Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pcde oynayanlarla bi sbclere mudahale ekibi kuralim toplumsal olaylara mudahale ekibi gibi :D Herkes 1 tik alti fiyattan koyunca fiyatlar dusuyor.Ornegin beklere kanatlara 4-5 kisi cokelim mesela trabzon fener maci icin.Satmak istedigimiz fiyat 5k ama duse duse 3.5 lere 3 lere dusuyor toplamda edecegimiz kardan dusuyor.4-5 kisi anlasmali olsak 3 ten 3.5 ten koyulanlari da hemen toplayip 5 ten piyasaya sursek el mahkum alacaklar bizde ettigimiz kara bakacaz.Polonyada falan ekip olarak bunu yapanlar var arkadas grubu surda 5 kisi orgutlensek en az %25 daha fazla toplam kar edecez.Varsa pc platformunda niyetlenen yapariz diyen onumuzdeki sbclerden itibaren uygulamaya baslayabiliriz.Binbir turlu hile yapiyo adamlar normal hilesiz zor bas ediyoruz oyleyse legal yollardan yolumuzu buluruz bizde
  • 20 maç yaptım wl'de 8 tane kazanabildim rezalet ya

Online sezon'un altını üstüne getiririrdim şu duruma bak. WL'de resmen para konuşuyor başka bişey değil. Denemediğim varyasyon kalmadı adamlarda 300-500k lık topçular var kale önünde bi an boşluk yakalasın vurdukları gol oluyor sinirden gülmeye başladım artık psikojim bozuldu

Hele benim defansın falan sapıtması yok mu ekranı yumruklayasım geliyor. Sinirlenmemek için sesi kapattım öyle oynuyorum rakipte sağlam oyuncular varsa başka türlü kafayı yiyiyorsun.

Son 5 maç kaldı 3 tane alabilsem de gold 3 tamamlasam. Burda millet yazıyordu sinirden kafayı yiyiyoruz diye de bunlar niye bu kadar sinirleniyor diyordum valla çıldırdım bugün Artık kadroyu çok iyi hale getirene kadar alabildiğim kadar maç alıp para kasmaya çalışıcam wl'lerde başka çare yok ciddi ciddi oynarsan adamın sinirleri hopluyor. Öyle saçmalıklar dönüyor oyunda.

• XB1'de Juventus'un düşük ratingli İtalyan oyuncuları Sturaro ve Rugani tükendi resmen, max bin 10k'dan snipe atıyor millet, depolayan varsa köşe olmuştur.

Allahtan bende vardı adamlar hazırda, yaptım tüm SBC'leri. Çıkan en iyi adam Carvahal. Şu packlerden ne zaman yüzümüz gülecek artık ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 23 Aralık 2016; 23:23:58 >
  • Pazar gelecek olan Daily Gift'te pack gelecek olabilir. Gecen yil da buyuk bir pack vermişlerdi Noelgünü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • juventus sbcsi için gereken juventuslu italyan altın oyuncuların en ucuzları rugani ve sturaro markette yok.
  • ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    bu da yeni çıktı hocam adamlar grup halinde ypıyolar heralde yoksa tek başına toplanmaz okadar adam
  • ilk wl'mi tamamladım 25 maçta 9 galibiyet

rezalet ya ingiltere ligiyle olmayacak bu iş cidden paraladım kendimi pozisyonda vermiyorum ama top sekiyor mekiyor adamın önünde kalınca çat çut gol bu kadar sağlam kadroları ne ara dizmiş millet hayret

25 adamın 20 tanesi çok taştaşlı kadrolara sahipti.

120k bütçem var ingiltere ligi mi devam etmeliyim yoksa italya ligi vs. falan mı geçmeliyim hazır haftasonuyken satayım kadroyu italya ligi kurayım diyorum

ingiltere liginde iyi oyuncuların piyasası çok yüksek cidden ne tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Pcde oynayanlarla bi sbclere mudahale ekibi kuralim toplumsal olaylara mudahale ekibi gibi :D Herkes 1 tik alti fiyattan koyunca fiyatlar dusuyor.Ornegin beklere kanatlara 4-5 kisi cokelim mesela trabzon fener maci icin.Satmak istedigimiz fiyat 5k ama duse duse 3.5 lere 3 lere dusuyor toplamda edecegimiz kardan dusuyor.4-5 kisi anlasmali olsak 3 ten 3.5 ten koyulanlari da hemen toplayip 5 ten piyasaya sursek el mahkum alacaklar bizde ettigimiz kara bakacaz.Polonyada falan ekip olarak bunu yapanlar var arkadas grubu surda 5 kisi orgutlensek en az %25 daha fazla toplam kar edecez.Varsa pc platformunda niyetlenen yapariz diyen onumuzdeki sbclerden itibaren uygulamaya baslayabiliriz.Binbir turlu hile yapiyo adamlar normal hilesiz zor bas ediyoruz oyleyse legal yollardan yolumuzu buluruz bizde

