Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bi Elite 1 bi elite 2 bitirdim. Hep efsanevi oynuyorum dikkat edilmesi gereken 2 şey var. Hatta yabancı forumlar youtube falan her yerde konuşuyorlar.

1 dk 60 65 ten sonra rakip önde değilse değişiklik yapıp hücum + agresif oynuyor hatta 70 75 gibi topluca hücuma geçiyor. Çok dikkatli savunma yapıp kontra kollamak lazım. Zira savunma 1 eksik oluyor. Şahsen ben ultra defansif yapıp savunmayı 5 liyorum.

2 "my players like 0 strengh but AI team's Correa like running wall" şöyle bi yorum okumuştum kesinlikle doğru. Rakibin ayağından topu almak inanılmaz zor ya direk önünden müdahale edeceksin ya da pas keseceksin. Aynı fiziği savunmada da gösteriyorlar fiziği olan adamınla kesin L2 kullanacaksın adamının fiziği yoksa sakın sakın yaklaşma rakip defansa. Ya pas ver ya da hızın varsa uça uça çevresinden geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    Yazayım o zaman 25 lvl di.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

OTW Walker çıktı sizce satayım mı yoksa if kartı gelir ve değeri artar mı?

Her oyunda da sansli olacaksin yani illa

.

Valla su Sbc ve drafttan tek bana bir sey cikmiyor sanirim. Gecen sene de boyleydi. Paketten 1 kere iniesta cikmisti o da 40 K falandi

OTW hem karli hem riskli is. Maci takip etmen lazim adamin ayagi takilsa aninda satman lazim

Gabriel Jesus tan cok kisi patladi sakatlaninca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 9 Ekim 2017; 15:48:40 >

• Bir tek benim mi wl ödüllerim gelmedi?
  • Squad Battles ile ilgili 2 tavsiyem olacak

ilki ; eğer oyunu elite bitirmek istiyorsanız YARI PRO - PROFESYONEL sevilerinde oynayın toplamda 44 maç ve futbolcunun kadrosuyla 45 maç oynayacaksınız. Arada ful rakip bronz geliyor onlarda dünya klası oynayabilirsiniz. Böylelikle elite 3 aşırı kolay.

ikincisi ; squad battles oynamaya vaktim yok ama coin kazansam fena olmaz diyenlere gelecek
    AMATÖR seviyesinde maçı açıp 1-0 veya garantiye alıp 2-0 öne geçip maçı bırakmak , ilk yarı bitince ikinci yarıyı başlat düğmesine basıp maç sonu puanınızı beklemek. Rakip saldırmayacak ve kazanacaksınız böylece haftayı GOLD klasmanında bitirip 25-50 k arası gelir elde edebilirsiniz

Bana sorarsanız aşırı sıkıcı mod tabi ama coins herşeyden önemli
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Evet onu biliyorum zaten 9 tane kontratim gitti allahtan vardi kenarda astari yuzunden pahaliya gelmesin baska bir sey istemem

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    merak etme bana da hiç bir şey çıkmadı sayılır lig ve mane sbcleri dışında hepsini yaptım en iyi pjanic geldi.
    drafttan da bir kere 3 wine manolas çıkmıştı.
    bu seneki en iyi iki paket kartlarım bunlar.
  • prestiggge P kullanıcısına yanıt
    Birde 45.dk ve 90.dk ya dikkat etmek lazım. Efsanevi mod gollerin %70 i bu dakikalarda atıyor. Son dakikalara girildiğinde inanılmaz pas temposu ve baskı yaratıyor. Bu dakikalarda topun sizde kalmasını sağlamasınız.
  • Oyu atalım da yatırımı kime yapalım :)

• defans oyuncusuna belkemigi kartı ya da muhafız kartı bassak özellikleri ne kadar artar onlara nerden bakabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

İngitere ligin den kaleci önerebilcek var mı? İki kaleci kullandım şuana kadar schmeichel ve if fabianks ikisini de beğenmedi.

Courtois
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

defans oyuncusuna belkemigi kartı ya da muhafız kartı bassak özellikleri ne kadar artar onlara nerden bakabiliriz

futbin sitesinden oyuncuyu araştırıp girdikten sonra aşağı kaydırın sayfayı en sağ tarafta kimya kartlarını göreceksiniz , istediğinizi seçin yukarı çıkın oyuncunun özelliklerindeki artışları görün
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Tamamdir tesekkurler

Su an ben de o sbcleri yapiyorum. Ayni kadroyu kurmusuz. Hybrid Master sbc sinde pc den 81 oluyor ama ps4 te kadro 82 rating oluyor. Panik yapma yani

Gerci benim kurdugum kadro su an futbinde yok

Yaptim hocam simdi sagolasin tekrar. Mega paket vereni yaptim gaitan cikti diger 3u mega kadar degerli seyler vermiyor baska sbc mi onerirsin yoksa bunlari yapayim mi?

