Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam boz kadroyu derim nacizane nedeni bu kadro ingiltere kıytırık 15 k lık takımlarıyla bas edemiyo ingilizlere en güzel cevabı almanlar veriyo oyunda yada gına gelmediyse ingilizler malesef oyun italya kadrosu altyapısında değil alternetif kadro derinliği yok italyada malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu takima ne yapilir ?

bellerinden memnun degilim.

15k biriktirip yedeklere sif calhanoglu istiyorum.
    bir 15 dk daha biriktirip saga dani alves almayi planliyorum.

bellerin iyi guzel cok hizli da , lukaku , diego costa geldigi zaman sinek gibi kaliyor. LT RT dribbling yapan kuvvetli bi adamdan topu mumkunati yok alamiyor. Dani alves de cok guclu degil aralarinda physical olarak 1 overal oynuyor 68 e 69 .

Juventusun ikinci sag bekini alsam iyi midir ?

alandan memnunum , pjanici begenmedim 10 mac sonra sattim . marchisio iyi midir ? yoksa off chemistry matuidi mi deneyeyim
    ya da alan yerine bi tavsiyesi olan var mi ?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSt3am -- 13 Şubat 2017; 19:42:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

bu takima ne yapilir ?

bellerin iyi guzel cok hizli da , lukaku , diego costa geldigi zaman sinek gibi kaliyor. LT RT dribbling yapan kuvvetli bi adamdan topu mumkunati yok alamiyor. Dani alves de cok guclu degil aralarinda physical olarak 1 overal oynuyor 68 e 69 .

alandan memnunum , pjanici begenmedim 10 mac sonra sattim . marchisio iyi midir ?

Walker la kişisel bir problem yaşamadiysaniz akliniza gelmemesi cok sasirtici.

• 30klık bundesliga kadromla baya iyidim div3 e geldm fln. Reus robben vidal fln aldım pek değişen olmadı. Boşa para vermiş gibi hissediyorum. Diğeriyle de aynı performansı alıyorum😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NoSt3am kullanıcısına yanıt
    o kadroya florenzi iyi gider diye düşünüyorum.
  • Gamgee kullanıcısına yanıt
    atmaca yada avcı remy iyidir kendim kullanıyorum atmaca remy iyi iş yapıyor wl'de 20 galibiyet almamda etkisi çoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clixxsensess

o kadroya florenzi iyi gider diye düşünüyorum.

deneyecegim .

lukakuyu diego costayi sattim yerlerine mandzukic geldi , ama bilemedim sanki diego ve lukaku canavardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

bu takima ne yapilir ?

alandan memnunum , pjanici begenmedim 10 mac sonra sattim . marchisio iyi midir ? yoksa off chemistry matuidi mi deneyeyim

Marchisio ve Matuidi ile oynadım ikiside çok iyi adamlar yalnız 5 loyalty ile Bellerin'i niye oynatıyorsun ? Florenzi'yi bir dene derim.

Marchisio iki yönlü CM olarak çok iyi şutlarıda çok etkili.Birde bütçe varsa İF Parolo dene CM'de...

Defansta Bonucci veya Barzagli'den birini Chiellini ile değiştir bence.Benim tercihim Chiellini - Barzagli olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 13 Şubat 2017; 20:9:6 >

• NoSt3am kullanıcısına yanıt
    Bellerinin o kadroda işi ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bellerini pahaliya aldim satamadim sonra . Yaya gibi uzun ayi gibi ortasaha seviyorum , matuidi kante gibi diyorlar iyiyse deneyelim bakalim

• Sağ analog ile topu önümüze açarken analogu ittirdiğimiz kadar mı topu ayağından açar yoksa analog yönü algıladığı zaman oyuncu topu açabildiği kadar mı açar?

• quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Tam olarak hangi pozisyonda oynuyor cf mi Lf mi

CAM hocam
  • Beyler, Bundesliga oyuncu sbc'si gelir mi?
  • Teşekkürler hocam

• Yeni marquee matchups geldi ilginç. Şampiyonlar ve avrupa ligi sbcleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 13 Şubat 2017; 21:13:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Yeni marquee matchups geldi ilginç. Şampiyonlar ve avrupa ligi sbcleri

Alışkanlık edinmese bari EA. Yoruluyor insan haftada 1 iyiydi. Maç tahmin et, yatirimlik futbolcu seç, sbc olustur, futbolcuları sat. Vakit yetmiyor. Hatun kızmaya başladı telefon elinden düşmüyor diye

• prestiggge P kullanıcısına yanıt
    biraz uzun ittirip biraktiginda direkt ittirip biraktigindan daha cok acar topu ayagindan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Luciano -- 13 Şubat 2017; 21:42:42 >
  • Herkese önerip verim alabiliceği tek futbolcu söyleyenilirim inform 88 eriksen belkide oyunun en iyi moo kartı diyebilirim harika

• Arkadaslar kadrom nasıl önerileriniz bu takıma nasıl bir custom taktik ve oyuncuların talimatlarını nasıl yapmalıyım acil yardım birde futbolcu takviyesi yapayımmı yeterlimi sizce

• 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.