Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26472648264926502651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam arkaya koşu yap şeklin de oynatıyorsan aman diyeyim aldım ve nasıl sattığımı bilemedim çok hantal beğenmedim ben ama orta açıp kafa golü dersen ona bir şey diyemem ama oyunu baya yavaşlatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e71 E kullanıcısına yanıt
    haftasonu elemelerinde şampiyon olman gerek
  • ben böyle bir saçmalık görmedim dün 15.000 coins verip online draft atıyım dedim ve 4 maçımıda kazandım gelecek hediyeler için heyecanlanırken birde baktım gelen hediyelere dumur oldum , 1 adet altın paket :) + 1 adet rare oyuncu paketi .. afedersinizde s..ler öyle aşkın ızdırabını , ben 4 maçtada ortalama üstü oyuncuları yeneceğim sen bana 5 k lık paket vereceksin ..
  • Bu if Wilson, Nif Jesus'u fifa 18 den silmek için yapılan bir operasyondur. Pas ve hava hakimiyeti bakımından jesusun 1 tık önünde. Şut v.s. Bakımından hemen hemen aynı etkiyi aldım. Öneririm. Az bütçeli veya çokta olsa bütçe mutlaka alın kadroya yedek kalsın.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bağımsız olarak bir sorum olacak. Elimde 17K tutarında bir STAF ekibi var. Antremanda olsun sakatlikta olsun v.s. Yararı var. Ama başka bir yararı yoksa. Yani antreman uyguladikca bana +2 vermek dışında. Satmayı düşünüyorum hepsini. Bu konuda fikir sahibi olanlardan yorum lütfen

• mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    O bahsettiğinin haricinde hiç bir faydası yok kardes ben hep quick sell yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

haftasonu elemelerinde şampiyon olman gerek

nerden giriliyor o hafta sonu elemelerine hocam acemiyim biraz pes oyuncusuydum yeni geçtim sayılır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lexx kullanıcısına yanıt
    Dostum Draft şans işi değil zaten verilen paketler aynı. Yabancı bir forum'da biraz açıklama yapmışlar. Saçma sapan bir şans ile Tüm oyuncular aynı lig ve çoğu aynı uyruk olarak yapıp Manager'de aynı lig olarak uygulamış. Genel Rating 199 a vurmuş. Verilen ödül 2 Mega paket. Ama çoğu yerde bakıyorum Offline Draftta ve online draftta eğer farklı lig ve farklı uyruk olarak kuruyoruz. prm.26 gold paket ve jumbo Altın Paket dışında çıkan farklı biri görmedim.

• Arkadaşlar Div 5 te takıldım kaldım. Bir türlü pozisyona giremiyorum. Her yerde pres yiyorum. Şut çektirmiyorlar. Populer dribbling hakeretlerini yapıyorum. Drag back vs. Veya ZigZag. vs..

Buraya gelene kadar 10 maçtan sekizini kazanıyordum.

Taktiğim 4-4-3(4)

Kadrom:
    Sane-Lacazette-Willian
    IF Mooy-De Bruyne-Bakayoko
    Rose-Azpi-Bailly-Walker
    Courtois

Bagler geride kalıyor. CAM Serbest dolaşım. İleri hat arkaya sarkmaya ayarlı.

Bunun sebebi takım genişliğimidir nedir? (Custom Tactics de). 5. Division da 10maçta sadece 1 yenebildim.

Offline modda Prof. veya Bir tık üstünde yenebiliyorum. Yarı Proda vs. 20 üzeri fark atıyorum. En kısa maç süresinde.
  • ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Ozaman 17k ya hepsini Quikselleyip biraz snipe kasarim. Akşam eve dönene kadar 50 K yaparım o parayı ben

• PVH kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, bende turkcell wınn ile oynuyorum, internet 40-50mbitleri görüyor ancak bağlantı çok kötü, sizde durum nedir acaba?
  • e71 E kullanıcısına yanıt
    online bölümünden fut champions diye yazar
  • Bu paket işleri sbc işleri kesinlikle ayarlı yada tamamıyla şanş işi beyler.. Dün calcio a yükseltmesi (premium olan değil) den if insigne çıktı inanamadım

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    ayni hatayi bende aliyordum.sildim uygulamayi yeniden yukledim duzeldi.

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    ya sorma normalde yapmam da, 3 tane en sevdiğim orta saha olunca orada dayanamadım 3 tane tradeable 7 tane falanda satılamaz yaptım en iyisi adebayor geldi. Bu zarardan sonra bi daha da sbc falan yapmam zaten.
  • Sinerfru kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba,

c****'den memnun musunuz ? hugo loris ve c**** arasında kaldım...

hangisini seçmeliyim ?

edit: bu ne ya yıldız çıkıyor. kaleci kurtis dedim orada, saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KomsununOglu -- 28 Kasım 2017; 10:53:0 >
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    De Gea alamadığınız sürece bence oyundaki en iyi 3. Kaleci. 1çsi neuer
  • Arkadaşlar birtürlü çözemediğim birşey var yeni başladım oyuna...paketlerden çıkan antrenörler var %5 %10 özellikleri var her birinin bunları nasıl kullanıyoruz yoksa hızlı sattan satmalımıyım?
  • onr1102 kullanıcısına yanıt
    Kulübe gönder. Kulüpte olduğu sürece bastığın antreman kartlarından o kadar bonus alırsın. Her bir özelliğin maksimum bonusu %50dir. Mesela Shooting %10 olan 5 tane antronorun varsa. Shooting kart basınca 10 yerine 15 artış olur.
  • Ya pazar günü 390k bid verirlerek alınabilen Agüero'yu şu an 410k bid vererek alamıyorsun.. Ki 2 hafta önce fiyatı nerddeyse 350k idi. Gerçekten bu kadar fahiş fiyat artışı çok saçma..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinerfru kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için...bir sorum daha olacaktı antreman bastığımızda tek maç geçerli oluyor dimi artışlar?
  • 
Sayfa: önceki 26472648264926502651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.