Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boşluk buldugunuzda plase şut vurmanızı yukardan ara paslarını bol bol denemenizi öneririm kimya olarak ben avcı kullanıyorum fakat benimki 88 lik kartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DexTR kullanıcısına yanıt
    ben 88lik olanına "avcı" bastım. "Önder" de olabilir.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Alman kadromda küçülmeye gideceğim. Yeni aldığım adamlar pek etki yaratmadı. O yüzden satayım dedim. Başka ek takım kurayım die, ozaman illa artar çünkü sağlam adam alıcsk oynucak olanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

ben 88lik olanına "avcı" bastım. "Önder" de olabilir.

Bende de var 88 lik olanından, fena değil ama sanırsam cam oyuncusu daha verimli oluyor. Bende cm olarak oynuyor, serbest dolaş ve ileri çık görevleri verdim ama cam mevkisi gibi olmuyor galiba.
  • G.Jesus sakatlandı iyi mi :/ nazar değdi adama

• kariyer modu ile alakalı olabilir, fut ile ilgili olduğunu sanmıyorum onun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyükbudak

Arkadaşlar wl de aylık ödüllerde gold 1-2-3 arasında ödül farklılıkları nasıl.

bi fark yok aynı ödüller
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

bu takima ne yapilir ?

bellerinden memnun degilim.

15k biriktirip yedeklere sif calhanoglu istiyorum.
    bir 15 dk daha biriktirip saga dani alves almayi planliyorum.

bellerin iyi guzel cok hizli da , lukaku , diego costa geldigi zaman sinek gibi kaliyor. LT RT dribbling yapan kuvvetli bi adamdan topu mumkunati yok alamiyor. Dani alves de cok guclu degil aralarinda physical olarak 1 overal oynuyor 68 e 69 .

Juventusun ikinci sag bekini alsam iyi midir ?

alandan memnunum , pjanici begenmedim 10 mac sonra sattim . marchisio iyi midir ? yoksa off chemistry matuidi mi deneyeyim
    ya da alan yerine bi tavsiyesi olan var mi ?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

forvet kurgusu yanlış bence , sağ bekte florenzi nif dani alvesten çok çok daha iyi , khedira cdm iyi oynuyor ama medel bi tık daha iyi , allan da iyidir ama italyada nif cm sıkıntısı var bana göre italyanın en büyük sorunu 1-2 k ya orta saha olmuyor, allan yerine asamoah oynatırdım

• Dostum yeni yatırım önerilerin var mı acaba?
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    mandanda inanılmaz goller yiyor çıldırtır bikeresinde şişirme top geldi kaleye havada tuttu tam çizgide diye göstermek için geri adım attı hoop içerde inanılır gibi değil kafayı yedim :)))) benim seçimim
    1-Lloris
    2-Begovic
    3-Karius

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 14 Şubat 2017; 3:53:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Dostum yeni yatırım önerilerin var mı acaba?

dün gece bu saatlerde forumdaki en uzun yazımı hazırlamıştım ama bağlantı problemlerim nedeniyle yazım kayboldu şevkim kırıldı dahada yazmak içimden gelmedi. OTW Yunus Mallıyı yakın takibe aldım dün gece 22.5 tu yazdığımda bugün akşam 30 k lara çıktı. Çok insan kar edebilirdi.

özetle bpl yatırımı bu saatten sonra yapmayın demiştim, paketler açılınca almanyada çok kullanılan oyunculara odaklanın cuma günü , ilk 11 başlayıp orta saha ve forvet oynayan ve maçta etkisiz olan oyuncuların Otw kartları maç bitiminden 0 - 24 saat arasında dip noktasına geldiğini gözlemledim, onları alıp , maç başlamadan 0 - 30 dakika içinde satmanız sizi kar yapmaya götürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

bu takima ne yapilir ?

bellerin iyi guzel cok hizli da , lukaku , diego costa geldigi zaman sinek gibi kaliyor. LT RT dribbling yapan kuvvetli bi adamdan topu mumkunati yok alamiyor. Dani alves de cok guclu degil aralarinda physical olarak 1 overal oynuyor 68 e 69 .

alandan memnunum , pjanici begenmedim 10 mac sonra sattim . marchisio iyi midir ? yoksa off chemistry matuidi mi deneyeyim

forvet kurgusu yanlış bence , sağ bekte florenzi nif dani alvesten çok çok daha iyi , khedira cdm iyi oynuyor ama medel bi tık daha iyi , allan da iyidir ama italyada nif cm sıkıntısı var bana göre italyanın en büyük sorunu 1-2 k ya orta saha olmuyor, allan yerine asamoah oynatırdım

az once sinirlenip tum takimi satisa koydum
    sikildim artik takimdan, dybala da istedigim etkiyi yaratmiyor . 50 macta 20 gol 20 asist falan yapti. benim hayalimde en azindan 35 gol cikartir diye dusunuyodum . bu OP oyuncularin hepsini denedim bir tek kanteden memnunum isin dogrusu. ne smalling maldini gibi , ne bailly cok abartilacak kadar iyi.
    naiggolan desen hava topu alamiyor minnacik bisey falan filan. 83luk mandzukic cok iyiydi , 85 lik hunterla beraber bir halta yaramiyor. higuain desen fis. 300 falan cikartirsam bi tane bale veya neymar alir etrafini kurarim diye hayal ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

bu takima ne yapilir ?

