Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 22552256225722582259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zielinski'yi önerebilirim baya. Uzun süre kullandım çok ta memnundum.

5* Weak Foot ve 4* skill moves var çocukta. Deadeye chemistry card basarak şutunu da istenilen seviyeye getirebilirsin. Hız-Pas-Dribbling zaten iyi durumda.

Sevgiler.
  • arkadaşlar bu totw kartların değerlenmesi için kartın simsiyah olmasımı lazım yarmolenko aldım simsiyah ikitane bide daha ucuz olanları yanı sarı olanları var onlarda fiyat değişimi olmuyormu bitane yanlışlıkla almıştım sattım acaba boşamı çıkardım elimden
  • Sağolun deneyelim bakalım

@Fortescue @Shosy
  • Forvet luis murieli öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

Kadromu şu şekilde kurdum. Nakit param bitti. Yaklaşık 50k param kaldı.

Rica etsem önerilerde bulunabilir misiniz? Şu oyuncuyu değiştir, şuna para biriktir veya BPL kadrosunu boz şunu yap gibisinden.

Teşekkür ederim.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Shosy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar coinsi nasıl kasıyorsunuz?

6k coinsi zor kastım 2-3 gündür türkiye ligi kadrosu kurdum zar zor daha pepe’yi alamadım

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Kendine 2-3 tane alabileceğin oyuncu belirle. Ben quaresma ile başlamıştım. Quick sell fiyatını araştır en düşük kaça gidiyor diye. Örneğin en düşük 3.400 e gidiyor ise aldığın oyuncu 3.400x0,95 yap. 3.230 ediyor. Bu fiyatın ne kadar altında alabilirsen oyuncuyu o kadar kar edebileceksin. Dikkat etmen gereken şey bu işlemleri aynı gün yapman. Ertesi gün fiyatlar değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: celgokhan

Kendine 2-3 tane alabileceğin oyuncu belirle. Ben quaresma ile başlamıştım. Quick sell fiyatını araştır en düşük kaça gidiyor diye. Örneğin en düşük 3.400 e gidiyor ise aldığın oyuncu 3.400x0,95 yap. 3.230 ediyor. Bu fiyatın ne kadar altında alabilirsen oyuncuyu o kadar kar edebileceksin. Dikkat etmen gereken şey bu işlemleri aynı gün yapman. Ertesi gün fiyatlar değişiyor

Hocam şimdi baktım quaresma quick sell fiyatı 664 diyor ama pazarda en az 1500 coinsten başlıyor nasıl 664 civarına alabileceğim ki??

• squad battle ödüllerinden çıkan...

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celgokhan -- 9 Ekim 2017; 22:4:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RocheBobois

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

Squad Battles ile ilgili 2 tavsiyem olacak

ilki ; eğer oyunu elite bitirmek istiyorsanız YARI PRO - PROFESYONEL sevilerinde oynayın toplamda 44 maç ve futbolcunun kadrosuyla 45 maç oynayacaksınız. Arada ful rakip bronz geliyor onlarda dünya klası oynayabilirsiniz. Böylelikle elite 3 aşırı kolay.

ikincisi ; squad battles oynamaya vaktim yok ama coin kazansam fena olmaz diyenlere gelecek
    AMATÖR seviyesinde maçı açıp 1-0 veya garantiye alıp 2-0 öne geçip maçı bırakmak , ilk yarı bitince ikinci yarıyı başlat düğmesine basıp maç sonu puanınızı beklemek. Rakip saldırmayacak ve kazanacaksınız böylece haftayı GOLD klasmanında bitirip 25-50 k arası gelir elde edebilirsiniz

Bana sorarsanız aşırı sıkıcı mod tabi ama coins herşeyden önemli

Hocam senin bu söylediğin 2.yarıyı biz oynamıyoruz takım kendi oynuyor yani öyle mi? Eğer öyle ise bu pc platformunda da oluyor mu biliyor musun?

