Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lacazette görevi futbin'e göre doğru değil inceledim kadroları orda olmayan bazı oyuncular 200 coin gözüküyor. 400-450k arası bir fiyattan aşağı alınması imkansız.
    IF Lacazette güzel kart ama Mavi kartı hala sif gelirse ondan bile iyi durumda ticaret yapan al sat yapan sürekli kadro varyasyonu yapan biri için zaten not tradable kartlar uygun değil hiç bulaşmaya gerek yok.
    ST Hazard ST Ronaldo'dan sonraki en iyi kart olacak gibi görünüyor inanılmaz hakikaten.
  • St Hazard olursa ingiltere de Lf kim olur?

Martial ?

Martial - hazard - mahrez fena.

Defansa da bailly yerine if reid olabilir. Koscielny ise sol stoper olarak değişilmez.
  • Arkadaşlar Cdm olarak Medel yerine Nainggolan koysam sizce nasıl olur? Çünkü Nain Cm performans beni hiç mutlu etmiyor. Diğer Cm'de yanında 84lük sbc Parolo oynuyor. Bu şekilde Nain cdm'ye çekersem yeni bir Cm ihtiyacım olacak sizce ne yapmalıyım?

Bir de Dybala aldım hangi kimya kartı önersiniz?
  • 15k lık paket açtım bellerin çıktı paketin parasını kurtardı
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Benteke'den Hazard'a çok farklı tip oyuncular Neyse iyi ki Potm Hazard yapmışım, yoksa bu st'ye para yetmezdi kıskanırdım hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ank_yer_6 önerilerin var mı acaba?
  • .CeM. kullanıcısına yanıt
    Hazard çok iyi ama isterse 99 olsun o fizikle St çok iyi olmaz bence. Sanchez de o şekilde. Rakiplerde kanat kartı SIF karttan daha çok zorluyor beni.

• İf Vardy, tif sanchez veya if aguero bu 3'lüden birini düşünüyordum bu hafta. Benteke yerine almak için. Haklısın çok farklı tip ama 1 milyon var boşta sif benteke tipinde kim var ki ?

Zaten geçen hafta solda daha çok martial kullanmıştım. Böylelikle de martial'e yer açılmış olur. :)

Gece paketleri açmaya karar verdim. Bekletecektim ama totw güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nainggolan'ın nesinden memnun değilsin CDM de iyi oluyor deneyebilirsin. IF Bonaventura alabılırsın Cm olarak da.

Dybala için Hawk, Hunter, Sut+Dribling artıran kart basabilirsin. Bende Hawk basılı.

• Garip bir hantallığı varmış gibi geliyor bana Nainggolan'ın çözemedim.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Ben POTM'sini çift forvette veya CAM oynatınca verim aldım ama tek forvet yakıştıramıyorum. Üç alternatif de kağıt üstünde çok iyi, ama hiçbirini denemedıgım için yorum yok.

Normal Aguero ile Dybala çift forvet oynamıştım. Aguero pozisyona giriyor atıyor ama bir Dybala değil Ama iyiydi. Tek forvet en iyi o oynar bence 4321de. Pasları da baya iyi, kanat forvetlere de yardımcı olur

• Bu pogba dandirik bi asist yaptı diye sif geldiya... Başkada bir şey demiyorum. Maçtada öyle ahım şahım oynamadı. Lens nasıl if gelmez akıl alır gibi değil.
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Haftasonu Totw pack ödüllü sbc gelecek. Insanlar Pogba için mi görevi yapar yoksa Baki Mercimek için mi? Think about it.

• 70e yakın celtic-rangers oyuncusu stok yaptım... Umarım ciddi bir kar elde edebilirim
  • http://www.merlininkazani.com/FIFA_17de_Momentumun_delili_bulundu-oyun_haber-92242p1.html

Momentum da kanıtlanmış ama kimse takmıyor burda herhalde :)

Zaten biz hepimiz biliyorduk da kodları da ortaya çıkmış oldu. Aslında bunlara dikkat ederek oynayabiliriz. Mesela ilk 5 dakikada gol atmayız falan.

Tabi bu saçmalığın ortadan kalkması için toplu bi protesto gerekiyor ama kimsenin bunu sallayacağını sanmıyorum.
  • Alexis Sanchez konusuna katılmıyorum bu biraz el ayarı bence oynayan kişiyle çok alakalı o tarz adamlar. Boyu kısa ama omuzlarda yıkamadığım çok oluyor Sanchez'i.
    Hazard konusunda bende POTM Hazard'ı LF oynatmaya başladıktan sonra resmen uçuşa geçti iyiki aldım bu adamı dedim. ST Hazard'ın farkı birazda BPL oyuncusu olmasından kaynaklı olacak gibi geliyor bakalım WL'de karşımıza çıkarsa test ederiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkjn

Bu pogba dandirik bi asist yaptı diye sif geldiya... Başkada bir şey demiyorum. Maçtada öyle ahım şahım oynamadı. Lens nasıl if gelmez akıl alır gibi değil.

Haftasonu yılbaşı millete paket açtırmak için böyle bi totw geldi paragöz ea hiç şaşırmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WL'ye giriş için katılım giriş fişi mi veriyor sistem acaba? Yani bunu istediğim hafta kullanabiliyor muyum?
  • hafiften hareketlenme var terryde 4000 bin civarında satılıyor
  • Yok, direk en yakın olana katılmış oluyorsun

• 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.