Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: predator79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence değmez fifa17 4k değil zaten. Biraz değişiklik olur ama olmasada olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Bence değmez fifa17 4k değil zaten. Biraz değişiklik olur ama olmasada olur

Standart Ps4'un HDR destegi var o yeterli olur sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İf vardy fiyatı düşermi sizce 530 bünlerde şu anda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJARDEL kullanıcısına yanıt
    Olabilir, belki aldigim lucas sansima rm gelmiştir dikkat etmesim ona

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Çok hardcore oyuncuysan ps4 pro iş yaparda. Okadarlıkta bişe yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4600 Fifa Point alip pack acayim diyorum. 20k sermaye var igrenc oyuncularla oynamaktan oyundan sogudum. TR ligi sacma sapan bir kadrom var. Acaba baska bir haftayi mi beklesem pack acmak icin?
  • Psg kadrosuna 14k harcadım gibbs çıktı :((

• Gecen sene TOTY Griezmann, TOTY Mahrez, TOTY Arnautovic be TOTY Lukaku olan kadrom vardi. Resmen utanc tablosu bu yil 😁 Gerci sapik gibi packlere para harcamis ve efsane bir para heba etmistim. Tek seferlik yuklu point alimi yapip defteri kapatayim diyorum. Ne cikarsa bahtima 😂
  • GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Aynı işlemi yaptım bende ama bi kaç paket açtım tırt çıktı paketler draftta götürdüm malı

• Bu arada dayanamyıp if vardyi aldım 550 bine adam muhteşem çıktı kompany omuz atıyo kendi düşüyor if vardy lukaku gibi olmuş şut desen zaten vardı çılgın olmuş rakip olarak gelirse karşınıza gerçekten çekinin vardyden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AU 00 TR -- 15 Aralık 2016; 21:53:56 >
  • Psg görevinden patates çıktı :(((
  • Sbc real madrid - kashima kesin olacak.

Fifa oyunun adıysa fifa dünya klüpler kupası final maçına sbc yapar bence , Sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryfrt -- 15 Aralık 2016; 22:09:03 >
  • Beyler şu şekilde iki kadrom var, A olan as kadrom aslında ama o kadroyla hiçbirşey yapamıyorum. B olan yani kondisyon için kurduğum kadroyla milletin içinden geçiyorum anlamış değilim. Özellikle lemar parçalıyor defansları, 70 maç 52 gol 33 asistle oynuyor şuan.

Bu A takımında yanlış olan nedir? Walker falan demeyin benim işimi görmüyor walker. Orta sahada kante ve fernandinho geride kal, eriksene ileri çık forvetlere arkaya koşu yap beklere geride kal talimatları veriyorum. Her iki kadrodada talimatlar aynı ama B takımı ile akarken A takımı ile yokları oynuyorum.

Bi akıl versin üstatlar hele

A-http://www.futhead.com/17/squads/3144766/
    B-http://www.futhead.com/17/squads/3144499

• A da şöyle birşey dene istersen tüm bekleri deneyen biri olarak azpilicueta favori

Sağ bek clyne

Eriksene bişeyler oldu yavaşladı adam ama sağa çek

Ortaya ramsey bi dene derim

Ben sterlingi forvetten ziyade slo olarak
    41212-2 de sol mo olarak 60 da felan alıyorum sağ mo olarak willian bide önlerine coutinho alıyorum 3 hızlı parçalama moduna geçiyolar

Yani sterling yerine martial dene
    Sterlingi de bi o şekilde dene derim kante nin oynadığı yerde sol mo olarak sterlingi slo yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AU 00 TR -- 15 Aralık 2016; 22:17:3 >
  • Takımın pas ortalaması kaç ediyor ?baktım ki a:70 b:72 felan.Yani orta seviyede çok pas hatası yapar dakika 70 lerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kryfrt

Takımın pas ortalaması kaç ediyor ?baktım ki a:70 b:72 felan.Yani orta seviyede çok pas hatası yapar dakika 70 lerde.

Evet pas hatası oluyor çok fazla haklısın, orta sahayı nasıl yapardın sen olsan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

A da şöyle birşey dene istersen tüm bekleri deneyen biri olarak azpilicueta favori

Sağ bek clyne

Eriksene bişeyler oldu yavaşladı adam ama sağa çek

Ortaya ramsey bi dene derim

Ben sterlingi forvetten ziyade slo olarak
    41212-2 de sol mo olarak 60 da felan alıyorum sağ mo olarak willian bide önlerine coutinho alıyorum 3 hızlı parçalama moduna geçiyolar

Yani sterling yerine martial dene
    Sterlingi de bi o şekilde dene derim kante nin oynadığı yerde sol mo olarak sterlingi slo yap

Azpiliyi çok övüyorlar onu hiç denemedim deneyeceğim, sterlingle kesinlikle o şekilde oynayamam çünkü ben sürekli pas yollarını kapatıyorum ve cmlerle. Orta sahayı nasıl yapsak bir fikrin varmı?
  • Lyon sbc yaptim .Ben arfa cikdi sukur biseyler cikdi
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Sterlingden daha hızlı orta saha varmı :)

• Yahu allahini seven bana defans yapmayi ogretsin defans yapamiom bu ayarlardan ne yapmamiz lazim defansif mi oynayim defans hep ilerde yakalaniyor adam 5 tane 6 tane atiyor biktim online giremiyorum yenilecem diye
  • 
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.