Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22602261226222632264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Advanced'leri bitirdim takım SBC'lerinden var mı bir şeyler diye sorduydum. O zaman yenileri bekleyeyim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarperfb1907

quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Squad battles hayatımda gördüğüm en gereksiz bölümdür fifada, bir daha oynamam.

1- 45 maç için verilen ödüller rezil ötesi. Single seven varsa single season ultimate kupada oynasın, 5 maç sonunda 6200 garantiliyorsunuz. 45 maç 9 kere 6200 demek yani 55.800 eder, hem de istediğiniz zaman oynarsınız. Günde 4 maç hergün gazete okur gibi sizi bağlamıyor.
    2- Puanlama sisteminde bir standart yok, hergün seçkin 2 olup hergün seçkin 3 e düşüyorum. Mesela bu hafta seçkin 2 bitirip seçkin 3 geri düştüm. İlle % dilimine girmen gerekiyor.
    3- Verdiği ödüller bir hafta hergün oynamanız ve takip etmeniz gerektiğine kıyasla rezalet ötesi. Seçkin 3 e 20k veriyor, dalga geçer gibi yani maç başına 400 coins bile değil ilavesi. Verdiği paketler de çok düşük.
    4- oyunun zorluk seviyesi oyun ne isterse o, hiçbir standart yok. Dün mesela legendary 4 maç alırken bugün 72 levele yenildim. Oyun size seçme hakkı vermiyor. Mesela normal season da seçkin zorluğunu 3-4 maç yenersem bir maç kaybederim yani kendi kapasitemi bilirim. Ama bu aptal modda böle bir standartın yok. Professional da bile maç kaybedebiliyorsun. Sonra başka bir maç ta da 10 tane gol atıyorsun. Puan lazımken yenilmek de sinirini bozuyor, mal mal 10 gol atıp oyunun bitmesini beklemek de.

Bir daha oynamam bu aptal modu oynayarak boşa vakit kaybetmeyin, oyunda herşey ilk 100 e girenler için avantaj. EA o grubu zaten gözden çıkarmış, çok az bir oran, onlar points almasa paket açmasa da olur. Bizi resmen aptal yerine koyuyorlar. WL oynamıyorum çünkü 2 kere kol kırdım. Anlatmaya gerek yok WLde yaşananları oynayanlar bilir. Sabitlendik her hafta 22 galibiyete max. O yüzden oynamıyorum. İlle bana açtıracak bu oyun yine autobuyeri, dürüst oyucuyu sevmiyor bu firma.

Ben nedir ne değildir diye 5 maç yapmıştım. Hepsini de kazanmıştım en yüksek seviyede. Oyuncunun takımını da yenerek. Bunların sonucunda yani sadece 5 maç sonunda 11.000 coin 2 premium altın 1 altın 1 de gümüş oyuncu paketi verdi. E daha ne versin. Bence çerezlik olarak takımınıza alışma olarak gayet olumlu. Gelir gider olarak baktığınızda gayette mantıklı 5 maç için.

Evet bu şekilde haklısın. Birgun oynayıp haftaya odulu alacaksın. Benim dediğim seçkin 2-3 olmaya çalışırsan verdiğin emeğe değmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam, boost aldığın yerden takım adı değiştirme alabilirsin demiştim zaten :) Advanced'i bitirdim, ligleri soruyordum hangi takımın daha yapılabilir SBC'si diye ama şimdi bi yokladım, herkes onları yaptığı için fiyatlar uçuk. Gerek yok gibi. Yeni SBC bekleyeceğim.
  • Yatırım için 3 tane OTW Tolisso almaya değer mi?

1 hafta içinde kar getirir mi?

• loopusait kullanıcısına yanıt
    60 Adette ben aldım Bernardo SİLVA :) Cuma günü kaçı görür acaba ?
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    Ne kadardan aldınız ? Aguero SBC si için gerekli olursa 8000 i görür diye umuyorum. Gerekli olmazsa yine de 5000 civarına alıcı bulur rahatlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

Dün 2900’e aldığım Gaitan bugün en düşük 3500’den satılıyor ne zaman elden çıkaraçım bunu?

farklı birini aldın veya farklı birine bakıyosun galiba..
    şuan 2500 2600 seviyelerinde satılıyor..

eğer 2900'den aldıysan cuma akşamını bekle. eğer ihtiyaç olursa ucu ucuna kar edersin.
    yoksa zaten ciddi zarardasın..

pazar günü 1200 den topladım ben..
  • Beyler dün gece den beri kime teklif yapsam daha yüksek teklif yapıldı diyor sürekli ne zaman açılır bu herhalde pazar banı yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbang61 -- 10 Ekim 2017; 12:46:44 >
  • Squad Battles'a girmeye çalıştığımda takılıp kalıyor aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematique

Squad Battles'a girmeye çalıştığımda takılıp kalıyor aynı sorunu yaşayan var mı ?

Dün bana da oluyordu. Dele Alli'nin squadı görmek isterken 2-3 kere takıldı. Ben de ona bakmayıp diğer maçlara girdim sonra düzeldi.
  • cinematique kullanıcısına yanıt
    bana da dün oldu..
    4-5 kere denedikten sonra oynayabildim, delle ali squadını görmek için önce üçgen'e basarak kadrosunu görmeye çalış, sanırım bu şekilde yaptıktan sonra düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Squad battles hayatımda gördüğüm en gereksiz bölümdür fifada, bir daha oynamam.

