Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.818
Cevap
787
Favori
6.105.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21212122212321242125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum iki hafta sürüyorsa aramanın bir manası yok :) 5 gün sonra normal bir şekilde oynayabileceğiz zaten. Ben sadece gaza geldiğim için üç gün önce oynama hevesine kapılmıştım ama yapacak bir şey yok artık.
  • Yok hocam "Kralkatili Güncesi" adlı kitap serisinin baş karakteri. İlk kitap Rüzgarın Adı, ilgini çekerse bir bak derim asla pişman olmazsın :)
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Asla hayır demem, ne zaman ilginç bir kitap görürsen PM kutusunu yeşillendirebilirsin hocam
  • icon edition aldim fakat inerken sadece fifa 18 yaziyor, nornal bu degilmi? Hatta ilk aldim ikon un yaninda ki indirme dugmesi aktif degildi. Standar surum indirme aktif oldu acip kapadim store u kutuphaneden indirmeye basladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fifada yeni sayılırım. Ultimate team hakkında pek fazla bilgim yok. Suan web app den al sat yaparak lens,oğuzhan,persie,alper potuk,şener özbayrak,sakho,jones, kaleyede onur kıvrak ı alabildim. Türkiye kadrosu dışında hangi kadroyu kurmamı tavsiye edersiniz ? Onun dışında ultimate team de hızlı gelişebilmek ve coins kazanabilmek için ne yapmam lazım. Bu işin ustası arkadaşlardan gelecek her türlü tavsiyeye açığım. Şimdiden teşekkürler.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Division 5 kadar idare eder gibi.

Ancak bir sorun var bu sene Ps4 alıcam. kadro şu an pc için yazıyor bunu Ps4 te kullanabilirmiyim. Sadece Ps4 için alıcam oyunu

• Kitap okuyan biriyseniz duşunmeden alin efsane bir kitap.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan685

Arkadaşlar fifada yeni sayılırım. Ultimate team hakkında pek fazla bilgim yok. Suan web app den al sat yaparak lens,oğuzhan,persie,alper potuk,şener özbayrak,sakho,jones, kaleyede onur kıvrak ı alabildim. Türkiye kadrosu dışında hangi kadroyu kurmamı tavsiye edersiniz ? Onun dışında ultimate team de hızlı gelişebilmek ve coins kazanabilmek için ne yapmam lazım. Bu işin ustası arkadaşlardan gelecek her türlü tavsiyeye açığım. Şimdiden teşekkürler.

Oyun açılana kadar al sat yapmaya devam günlük ufak görevler var ana sayfada objective isminde onları yaparak 300 500 coins alabilirsin. Oyun açılınca da benim yaptığım taktik en başta oyunculara kontrat basmadan 7 maç oynatıp satmak. Bu sayede çok olmayan coinsini kontrata harcamamış olursun. Daha sonrası zaten lig atladıkça ve title alınca gelicektir. Oyuncularını buy now yöntemıyle deilde daha cok açık arttırmada almalısın en düşük buy now fiyatının altında alıcaksın tabiki.

• malesef pcde oynar sadece o kadro
  • sbc gignac için yolu yarıladım :) 9/18
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu kadroyu 99 yapmam lazım ne yapabilirim loyalty olmadan? CM'yi CDM yapsam faydası olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrikizil

Ben ronaldo edition aldım herşey açık maç da yaptım fut'da transferler de açık bu arada efsane oyuncular markette yok ama kartlardan çıkmıyor glb şuan olsa markette olurdu illa

web app de gözüküyor aslında efsaneler markette. belki oyun resmi olarak çıkmadığından marketi kısıtlamış olabilirler ps4 üzerinden oynayanlar için
  • ManuOstar kullanıcısına yanıt
    Rüzgarın Adı, Bilge Adamın Korkusu, Locke Lamora'nın Yalanları ve Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler'i okudum ama onun 3. kitabına geçemedim henüz. Brandon Sanderson'ı da çok duydum o zaman Fırtına Işığı ile başlarım sağolasın

+ konuya geri dönersek forumda twitch yayını yapan var mı?
  • srondad kullanıcısına yanıt
    Aynen kardesm ozmn 99 olur

• Bu kadro baslangic icin yeterli. Bir de fitness kadrosu kurarim super ligden yedek olarak 20k civarina.

Coin boostlar ile 200k olana kadar devam ardindan italya sonra 500k oluncada premier lig her sene ayni sistem :)

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Beyler böyle bir kadro var kafamda şuan hepsini alabilecek güçteyim markettekiler de satıldığında.
    Ama sorum şu acaba hiç uğraşmayıp bir süper lig kadrosu yapıp 1 2 hafta öyle idare etsem parayı da piyasa oturana kadar çalıştırsam mı ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Beyler böyle bir kadro var kafamda şuan hepsini alabilecek güçteyim markettekiler de satıldığında.
    Ama sorum şu acaba hiç uğraşmayıp bir süper lig kadrosu yapıp 1 2 hafta öyle idare etsem parayı da piyasa oturana kadar çalıştırsam mı ?

ben yerınızde olsam bıraz beklerım cunku fıyatların dusecegıne ınanıyorum.

• anka126 kullanıcısına yanıt
    Aslında baktığın zaman market şuan ucuz . takip edip al sat yaptığım bir kaç oyuncu var Buffon hergün 2 3 tane 19 k ve altına alıp 25 26 k ya satıyorum . Gueye 7k 6k oluyor gündüz vakitler 9a satıyorum. Şimdi bu oyuncular bu paralar olmaması lazım en basiti 86 coutinho 25k pazarda.
  • SBC Q7 yaptım ama sanırım kullanmıcam iyi bi yedek olabilir benim için dripling'i fazla iyi.
  • Nakit tutmayın yarın oyun açılıyor oyuncu fiyatları 2x olacak
  • 
Sayfa: önceki 21212122212321242125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.