Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 21222123212421252126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın oyuncuları ne zaman açıklanıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Beyler böyle bir kadro var kafamda şuan hepsini alabilecek güçteyim markettekiler de satıldığında.
    Ama sorum şu acaba hiç uğraşmayıp bir süper lig kadrosu yapıp 1 2 hafta öyle idare etsem parayı da piyasa oturana kadar çalıştırsam mı ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ben birkaç hafta başlangıçta Türkiye kadrosuyla takılmayı düşünüyorum hocam, istedikleri kadar güçlü kadrolarla gelsinler. Momentumumu da yanıma alıcam oh mis

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Haftanın oyuncuları ne zaman açıklanıyor ?

Çarşamba günü.

Benim tahminim şu:

http://www.futhead.com/18/squads/286357/
  • Hocam şuan 150k ya yakın param var hangi oyuncuya bağlamalı arkadaşın dediği gibi nakit tutmayım zamanında kante artacak demiştim 40k dydı. 1 tane alabildim 100k oldu :D varmı kafanda bi oyuncu kesin artar dediğin 86 coutinho artar gibime geliyor aslında ve 89 buffon ne diyosun ?
  • quote:

Hocam şuan 150k ya yakın param var hangi oyuncuya bağlamalı arkadaşın dediği gibi nakit tutmayım zamanında kante artacak demiştim 40k dydı. 1 tane alabildim 100k oldu :D varmı kafanda bi oyuncu kesin artar dediğin 86 coutinho artar gibime geliyor aslında ve 89 buffon ne diyosun ?

Bunu oyuncuların ligdeki performansları belirler, önerdiğin futbolcular mantıklı bence. Yatırım yapılacak futbolcular şu an için pahalı, kanat ve forvet oyuncularına yüklenmekte yarar var. Epl ve Calciodaki oyuncular özellikle.
  • Tüm market artacak ama özellikle bazı elit kartlar 3 kata yakın artacak bence.. 10dakika önce birini izliyorum 215e pogba aldı. 17'de ocak şubatta 600k civarıydı pogba. Kante 81ov 60k'yı geçmişti..

İlk weekend zamank pogba yine 600u görür..

alabilen kesinlikle bu tip oyunculara yönelsin. 2012hesabım 85level ama market kapalı ne sbc ne yatırım yapabiliyorum malesef..

• quote:

Orijinalden alıntı: askerlikforum

icon edition aldim fakat inerken sadece fifa 18 yaziyor, nornal bu degilmi? Hatta ilk aldim ikon un yaninda ki indirme dugmesi aktif degildi. Standar surum indirme aktif oldu acip kapadim store u kutuphaneden indirmeye basladim.

Ben de xbox one için icon edition aldım hocam aynı şekilde. Standart sürümü ve icon editiondaki ekstra özellikleri ayrı ayrı indirdi. Oyunun kapak resmi de standart sürüm olarak gözüküyor. Icon edition alan başka arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi durum normal midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aérosmith kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde. Normal sanırım.
  • Transfer market kapalıydı. Şimdi kontrol ettim açılmış

• Benden başka marketi açılmayan kaldı mı? :)
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

CDM'yi CM yapsam 100 olur mu kimya? Yoksa illa loyalty mi gerekli squad goals için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Beyler böyle bir kadro var kafamda şuan hepsini alabilecek güçteyim markettekiler de satıldığında.
    Ama sorum şu acaba hiç uğraşmayıp bir süper lig kadrosu yapıp 1 2 hafta öyle idare etsem parayı da piyasa oturana kadar çalıştırsam mı ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ben birkaç hafta başlangıçta Türkiye kadrosuyla takılmayı düşünüyorum hocam, istedikleri kadar güçlü kadrolarla gelsinler. Momentumumu da yanıma alıcam oh mis

aynen öyle kardes

isterseniz şu kadroyu kurun futta kasıp

momentum amca nederse o

vallahi kurdum şu kadroyu ama amca almış ibarbo dumbia bi iki de gümüş tekkale oynadım messi boş kaleye dokunmuo ronaldo kayıp düşüyo şutlarım direkleri yıkıor ama amcamın tek şutu ibarbo vallahi top 40 metreden çatala 1-0 kırdım gamepadi ne gerek var paramızla sinir olcazz kurun beleş bi takım eylenin zaten momentum ne derse o

HERKEZ HERKEZİ SIRAYLA YENSİNDE AMAN BİYERE GİTMESİN PARAYI BIRAKSIN BECEREMEYEN OYUNA KÜSMESİN DİYE YAPILMIŞ SIR DOLU Bİ YAZILIM MOMENTUM

ahh yoksa bizde eskisi gibi kasmazmıyız fut

• emredonmez89 kullanıcısına yanıt
    Benim de kapalı 80 level hesapta 1450 coin var. Çok geriden başlayacağız bu sene...

• Şu sbc olayı nedir açıklamasını bulamadım ? SbcQ7 nedir fut 13 den beri oynuyorum 17 de mayısa kadar full oynadım sınra çıkı galiba bu sbc 🤔🤔🤔🤔??????

• Bana morata cikti ilk paketten sonra galiba sbc ye kullandim. Adam simdi yok.

• gece 00:00 da iyice hareketlenir buralar
  • Her sene oyunun çıkmasıyla market de fiyatlar evet yükselir. Ama bir bakıma da bazı oyuncular mesela web app kullanmıyor. Oyun içinden yapacaklar işlemleri. Ve kaldı ki bu sene bazı kullanıcıların market i kapalı. Anca oyunu alınca açılacak yani uzun lafın kısası: oyun cıktığı gibi markette ki item sayısı da artacak. Ha premier league, calcio a ya göre fiyat olarak daha fazla uçar orası ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Dostum iki hafta sürüyorsa aramanın bir manası yok :) 5 gün sonra normal bir şekilde oynayabileceğiz zaten. Ben sadece gaza geldiğim için üç gün önce oynama hevesine kapılmıştım ama yapacak bir şey yok artık.

ben yine aradım bakalım benimki de zor ama şansımı son kez denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

Bana morata cikti ilk paketten sonra galiba sbc ye kullandim. Adam simdi yok.

sbc de kullanılan adamlar siliniyor takımdan maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrikizil

Şu sbc olayı nedir açıklamasını bulamadım ? SbcQ7 nedir fut 13 den beri oynuyorum 17 de mayısa kadar full oynadım sınra çıkı galiba bu sbc 🤔🤔🤔🤔??????

17 ile geldi sbc. kadro kurma görevleri var onların ismi sbc. bu görevleri yapınca çeşitli ödüller veriyor oyun. q7 de o ödüllerden biri oluğu için sbc q7 deniyor. devmlı değişiyor bu kadrokurma görevleri ve ödülleri. kumar gibi birşey bunları yapmak. çünkü bazen kadro kurmak için 30k harcıyorsunuz misal 50k lık rare player pack veriyor. ondanda çöp bile çıkmıyor bazen zarar ediyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 25 Eylül 2017; 9:25:42 >
  • 
Sayfa: önceki 21222123212421252126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.