Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki aylık ödüllerin ve sıralamanın kaçta değişeceğinin listesi var mı ?

Şuanda geçen ve bu hafta dahil sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    Ban yemiş hesaptan diğer hesaba coin aktarmana izin veriyor mu ea? Öyleyse banlamasın daha iyi :)
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Oyunda sıralama kisminda ucgene basip Monthly secince gösteriyor. Sanirim 66 galibiyetten sonrasina 3 totw oyuncusu aliyordun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fimi kullanıcısına yanıt
    İlk uyarı geliyor hesap banlanmadan. Eğer hileye devam edersen ban yiyorsun. 2m falan aktardım :)

Dünden beri yazmayayım yazmayayım diyorum da, -deyim yerindeyse- hile hurdayla dünyanın 1 numarası olsanız ne yazar olmasanız ne yazar. Oyunu zevk için oynuyoruz hepimiz.

Ve tamam belki siz büyük bir zevk alarak yapıyorsunuz bu hileyi, üstüne bir de doğal ve normal bir şeymiş gibi foruma yazıyorsunuz. Bunu yapmayın en azından. Ayıp gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 13 Kasım 2016; 22:52:46 >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Peki bu oyun hileyi hala kapatmamakla, delaylari çözmemekle ya da pro oyuncuların 0dan fifa pointsiz 5-6 milyon coinlik kadrolarını sizlere haksızlık yapmıyor mu ? :)

Evet yapıyor. Çok haksızlık yapıyor.

Lakin sizin yaptığınız bu çıkarımla herkes kendi adaletini sağlamaya çalışsa, dünya yaşanmaz bir yer olurdu :)

Yapıyorsanız yapın madem de, dillendirmeyin ; övünmeyin diyorum ben sadece. Yoksa herkesin tercihi kendisine.
  • Bu haftayida yine 22 galibiyetle btrdim 22 de kaliyrm ne alti ne ustu olmuyo 😀

• https://www.twitch.tv/brucegrannec 36-1 gidiyor adam yav
  • Sana işin garibini söyliyeyim. 37'de 18di zaten son 3 maçı kazanamam dedim fitness vs 80lerde şekilde 2 maçı da kazandım. Zaten kaybederim 21 ihtimali olmaz dedim hatta adamlar 45'te falan çıktı 3-0 ve 2-0 olunca.

Son maça fitness bastım. 90. Dk golüyle 2-1 kaybettim. Yine altın 3'te kalmış oldum ama acaba dedim.

Dediğin sıralamayı gördüm teşekkür ederim. 97 yapıp full totw alamayız. Bizim hedef ancak 67'ten 3 totw oyuncusu almak olur. Zaten 2 haftada 39 oldu heralde 67'yi de aşarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

https://www.twitch.tv/brucegrannec 36-1 gidiyor adam yav

Bu adamlar insan mı ya

• 40 maçın 40'ını da delaylı oynamama rağmen altın 3 bitirdim. Umarım haftaya olmaz böyle sıkıntılar.
  • 39 -1 ile tamamladi sorma valla bende anlamiyorum sistem zorluyor direklerden donen toplari felan bir suru oluyor ama ona ragmen sistemi bile yenip geciyor dunya ilk 100 u 7.olarak bitirdi xbox one da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 14 Kasım 2016; 1:38:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

39 -1 ile tamamladi sorma valla bende anlamiyorum sistem zorluyor direklerden donen toplari felan bir suru oluyor ama ona ragmen sistemi bile yenip geciyor dunya ilk 100 u 7.olarak bitirdi xbox one da

Kadrosu nasıl ? Biliyorsan ss atabilir misin...

Edit : De Bruyne yedekte oynatmıyor galiba.2 tane klasik oyuncusu var xbox'da olduğu için.İleri üçlüyü çok sağlam yapmış yakaladığını atıyor olmalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 14 Kasım 2016; 4:9:36 >

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    us psninden oynuyorum psn store a girdim ordan alıyım dedim visa kartımı kabul etmiyo
  • Serie A cılar mutlaka sol bek silver Lukaku yu deneyin Alex Sandro ya iyi bir alternatif , hızlı 86 pace ve 1.86 boyuyla dev gibi 83 strength ile yıkılmıyor , ayrıca Sif İmmobile da oldukça iyi beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 14 Kasım 2016; 9:03:43 >
  • Klasman 1'e yükselirsek hafta sonu ligine girmeye hak kazanıyor muyuz?
  • Herkes haftasonu ligine her hafta nasıl giriyor,bu işte de bir bug var herhalde

• İsa hocam önümüzdeki hafta sonu ligi için bana bir kadro önerirmisiniz fiyatlar ucuzken şimdiden kuralım kadroyu.

Mevcut kadrolarım.

Buna ek olarak sturidge ve mor son var kadromda.

birde ucuz bir seri a kadrom var salah cuadrado niang asamoah v.s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 14 Kasım 2016; 11:10:55 >
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Div1 e yukselince weekeng lige katilim hakki veriyor

• 
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.