• quote:

quote:

quote:

Tamamdir tesekkurler

Su an ben de o sbcleri yapiyorum. Ayni kadroyu kurmusuz. Hybrid Master sbc sinde pc den 81 oluyor ama ps4 te kadro 82 rating oluyor. Panik yapma yani

Gerci benim kurdugum kadro su an futbinde yok

Yaptim hocam simdi sagolasin tekrar. Mega paket vereni yaptim gaitan cikti diger 3u mega kadar degerli seyler vermiyor baska sbc mi onerirsin yoksa bunlari yapayim mi?

Ben o sbcnin tamamini yapiyorum sonuncusunda 1 macim kaldi.

Oyunculari teklifle alirsan 20K harcayarak bitiriyorsun. 12 bin coins geri veriyor. Yani 8 K harcayarak 2 rare paketin oluyor ve 2 diger paket.
    Ne cikacak bilmiyorum birazdan acacagim hepsini

Hedefim Advanced kategorisindeki Sbc leri bitirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 9 Ekim 2017; 16:2:2 >

• birtanelka kullanıcısına yanıt
    Yaptim sbcyi sagolasin

• bu kadro kurma görevinde kafayı yiyeceğim. haydi başlayalımı bitirdim ikinci göreve geçtim bana aynı ligten farklı uyrukta adam koy diyor en az 2 gümüş olsun diyor ama anlamadığım şey şu zaten coinim yok ve kadromda öyle oyuncu da yok transfer marketinden ucuz oyuncu ala ala hal oldum yani buradan paket için coins harcıyorum boşa.

ikincisi ise squad battles oynuyorum world class'ta 2-1 yendim bana 849 coins verdi az değil mi sizce?

insanlar nasıl 300k-500k coins kasıyor anlamış değilim benim daha 5.5k oldu pepe için coins biriktiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supernova1071 -- 9 Ekim 2017; 16:7:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

defans oyuncusuna belkemigi kartı ya da muhafız kartı bassak özellikleri ne kadar artar onlara nerden bakabiliriz

futbin sitesinden oyuncuyu araştırıp girdikten sonra aşağı kaydırın sayfayı en sağ tarafta kimya kartlarını göreceksiniz , istediğinizi seçin yukarı çıkın oyuncunun özelliklerindeki artışları görün

öncellikle teşekkürler bir şey daha soralım o zaman misal rudigere shadow kartı basınca pace 86 defansı 95 e çıkıyor bu özellikler hep böyle mi kalıyor yoksa düşüş gösteriyor mu
  • Beyler, DEfanstan muzdarip olan EPL kadroları, PAranız mı çok yok??? ÜZÜLMEYİN!!!!

MATIP yanınızda.

Alın oynatın . bi ANchor kartı basın, huzura erin...

Daha değişmezsiniz. Karşınza kralı gelse sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

bu kadro kurma görevinde kafayı yiyeceğim. haydi başlayalımı bitirdim ikinci göreve geçtim bana aynı ligten farklı uyrukta adam koy diyor en az 2 gümüş olsun diyor ama anlamadığım şey şu zaten coinim yok ve kadromda öyle oyuncu da yok transfer marketinden ucuz oyuncu ala ala hal oldum yani buradan paket için coins harcıyorum boşa.

ikincisi ise squad battles oynuyorum world class'ta 2-1 yendim bana 849 coins verdi az değil mi sizce?

insanlar nasıl 300k-500k coins kasıyor anlamış değilim benim daha 5.5k oldu pepe için coins biriktiriyorum.

Futbin ve o tarz sitelerde ornek olarak kadrolara bakabilirsin sbcler icin. Kafana gore yaparsan bir yerde patliyorsun bosa coins gidiyor dikkatli olmak lazim. 840 coins az ama yapacak bir sey yok devamli 1500 1500 gelmez.

Medel, juanfran, sturridge falan cikti yani yine kotu cikti ama ivir zivir 30-40 k eder yine de sbc falan gelir diye kulupte bekletecegim. 83-84-85 olanlarin degeri artar

• arkadaşlar salah snipe denemenizi öneririm az önce 290k ya aldım bir adet. bu hafta %95 TOTW gelecek , hero kartı bile gelebilir. 30 yıldır ilk defa dünya kupasına katılabiliyolar. Tabi düşükte olsa seçilememe ihtimali var o yüzden biraz riskli.
  • 
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.