10 dakikada 2-0 yapıp bırakabilirsiniz , pc platformunda da aynıdır diye düşünüyorum. ilk yarı bitirince ilerleyin

• İbrahimovic alalım dedik dün 125 k olan adam 155k dan gidiyor şaka gibi

• cm ye adam önerisi alabilir miyim ? yanında koke var hızlı bir adam istiyorum içeriye koşu yapan atak sırasında. (ispanyol kadro)
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: RocheBobois

Evet arkadaşlar şuan görmüş bulunuyorum ki Bir arkadaşımız 350 mb demişti Ama pc platformu için 299.40 mb idi yanlış görmediysem bir güncelleme gelmiş

Bu arada oyunda para kasmak ile alakalı maç yapmak,coins boostun haricinde ve wl,sbc veya squad battles'ın haricinde Önerebileceğiniz yani şu ticaret durumunu soruyorum Var mı özellikle belli başlı ürünler,oyuncular yani nasıl kasıyorsunuz bu paraları Yüksek paralardan söz eden arkadaşlar var da o sebeple soruyorum veya kadroları da öyle ucuz kadrolar değil bakılırsa bayağı bir oynamak gerekiyor öyle kadrolar için Hatta bazıları belki de oynayarak yapılamaz Pack falan açmayıp Ronaldo ve ikon almadılarsa alsalar bile çok üst düzey birşeyler çıkmadıysa pek mümkün görünmüyor.

Anladığım kadarıyla pc platformunda oynuyorsunuz , orda ticaret ; konsollar gibi hızlı mıdır bilmiyorum ama transfer al sat ile coinler katlanıyor.

En basit yöntemle anlatmak istiyorum

2000 coin değerindeki oyunucuyu pazardan 1600-1700 e bir sürü teklif veriyoruz. 50 kota dolana kadar.

5 teklif kazandığımızı varsayarak 45 kaybettiğimiz teklifi temizleyip kazandığımız oyuncuları normal piyasa değerinin en az yüzde 25 değerine koyuyoruz yani 2500 misal

Ben minimum yüzde 50 koyuyorum. Bu haftasonu aldığım oyuncuları 2 - 2.5 katına sattım.

tabi nasıl oluyor diyeceksiniz , haklısınız.

24 saatte en az 20 kez transfer listesini yeniliyorum , uykuda bile alarm kuruyorum saat başı tabi bazılarına kalkamadığım oluyor. Oyundaki coin bende bağımlılık gibi , bundan zevk alıyorum. Kazandıkça mutluluk veriyor , saçma gelebilir ama bu tadı alan arkadaşlar hak vereceklerdir.

İşte - dışardayken telefondan girip yenileyin ve sürekli transfer listeniz dolu olsun. Dediğim gibi gün içinde 100 transfer listenizi ne kadar çok yenileyip listelerseniz o kadar kazanırsınız. Bu oyunculara neden çok coin veriyor ucuzu varken diyeceksiniz. Biz onlara üşengeç - acemi diyoruz

Ticaret ingiltere ligindeki oyuncularla olur çünkü en çok oynanan lig

İyi ticaretler :)

Hocam dün yazınızı gördüğümden beri sürekli bu taktiği uyguluyorum 1 günde 35k gibi bir para kazandım sayenizde.Bir teşekkürü borç bilirim çok sağolun

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Linkler kırık.Ben 20 maç oynadım 20 gol 9 asist gibi bir istatistiği vardı.Sattım 110k dan.99k dan almıştım.Kadro kurarsam ilk işim Hugain olacak.Arkasında brozoviç sağında callejon solda costa ile bayağı katkı verdi.

• elinde OTW sigurdsson olanlar ya hemen satsın ya da totw ihtimali için ellerinde tutsunla 1gol 1asist ile oynuyor su an.
    izlandanın tur atlamasını sağladı
  • 220k kastım bi 2-3 hafta yoğunum girmicem umarım pazarda şu fahiş fiyatlardan kurtulur o zamana kadar da gelince doğru düzgün bi kadro dizerim.

