Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: samsunum55 , SALIGIA , grcnbtmn , Finn Balor , terianri Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil1 Android
120.726
Cevap
564
Favori
4.052.200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    508 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bcnrugur

Hepsi Marcelo ile oynayabilmek için. Salah SBC'sini yaptıktan sonra Jesus'u sattım.Jesus ile oynamayı özlemedim desem yalan olur. Sanırım Jesus CM başlayıp maç başında 4-3-3 (4)e dönüp MO'lar Alli-Kante, MOO Willian Sağ kanat Salah, ST Jesus yapacağım. Başka varyasyon önerisi olan var mı ?

41212 (2) ye dönersen salah ve jesus birlikte oynayabilirsin. Kadrona da uygun. Bende Aguero yüzünden çift forver oynuyorum. Bu arada salah CM de iyi oynayamıyor denedim. 70. dk da düşüyor stamina. CAM ya da CF nasıl olur denemedim.Bu arada Salah'ın sağ ayağı leş. O yüzden sağ tarafta oynatıp sol plase ile goller atıyorum. Eksik kadromda aşağıda

• Teğmen
    154 Mesaj
    Nainggolan SBC gelecek diye Hamsik yatırımı yaptım, sızan listeden bugün oyuncu değiştirmiş ea, umarım Nainggolanı değiştirmeleri. Van dijk baya sağlam duruyor ama hybrid kadro kurarken strong link kurabilecek yanına iyi oyuncu olmaması kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ersind3

quote:

Hepsi Marcelo ile oynayabilmek için. Salah SBC'sini yaptıktan sonra Jesus'u sattım.Jesus ile oynamayı özlemedim desem yalan olur. Sanırım Jesus CM başlayıp maç başında 4-3-3 (4)e dönüp MO'lar Alli-Kante, MOO Willian Sağ kanat Salah, ST Jesus yapacağım. Başka varyasyon önerisi olan var mı ?

41212 (2) ye dönersen salah ve jesus birlikte oynayabilirsin. Kadrona da uygun. Bende Aguero yüzünden çift forver oynuyorum. Bu arada salah CM de iyi oynayamıyor denedim. 70. dk da düşüyor stamina. CAM ya da CF nasıl olur denemedim.Bu arada Salah'ın sağ ayağı leş. O yüzden sağ tarafta oynatıp sol plase ile goller atıyorum. Eksik kadromda aşağıda

4-1-2-1-2'nin hiç bir varyasyonunu sevmiyorum.Hatta o taktiği görür görmez 3-5-2'ye geçip geleni tokatlıyorum genelde. Çok nadir mağlup olmuşumdur o dizilişle oynayan kişilere karşı. Bu arada imkanı olan Kante'yi alsın, keşke imkan olsa da orta sahaya 3 tane Kante alabilsem. Bakayoko-Gueye ikilisinden sonra ilaç gibi geldi aslanım.

• Yarbay
    4118 Mesaj
    Van Dijk futbası 90k tuttu sizce değer mi?
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ersind3

quote:

4-1-2-1-2'nin hiç bir varyasyonunu sevmiyorum.Hatta o taktiği görür görmez 3-5-2'ye geçip geleni tokatlıyorum genelde. Çok nadir mağlup olmuşumdur o dizilişle oynayan kişilere karşı. Bu arada imkanı olan Kante'yi alsın, keşke imkan olsa da orta sahaya 3 tane Kante alabilsem. Bakayoko-Gueye ikilisinden sonra ilaç gibi geldi aslanım.

bende nefret ediyordum bu taktikten daha sonra bir şey keşfettim hızlı bek oyuncularımla dümdüz dribbling yapıyorum tutamıyor haliyle hele göbeği kalabalık olan taktikte hiç tutulmuyor oyuncu değiştir tuşu doğru oyuncuyu vermiyor. Geniş taktikte ise göbekten fena yarılıyor beklerle
    |
    |

• Yarbay
    3680 Mesaj
    Bakambu yerine Dijk koymuşlar, ileride süprizler olabilir mi acaba?
    |
    |
  • Binbaşı
    1278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykut_yilmaz

Rijkaard kullandım, ferdinandı hala kullanmaya devam ediyorum. İkisi arasında pek fark yok diyebilirim. Desailly'i öneririm. Shadow kartı kullanırsan pace 94 def 99 oluyor, phy 88 zaten :) Eğer almayı düşünürsen cdm versiyonunu al, oyun içinde cb'ye çekersin. Zaten cb'de oyun içi puanı daha yüksek. Matthaus'da çok iyi ama boy sorunu var tabi. Cm için daha ideal ama yanında uzun boylu bi partner olursa defansta da çok iyi işler yapıyor.

hocam iyice kafamı karıştırdın:) dessaly icin bütçe yetmez, elimde 750k var, ama cdm dessaly cidden hayvan gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    12 Mesaj

Perşembe günü saat 21:00 de yazar katıldın diye.
    |
    |
    ZekarBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

yarın if Babel kaç gelecek acaba olurda 78-79 felan gelirse fena söverim onun kalibresindeki çoğu normal futbolcunun düz kartı 79-80

Şu an 82-83 olan birçok kanat oyuncusundan iyi, sırf Türkiye liginde olduğu için kötü yapıyorlar. Babel; Sane ve Martial ayarında adam. İtalya ligindeki çöpleri bile daha iyi yapmışlar.

Orijinalden alıntı: *ORION*

Patlama sesi duydum, Avustralya'dan yankılandı.

öyle oldı valla :D batığım :D

Orijinalden alıntı: buraqka

quote:

abi böyle bi şey olmaz ya gitmişler 4.ligden takım koymuşlar

Orijinalden alıntı: anka126

quote:

quote:

kesinlikle ea nın adamları içerden bildikleri için bu adamları topluyorlar. tanesi 6 7 k dan gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqka -- 19 Aralık 2017; 23:27:7 >

• Yarbay
    4118 Mesaj
    Milan Atalanta kadrosunda kulüpler tam 4 diyor ne demek istiyor burda?

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Milan Atalanta kadrosunda kulüpler tam 4 diyor ne demek istiyor burda?

kuracağın 11 de takım sayısı kesin 4 olacak, 3 olmaz 5 te olmaz, başka hçbir sayı olmaz :D
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: anka126

quote:

quote:

kesinlikle ea nın adamları içerden bildikleri için bu adamları topluyorlar. tanesi 6 7 k dan gidiyor.

hadi silver falan olsa alayı anlarım da cogu oyuncuları altın ve adamlar 6kdan gidiyo saka gibi. arz da var yani.
    |
    |

• Binbaşı
    1815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sessizo6

Arkadaşlar kart renklerini birisi anlatabilirmi.Simsiyah kart gelişiyor.Yeşil mavi sarı???

futbin sitesinden bakarsınız

ptg ve otw kartları gelişiyor

diğer özel kartlar sabit kalıyor
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Van Dijk futbası 90k tuttu sizce değer mi?

yapacaksanız hemen yapmayın , sıkı pazarlıkla yarın akşama kadar fiyat kırın 65-70 k bandında tamamlarsınız biraz sabır ile
    |
    |

oyuncu sbcleri bittikten sonra normal totw sbcleri falan gelir mi hocam ?
    |
    |
    Bahsedilenler: navarro4
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.