sikildim artik takimdan, dybala da istedigim etkiyi yaratmiyor . 50 macta 20 gol 20 asist falan yapti. benim hayalimde en azindan 35 gol cikartir diye dusunuyodum . bu OP oyuncularin hepsini denedim bir tek kanteden memnunum isin dogrusu. ne smalling maldini gibi , ne bailly cok abartilacak kadar iyi.
    naiggolan desen hava topu alamiyor minnacik bisey falan filan. 83luk mandzukic cok iyiydi , 85 lik hunterla beraber bir halta yaramiyor. higuain desen fis. 300 falan cikartirsam bi tane bale veya neymar alir etrafini kurarim diye hayal ediyorum.

dybalayı sağ forvet değilde tek forvet oynatıp bir tarafa tott salah diğer tarafa if insigne veya if perisicle oynatırsanız 50 maçta 35-40 gol çok rahat yapar. Satış için coin sıkıntınız yoksa italya ligi oyuncuları bugun satmayın derim. Herkesin oyun tarzı farklı umarım ispanya ligi kadronuzla başarılı olursunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu takima ne yapilir ?

dybalayı sağ forvet değilde tek forvet oynatıp bir tarafa tott salah diğer tarafa if insigne veya if perisicle oynatırsanız 50 maçta 35-40 gol çok rahat yapar. Satış için coin sıkıntınız yoksa italya ligi oyuncuları bugun satmayın derim. Herkesin oyun tarzı farklı umarım ispanya ligi kadronuzla başarılı olursunuz

tif icardi nasildir , hem yatirim hem kullanim amacli ?

upgrade den sonra 88 e cikacak deniyor .

• NoSt3am kullanıcısına yanıt
    yatırım için nötr olumlu , kullanış için benim oyun tarzıma uymuyor ama beğeneni çok fazla
  • NoSt3am kullanıcısına yanıt
    hocam Dybala ile ilgili bende de aynı durumlar oldu, satışa koydum ama sonra geri aldım :) halen takımın en fazla gol atanı, ama navarro nun dediği gibi iki sağlam kanatla beslemek zorunlu.

TIF Icardi için ise, 70K ya alınabilecek en iyi adam diyebilirim ki, muhtemelen de +2 WU gelecek, beğenmezseniz zaten zarar etmeden her türlü satarsınız.

Ben şu an ilerde 2 forvet ile oynuyorum forvette nif dybala ve sif benteke var. Yorulanın ya da aksayanın yerine 60 da Icardiyi alıyorum, her turlu ya asist ya gol katkısı var.

Dybala dan fazla beklenti yarattım Icardi için :) umarım beğenirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: antoine07

Beyler her iki platformda oyunu deneyenlere soruyorum. Sizce xbox mı ps4 mü? (Rakiplerin zorluğu konusunda)

Xbox'ta rakipler çok daha zor

• Winter Upgrade tarihi belli mi? IF kartı olan oyuncuya WU gelirse elimizdeki IF kartının ratingi otomatik olarak yükselecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Winter Upgrade tarihi belli mi? IF kartı olan oyuncuya WU gelirse elimizdeki IF kartının ratingi otomatik olarak yükselecek mi?

Valla bende Upgrade bekliyorum. Bİ tane İcardi aldım. Başıma bele oldu. Fiyatı dip yaptı. 20 k zarar ediyor şuan satsam. Up gelmesini bekliyorum açıkçası. Normalde şimdiye kadar gelmesi gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Winter Upgrade tarihi belli mi? IF kartı olan oyuncuya WU gelirse elimizdeki IF kartının ratingi otomatik olarak yükselecek mi?

Valla bende Upgrade bekliyorum. Bİ tane İcardi aldım. Başıma bele oldu. Fiyatı dip yaptı. 20 k zarar ediyor şuan satsam. Up gelmesini bekliyorum açıkçası. Normalde şimdiye kadar gelmesi gerekiyordu.

bende de listede 3 tane 90K dan aldığım yatıyor :/ normal kadrodakini 90 K dan almıştım

WU lar kaç kere ertelendi, en son dolaşan tarihler şu şekilde :

WINTER UPGRADES CALENDAR

BATCH 1 | Estimated Release Date: 17/02/2017
    BATCH 2 | Estimated Release Date: 24/02/2017
    BATCH 3 | Estimated Release Date: 03/03/2017
    BATCH 4 | Estimated Release Date: 10/03/2017

• 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.