Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26402641264226432644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

gercekmi bu

ne dandik sitesin be dh yemin ediyorum terkedilmis sitelere benziyor sitenin alt yapisi ne resimler aciliyor ne bisi

Offline moda geç para kasmak için o skorları elde edersin onlineda yok böyle yapabilen kasma yani o yüzden. En azından 10 15 mağlubiyeti oluyor en kral oynayanların bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şu iki kadro arasında kararsız kaldım. Sizlerinde önerilerinizi alabilirim?

• paket açmak hakikaten pişmanlık ya eldeki tüm oyuncuları verdim, çöp hepsi. Şimdi sb den gelen 2 mega pack i açtım board bile atmadı
    Bakayoko, rashford, musa devam
  • perisic scream karti CM de oynatan var mı acaba verim alabilir miyiz
  • Cyber monday tr saatine gore kacta baslar

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    brozovic CM de memnun musun hocam
    birde varsa custom tactic ve oyuncu rollerini alabilir miyim
  • Orta sahaya birini arıyorum marchisio ve pjanici beğenmedim hamsik olabilir veya başka önerisi olan tüm kadro ile ilgili? Herşeye açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Fut Champions e her girdiğimde Dejavu yaşıyorum. Muhtemelen herkes yaşıyordur. Herşey aynı her maç aynı her taktik aynı her oynayış sekli aynı

41212-2. Kısa pas pinpon kısa pinpon kısa pas pinpon kısa pas pinpon bu oyun falan değil. Kim daha iyi pinpon oynuyor. Ona bakıyoruz.

Dün castroyu izledim biraz, adam attığı ve yediği golerimteker teker inceliyor. Nerdeyse her golde fizik kurallarına aykırı şeyler oluyor, adamın ayağı ters dönüyor adamın sol ayağı zombi gibi sağdan çıkıp gol atıyor falan.

aynen hocam 2 golden biri saçma sapan oluyor dün bi kafa golü yedim oyuncumun kafasının içniden geçiyo top

• bozcan kullanıcısına yanıt
    bu nasıl bir baldır ya
  • gondor41 kullanıcısına yanıt
    naingolan
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

Yerden sert şut nasıl atılıyor acaba? 2 kere şut tuşuna basarak değil mi? Arenada deniyorum oluyor maçta vurunca dağa taşa gidiyor anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Hocam cuma dan bir kaç gün önce tüm kadromu para edenleri vesaire sattım, bu özel görev ve paketler gelmeden bir kaç saat önce de olabilecek en dip fiyattan aldım haliyle iyi bir etkinlik oldu cepte iyi para bıraktı onun için diyorum, mutlaka benim kafa da olan bunu yapan başka arkadaşlar da vardır.

• Hızlı hızlı basarsan olmaz şut barını biraz doldurup ikinciye basman lazım sertliği barı ne kadar doldurduğuna bakar art arda cok hızlı basarsan dağa taşa gider :) çok yavaş basarsan yetişemezsin şutu çeker oyuncu çok zor bir şey değil yaparsın biraz uğraşırsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuzix

Hızlı hızlı basarsan olmaz şut barını biraz doldurup ikinciye basman lazım sertliği barı ne kadar doldurduğuna bakar art arda cok hızlı basarsan dağa taşa gider :) çok yavaş basarsan yetişemezsin şutu çeker oyuncu çok zor bir şey değil yaparsın biraz uğraşırsan

+1, biraz pratik yaparsan alışıyorsun fakat her karşı karşıya pozisyonda o şekilde şut çekme bi yerden sonra alışkanlık oluyor çok kolay gol yapabileceğin pozisyonlarda deniyosun çok gol kaçıyor
  • Fuzix kullanıcısına yanıt
    Tamamdır üstad squad battle'da antreman yapayım o zaman, çok teşekkürler..

• larssonn kullanıcısına yanıt
    Ya abi yetden şut atıcam diye neler kaçırdım anlatamam..

• bu oyunda neden bu kadar çok gol oluyor ya ? pes 13 gibi oyun her maç skorlar 3-3 , 6-4 ,2-2 ,4-3 savunmaya sinirlenip savunmayı kaleciyi satıyorum nedir çözümü ?
  • squad battle ödülleri yine çöp çıktı...

haftalık görevlerde şu kadar maç yap şu paket hediye olayını da yaptık paketlerden bu sefer çöp arabası çıktı...

• gondor41 kullanıcısına yanıt
    matuidi cm'ye çek,
    khedira scream kartı cdm
  • bende çok kaçırdım o şekilde çok alışmamak lazım, plase şut çeksem çok rahat gol olacak pozisyonları yedim hep
  • 
Sayfa: önceki 26402641264226432644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.