Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26512652265326542655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önerisi olan varmıdır şunu sat şunu al yerine gibi? Başka para yok çünkü

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar fifa ultimate apple storeden ve internet sayfasından yani fut wep app dan giriş yaptıgım da transferlere giremiyorum.

Continue playing fut 18 on playstation 4 to unlock access to the transfer market yazıyor. Ne yapmam gerekiyor transferlerimi kontrol edebilmek için?
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    peki satmalımıyım kullanmalımıyım?hart var kalede overall 82- ruffierinki 85?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Briggs

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

UT de bazi maclar muthis giderken bazen 60. dakkada bazen 20. dakkada bi an oyun donuyor, altta dolma isareti cikiyor ve ondan sonra mac bitene kdr donarak oynaniyor. Olay Ea dan mi kaynakli acaba internet sorunum olmadigina eminim oyun update ettigimde yada satin alip indirdigimde 200 mb la fln indiriyor 1000 mbps internetim var Romanyadayim dunyanin en hizli interneti var ztn.

Bu tarz bi sorun yasayan var mi acaba ? Ne yapmaliyim ?

Dostum dns kullanıyorsan ondan kaynaklı olabilir

Hocam xbox i 10 gun once aldim, hic dokunmadim automatic tir diye dusunuyorum. port degistirdim nat i open yaptim ama oluyor. Belirli bir DNS girmem gerekiyor mu yoksa automatic mi birakayim ?

• knidos kullanıcısına yanıt
    Belirli sayıda maç yapman gerekiyor.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Ea proxy filan mı var? Dns kullanma, modemei fabrika ayarlarına çek.
  • gondor41 kullanıcısına yanıt
    İboviç yerine jesus, kalan parayla da, herrrara yerine if mooy ☺️ Ayrıca willian yerine miki 😊 Alba yerine. Rose

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamaisVu_34 -- 28 Kasım 2017; 18:31:40 >
  • Ps güncelleme geldi

• burada bir arkadaş forma arıyorum demişti reklamsız, arması güzel olan falan filan, o bu mesajı görüyorsa "Wisla Krakow" takımının forması tam onun aradığı stilden.

• Aylık ödüller bu hafta mı geliyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Aylık ödüller bu hafta mı geliyordu ?

Bu hafta gelecek.
  • Dün akşamdan beri gelen flash sbc'leri yaptım. Paketin birinden satılamaz if wilson çıktı. Naparım bu para etmeyen adamı derken, elimdeki bir başka if ile birlikte iki if isteyen satılabilir totw sbc'sini yapayım bari dedim. Elimdeki oyuncular ile yaklaşık 30k'ya yaptım ve gelen oyuncu (ilk kez adam gibi biri geldi) TOTW Nainggolan:) Şans bu başka bişe değil. Bunu dedim diye gaza gelip çok coins bayılıp yapmayın arkadaşlar. Şans bu iş sadece. Şans da güldü şükür. Şu an 590k civarına gidiyor ama artar belki diye bekleyeyim diyorum.

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Drop rate’ler çok düşük son zamanlarda. Normalden daha şanslısınız yani. :)

• St ye griezman mı mbappe mi daha iyi olur arkadaşlar biri cam oynayacak biri st kararsızım

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Ps4 için 1.040 gb lık update geldi.

• Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Adebayor bekliyordum aslında:) Şansım da yoktur pek ama bu sefer oldu. Ticaret yapmama gerek kalmadı. Alacağım 3 adam vardı. Rahatça alıp kadromu tamamlarım artık

• Şimdi 84 if leri toplasak ilerde fiyatı artar mı?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kadrom bu şekilde ve if vidali çıkardım fakat onu satıp ne alsam diye düşünüyorum belki hagi sbc sinide yapabilirim. Her türlü öneriye açığım

• gokhturk G kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi campeone1907 -- 28 Kasım 2017; 19:29:38 >
  • tvdoynr kullanıcısına yanıt
    Morata slaah sane matip hepsini sat. Onlarla iş olmaz. Bpl kurucaksan yardımcı olurum. Bide o diziliş baya sıkıntılı. Defansta sıkıntı çekersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 28 Kasım 2017; 19:31:20 >
  • 
Sayfa: önceki 26512652265326542655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.