-6. ligi idi. Rusya,Belçika, Hollanda, Türkiye gibi liglerin çok üstünde olan bir ligdi. Celtic-Glasgow her zaman podyum takımı idiler ve Uefa'da daha alt takımları ciddi rakiplerdi. Avrupanın en ciddi takımlarının en çok puan kaybettiği deplasmanlar İskoç deplasmanlarıydı bu dönemde. Anlayacağınız Lyon'un lige ambargo koyduğu Fransa ile aynı popülerlikte bazen ise daha popüler bir ligdi.

Demem o ki Crespo'ya vasat (ki çoğu genç kardeşimiz vasat/evasıt (Arapça: orta) kelimesinin anlamını bilmiyorlar) demek ne derece futbol katliamı ise 1990ların sonu 2000lerin başında İskoç ligine vasat lig demek aynı derecede katliamdır dostum.

• Assistant Referee kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim ciddiye alınacak hiçbir yanın yok, lütfen boş yapıp konumuzu kirletme. Geldin milleti uzaklaştırdın güzelim TOTY muhabbetinden. Hadi oyun çok kötü, berbat oynanmaz bu sene evet. Güle güle.
  • Off hocam çok fena yerden vurdunuz. Nedved deyip gözünüzün önüne gelince bile insanın duyguları karman çorman oluyor. İnşallah görürüz ilerleyen senelerde ikonunu. Sanırım Nedved gelirse Fifa Points alacak kadar kendimden geçerim
  • JakeSully07 kullanıcısına yanıt
    Bence en doğru açı bu hocam tebrikler. Onu hissederek oynamak başka bişey

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Hocam yanda chiellini var zaten o zaman satayım ben o kartı teşekkür ederim.

• 90 hernandezin yanına 88 owen düşünüyorum kullanmaka olan var mı nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FifaUltimate58 -- 16 Ocak 2018; 22:27:35 >
  • bu kadar nedved sevdalısını bir arada görünce dayanamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: RuhsatliSilahCruze

90 hernandezin yanına 88 owen düşünüyorum kullanmaka olan var mı nasıldır

bende 88 owen var cok memnun olduğumu söyleyemem, hızlı, bitirici ama zayif ve pasları çok kötü, yani tavsiye etmem, satışa koydum zaten.

• 91 hary kane deneyen var mi? 350k verip satilamaz olarak almaya deger mi?

• Arkadaşlar TOTW 17 +81 olanı yapsak yeni TOTW 18 açıklandığında açsak 18 den mi adam verir yoksa 17 den mi😂

• HoPe_35_ H kullanıcısına yanıt
    satılabilir olanı yaparsan yarın 21.00'dan sonra totw 18 verir.
  • Peki 40k paraya değermi totyde hangi oyuncular var

• İf callum wilson mu if zaha mı

• sessizo6 S kullanıcısına yanıt
    değer bence iyi oyuncular gelicek deniyordu totw 18 için (suarez,son,valencia,rodriguez) gibi

hazır konuya girmişken bu kadar paket açılıyoken 10k dan alabilceğiniz bu haftanın if kartları var onlara yatırım yapın yarından sonra yükselir diyorlar bende ne var ne yok yatırdım inşallah pişman olmayız..
    gerçi yükselmese bile çok fazla zararınız olmaz sonuçta 10k ya aldığınızı 9800 den en kötü satarsınız

belki işinize yarar aklınızda bulunsun
  • Arkadaşlar vidal ve cech çıkardım paketten satayım mı?

• merhaba arkadaşlar sol bek için kararsız kaldım alaba mı yoksa alex sandro mu hangisi daha iyi oynayan var mı... ???
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    Alaba

• 
Sayfa: önceki 30313032303330343035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.