Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ikisini birden saglayacak. Oyunda daha böyle "ikisinden biri" olsun mantığında bir sart görmedim

Edit: oyle de oluyormuş Ama bunda ikisi de olacak eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 15 Kasım 2016; 10:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ikisini birden saglayacak. Oyunda daha böyle "ikisinden biri" olsun mantığında bir sart görmedim

Var , weekend elemelerindeki ilk tur sartlarinda vardi.
  • Beyler gold 3 bitirdim simdi elemelere girmesem bana haftasonu icin hak verir mi. Patlamayalım sonra
  • Arkadaslar oyuncu sozlesmeleri surekli bitiyor. Sozlesmeyi kafama takmamak icin ne yapmami onerirsiniz.

Bir de kadrom suan 78 80 lik oyuncular arasi. 85 + topculari toplama icin ne yapmam lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aiko

3 ayrı ligden oyuncu. veya
    En az 4 farklı takımdan oyuncu.

olacak.

Kimya 100 mü olmak zorunda peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerr89 -- 15 Kasım 2016; 12:51:7 >
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    yazmadığına göre yok.

şimdi bende şüpheye düştüm akşam bakıcam tekrar ama ben özellikle bakmıştım ikisini birden ayarlamak zor olur diye düşünüyordum "or" yazısını görünce meh kolaymış ozaman demiştim.
  • Aiko A kullanıcısına yanıt
    Entry Requirements

Clubs: Min. 4 in your starting 11

Leagues: Min. 3 in your starting 11

http://www.fifauteam.com/fifa-17-weekend-league-guide-rewards/
  • Önümüzdeki hafta sonu ligi için şu kadroyu kurmayı planlıyorum. Sif giovinco ve sif immobile in çokiyi oldugu söyleniyor. Aynı şeklde if bonaventura da cam da iyi deniliyor. Nedir görüşler?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Edit
    Veratti yi cdm ye çekip cm ye nainggolan çakmak daha mantklı sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 15 Kasım 2016; 13:58:38 >

• Kulüp minimum 4 yazıyor.O nasıl oluyor?
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    İlk 11 içinde en az 4 farklı kulüpten oyuncu olacak.
  • çarşambadan pazara 550 adet sattığım oyuncuyu , pazar gecesinden bu saate kadar 10 tane satamadım , diyecekseniz başkaları o oyuncunun piyasasını düşürmüştür hayır yok benden ucuza veren de transfer çok ölü
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantstrc

Beyler gold 3 bitirdim simdi elemelere girmesem bana haftasonu icin hak verir mi. Patlamayalım sonra

Hocam bende gold bitirdim büyük ihtimal otomatik giricez ama yinede perşembe günü kontrol etmekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat3590

quote:

Orijinalden alıntı: furkantstrc

Beyler gold 3 bitirdim simdi elemelere girmesem bana haftasonu icin hak verir mi. Patlamayalım sonra

Hocam bende gold bitirdim büyük ihtimal otomatik giricez ama yinede perşembe günü kontrol etmekte fayda var

gold 3 otomatik giriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matben92

quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Tecrübeli ustalara sorum var:

Bu sene geçtim fifaya. Çokta memnunum.

Maç bitiminde istatistiklere baktığımda topa sahip olma, şut, pas yüzdesi olarak genelde iyiyim ama tackle kısmı ben çok düşük. Kare tuşunu az kullanıyorum. Daha çok L2. Sebebi bu olabilir mi?

Ortalarım hep kaleciye gidiyor. Orta açmanın püf noktası var mı?

Skill hareketlerinden öğrenirsem çok faydası olabilecek 1-2 hareket varsa çalışmak isterim. Önemli olan işe yaraması.

Yuvarlak ile topu almayı deneyebilirsin defanstaki adamları ileri doğru koşturmamaya çalış doğru zamanda yuvarlak ile topa hamle yapabilirsin
    Ortayı ne ile açıyorsun ben genelde 2 kere basıyorum öyle dene bakalım birde adamlar koşarken açınca saçma gidebiliyor bi topu durdurup açmak daha mantıklı oluyor genelde

şut fake falan işe yarayan bir hareket ona çalışabilirsin

Hocam çok teşekkür ederim. Tavsiyelerini deneyeceğim.

• Sonuç olarak koşul neymiş arkadaşlar ve mi veya mı ?

Edit: Manolas - Kouilbaly ikilisinden birini kesip Barzagli almayı düşünüyorum sizce hangisini kesmeliyim aslında her ikisinden de memnunum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 15 Kasım 2016; 15:46:34 >
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Ben olsam manolas keserdim.

Ula iyiki sormuşum ortalık karıştı
  • Patch geldimi sizede 2.8gb?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Patch geldimi sizede 2.8gb?

Gelmedi
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Chiellini almayacaksan ikisini de kesme bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Chiellini almayacaksan ikisini de kesme bence.

Chiellini nin fiyatı yüksek geliyor. Barzagli manolas-kouilibaly ikilisinden bir tık daha iyi değilmidir hocam ?
    Yada bonucci için nediyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.