1- 45 maç için verilen ödüller rezil ötesi. Single seven varsa single season ultimate kupada oynasın, 5 maç sonunda 6200 garantiliyorsunuz. 45 maç 9 kere 6200 demek yani 55.800 eder, hem de istediğiniz zaman oynarsınız. Günde 4 maç hergün gazete okur gibi sizi bağlamıyor.
    2- Puanlama sisteminde bir standart yok, hergün seçkin 2 olup hergün seçkin 3 e düşüyorum. Mesela bu hafta seçkin 2 bitirip seçkin 3 geri düştüm. İlle % dilimine girmen gerekiyor.
    3- Verdiği ödüller bir hafta hergün oynamanız ve takip etmeniz gerektiğine kıyasla rezalet ötesi. Seçkin 3 e 20k veriyor, dalga geçer gibi yani maç başına 400 coins bile değil ilavesi. Verdiği paketler de çok düşük.
    4- oyunun zorluk seviyesi oyun ne isterse o, hiçbir standart yok. Dün mesela legendary 4 maç alırken bugün 72 levele yenildim. Oyun size seçme hakkı vermiyor. Mesela normal season da seçkin zorluğunu 3-4 maç yenersem bir maç kaybederim yani kendi kapasitemi bilirim. Ama bu aptal modda böle bir standartın yok. Professional da bile maç kaybedebiliyorsun. Sonra başka bir maç ta da 10 tane gol atıyorsun. Puan lazımken yenilmek de sinirini bozuyor, mal mal 10 gol atıp oyunun bitmesini beklemek de.

Bir daha oynamam bu aptal modu oynayarak boşa vakit kaybetmeyin, oyunda herşey ilk 100 e girenler için avantaj. EA o grubu zaten gözden çıkarmış, çok az bir oran, onlar points almasa paket açmasa da olur. Bizi resmen aptal yerine koyuyorlar. WL oynamıyorum çünkü 2 kere kol kırdım. Anlatmaya gerek yok WLde yaşananları oynayanlar bilir. Sabitlendik her hafta 22 galibiyete max. O yüzden oynamıyorum. İlle bana açtıracak bu oyun yine autobuyeri, dürüst oyucuyu sevmiyor bu firma.

Kısmen katılıyorum. Paket şans işi bana da Eriksen çıktı Seçkin 2 bitirmiştim ama dediğin gibi oyunun bir ayarı yok world class bazen 5-6 atıyorsun bazen Pro yu yenemiyorsun. Aslında bazen Pro rakip Legend zorluk gibi geliyor. Bugün 8 attım pro da sonraki maç yine Pro da ilk 20 dk 3-0 geri düştüm. World class oyuncusuyum ama artık kasmak istemediğim için zevkine pro gireyim dedim. Tam bir rezalet oyunda ayar yok. Oyun ne isterse o

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Bu pazar banı en fazla ne kadar sürüyor beyler 10 saatir kimseyi alamıyorum hep sizden daha yüksek teklif yapıldı hatası alıyorum

• arkadaşlar geçen sene başlayıp pek oynamadığım için level'ım transfer listesini 50nin üzerine çıkarmaya yetmiyor.
    eğer kullanmayan birisi varsa bana alabilir mi? ben level gelince iade ederim.
  • Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla 18 saat kadar sürebiliyor ama emin değilim.
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Fittneslardan kaçtan gidiyor hocam ?
  • ghan91 G kullanıcısına yanıt
    Ps4 den olmuyor ama web App den yapabiliyorum transfer inş düzelir,ilk defa geliyor başıma böyle olay.

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    düzelir merak etme. sadece market ban yemişsin bu da geçici, büyük ihtimalle snipe yapmaya çalıştın diye tahmin ediyorum?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Stoperler Dijk ve Kompany.Kaleci Cech.Sağ bek Valencia.Orta sahada Dembele yerine Matic ile oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Orijinalden alıntı: celgokhan

Kendine 2-3 tane alabileceğin oyuncu belirle. Ben quaresma ile başlamıştım. Quick sell fiyatını araştır en düşük kaça gidiyor diye. Örneğin en düşük 3.400 e gidiyor ise aldığın oyuncu 3.400x0,95 yap. 3.230 ediyor. Bu fiyatın ne kadar altında alabilirsen oyuncuyu o kadar kar edebileceksin. Dikkat etmen gereken şey bu işlemleri aynı gün yapman. Ertesi gün fiyatlar değişiyor

Hocam şimdi baktım quaresma quick sell fiyatı 664 diyor ama pazarda en az 1500 coinsten başlıyor nasıl 664 civarına alabileceğim ki??

hocam arkadaşın kast ettiği şey en düşük buy now fiyatı. Quaresma örneğinden yola çıkarsak transfere girip quaresmayı aratırken "buy now maximum" yazan yere fiyat yaz.Ben şuan baktığımda 2.500 e kesin satılır görünüyor.2375 kasana girer 2500 a sattığında. Bu rakamın altında alabilirsen tekliflerle Quaresma yı, 2500 buy now fiyatıyla transfer listesine ekleyin. Bunun gibi düşünerek başka oyuncularda denemeler yapabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 22602261226222632264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.