Bu arada kadro kurmakta güçlük çeken arkadaşlara da 2 kadro tavsiyesi ve taktiklerini de vereyim div3 geldim bu iki kadroyla.
    Toplam 25-30k'ya dizebilirsiniz çok iş yapıyor fiyatına göre. Forsberg oyunun en ucuz ve en iş yapan CAM'si bana göre
    https://www.futbin.com/18/squad/359305 - TR

Gomis yerine fiziği iyi olan başkasıda olabilir Vanger Love falan mesela ben Gomis'i sevdiğimden oynatıyorum zaten forveti istasyon olarak kullandığımdan her türlü işimi görüyor top vermiyor rakibe

https://www.futbin.com/18/squad/359414 - ALMAN
    Forvete hedef oyuncu talimatı verin bi de defans hattına pres yap talimatı vericeksiniz.

CAM'ye serbest dolaş

bekler ve medel ile hector'a da geride kal diyin. Özel taktikler 80-20 , 60-40-60, 50-60-50

oyun stili olarakta forvetle topu önde tutup sağdan soldan adamları kaçırarak gol atıyorum. Özellikle kanattan içeri girip kesilen toplar harika iş yapıyor.

Savunma da ise stoperlerle asla hamle yapmayın sadece X ile markaj yapıp bekleyin azca gereken durumlarda hamle yapın. Oyun çok fazla hamle yapınca resmen cezayı kesiyor size ben markajda kalarak çok az gol yiyiyorum rakip takımın hatasını bekleyin. Bol Şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 9 Ekim 2017; 23:42:47 >

• Bu oyun size keyif veriyor mu? Her futbolcunun Bolt'a döndüğü, pas hatasının olmadığı ve orta sahadan her önüne gelenin gol attığı bir futbol... Düzgün bir şeyi neden bozuyorlar onu anlayamıyorum, ruh hastası bunlar.
  • Yorumlar için teşekkürler.Linkler nedense 404 foundlu hep.Kadroları yazabilir misiniz merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

220k kastım bi 2-3 hafta yoğunum girmicem umarım pazarda şu fahiş fiyatlardan kurtulur o zamana kadar da gelince doğru düzgün bi kadro dizerim.

Bu arada kadro kurmakta güçlük çeken arkadaşlara da 2 kadro tavsiyesi ve taktiklerini de vereyim div3 geldim bu iki kadroyla.
    Toplam 25-30k'ya dizebilirsiniz çok iş yapıyor fiyatına göre. Forsberg oyunun en ucuz ve en iş yapan CAM'si bana göre

https://www.futbin.com/18/squad/359305 - TR

https://www.futbin.com/18/squad/359414 - ALMAN

Forvete hedef oyuncu talimatı verin.

CAM'ye serbest dolaş

bekler ve medel ile hector'a da geride kal diyin. Özel taktikler 80-20 , 60-40-60, 50-60-50

oyun stili olarakta forvetle topu önde tutup sağdan soldan adamları kaçırarak gol atıyorum. Özellikle kanattan içeri girip kesilen toplar harika iş yapıyor.

Savunma da ise stoperlerle asla hamle yapmayın sadece X ile markaj yapıp bekleyin azca gereken durumlarda hamle yapın. Oyun çok fazla hamle yapınca resmen cezayı kesiyor size ben markajda kalarak çok az gol yiyiyorum rakip takımın hatasını bekleyin. Bol Şans.

404 hatası veriyor Özel taktikleri sen mi oluşturdun hocam, ben kadro versem 2 tane bana özel taktik yapabilir misin?

• hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    edit. ekledim dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 9 Ekim 2017; 23:41:25 >
  • 
Sayfa: önceki 22552256225722582259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.