Ben varım dostum..
  • Beyler aguero deneyen varmı, nasil bu sene?
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Bence şikayet edecek bir durum yok ortada dostum. Karşılaştığın çoğu rakip yüzlerce WL maçı yapmıştır halihazırda. Birden 20 galibiyet alman abes olurdu zaten. Bir sonraki WL'de 14-15 galibiyete taşırsan o zaman anlamlı olur ve geliştiğini net olarak görebilirsin. Ben ilk WL'de 30 maçta 13 galibiyet alabilmiştim daha fazlasını tamamlamaya gücüm yetmemişti; kafa olarak çökmüştüm resmen. Sonra biraz biraz üzerine katarak gittiğimi gördüm. Bu da yetiyor bana.

Kadro kısmına çok takılmışsın bence. Tamam mutlaka çok faydası oluyor fakat yüzde 80 oyuncuda bitiyor iş. Genelde ortalama kadro kuranlardan ve forvetinde Griezmann olanlardan çekinirim ben. Hayatımda bu kadar bela olan ikinci bir adam daha görmedim. PL ile devam etmeni tavsiye ederim. Belki Fransa liginden elemanlarla hybrid bir şeyler yapabilirsin. Lacazette, Aurier, Matuidi vs. güzel seçenekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeonist -- 24 Aralık 2016; 0:44:20 >
  • Tam maçtayken sunucular gitti internet bağlantımda sıkıntı olmamasına rağmen sizlerde de oldu mu bu durum
  • Ne yaptın be hasan Ali dolar bu sene bu kadar kar ettirmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jay2jay J kullanıcısına yanıt
    5 i bulursak yapalim su isi koordine hizli calismamiz lazim :D
    Mesajlarına iyi güldüm. Geçen hafta ben resmen :) WL i takmican kafaya hele PC de oynuyorsanız tam işkence. Geçen hafta dnf , input lag , alt tab vb. sorunlar üst üste gelince dayanamayıp tüm kadromu satıp hepsiyle(500k) paket actim ve 20k ile mütevazı Bundesliga karması kurdum şuan sadece draft ve wl oynuyorum gayet mutluyum. Wl de oyun dinamikleri çok değişiyor , oluşan saçmalıklara alıştım artık eskisi kadar tepki vermiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

Bence şikayet edecek bir durum yok ortada dostum. Karşılaştığın çoğu rakip yüzlerce WL maçı yapmıştır halihazırda. Birden 20 galibiyet alman abes olurdu zaten. Bir sonraki WL'de 14-15 galibiyete taşırsan o zaman anlamlı olur ve geliştiğini net olarak görebilirsin. Ben ilk WL'de 30 maçta 13 galibiyet alabilmiştim daha fazlasını tamamlamaya gücüm yetmemişti; kafa olarak çökmüştüm resmen. Sonra biraz biraz üzerine katarak gittiğimi gördüm. Bu da yetiyor bana.

Kadro kısmına çok takılmışsın bence. Tamam mutlaka çok faydası oluyor fakat yüzde 80 oyuncuda bitiyor iş. Genelde ortalama kadro kuranlardan ve forvetinde Griezmann olanlardan çekinirim ben. Hayatımda bu kadar bela olan ikinci bir adam daha görmedim. PL ile devam etmeni tavsiye ederim. Belki Fransa liginden elemanlarla hybrid bir şeyler yapabilirsin. Lacazette, Aurier, Matuidi vs. güzel seçenekler.

Sıradan kadrolar gelince bende açekiniyorum çünkü adamın tüm oyuncuları motor takmış gibi oynuyorlar hele musa rashfordlu kadrolar bıktırdı artık adam musayla ne goller atıyor ronaldo atamaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 40-50k bi yatırım yapıcam kadroya

Sturridge alıp bu sistem de mi oynasam daha iyi olur

http://www.futhead.com/17/squads/3363247/

Yoksa Kante alıp 4-3-3'e mi dönsem iyi olur sizce

http://www.futhead.com/17/squads/3363220/

(mane yerine shaqiri'de koyabilirim)

4-1-2-1-2'de online sezonda çok iyi işler yaparken WL'de etkisiz kaldım güçlü kadrolar karşısında orta saha'yı kalabalık tutsam daha iyi olabilir diye düşünüyorum ondan 4-3-3 cazip geliyor ama tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur.

Kante ve Martial'siz premier lig kadrosu düşünülemez
  • Kornerlerde sert orta nasl yapiliyor ya da duran yan toplarda ?
  • dede27 D kullanıcısına yanıt
    Orta tuşuna iki kez bas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juventustan sturaru ve rugani 10kya gidiyor.Bir bakın elinizde varsa satın

Keşke stoklasaymışız ya.Millet niye alıyor anlamadım halbuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 24 Aralık 2016; 3:18:56 >
  • 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.