Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bo0m3r

quote:

Orijinalden alıntı: celikalp

Bu arada yeedek forvet olarak IF Llorente ve IF Kanoute'ye ne dersiniz arkadaslar. Su anda bir tane yedek oyuncu ihtiyacim var. Yedek Kaleci Valdes, yedek defans Ricardo Carvalho, CDM Mascherano, RM Pablo Hernandez, CAM IF Borja Valero ve forvet IF Benzema. Bir tane yedek koyacagim. Hangi bolgeye ve kimi koyayim :-)

arshavin veya clichy

Valla Barclays ligim olsaydi kesin alirdim kardesim :-) Gerci clichy'i daha once oyuna ilk basladigim zamanlarda kullanmistim :-) Tekrar ingiliz ligine donecek olursam alirim :-) Ayrica bugun ctesi. Satisin kolay olur. Bu adamlar In Form mu? Yoksa regular mi?

• if değiller :/ bizde ife yetcek para yok
  • 4-3-1-2 formasyonlu adam 4-3-3 de oynatırsam fazla sorun olurmu :?
  • tabiki sorun olur. chemistry 11 yapamazsın.
  • Arkadaslar Bu DNF Modifier ne oluyor? Her macta yukseliyor mu bu deger? Sizinkiler kac? Benim 1.22 oldu daha yeni
  • quote:

Arkadaslar Bu DNF Modifier ne oluyor? Her macta yukseliyor mu bu deger? Sizinkiler kac? Benim 1.22 oldu daha yeni

Dnf modifier maçtaki bağlantının kopması durumunda 0.25 degerinde düşer ve maalesef tekrar eski haline gelmesi için 10 mac kopmadan maci tamamlaman gerekir. Bize faydası dnf degerimiz ne kadar yüksek olursa o kadar fazla coins kazanırız maçtan

En yüksek deger 1.25 dir. Benim rekorum tek maçtan 1300 coins

Kısaca 1 dnf 5-0 galibiyet 600 coins
    1.25 dnf 5-0 galibiyet 900+ coinstir
  • dnf oyundan kaçma oranı gibi bişey.connection lost larda eğer senden kaynaklıysa dnf yükselir.
  • Benim simdi 1.25 oldu
  • ibrahimovic tamamdır :) sadece evra kaldı.. şu arshavinle clichy satılsada alsam hemen :)

turnuva bu akşam olmucak heralde :)
  • bişey sorcam ne dionuz yhaa.
    Madem siz futbolcu fln satıyonuz bnde photon yoyo satıyorum :D
    (Vallaha var)
  • quote:

ibrahimovic tamamdır :) sadece evra kaldı.. şu arshavinle clichy satılsada alsam hemen :)

1 kisi daha lazım yarın aksama başlarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxfifazxx

quote:

ibrahimovic tamamdır :) sadece evra kaldı.. şu arshavinle clichy satılsada alsam hemen :)

1 kisi daha lazım yarın aksama başlarız

Yarin aksam ben Turkiye'de olacagim ve Playstation'im yanimda olmayacak arkadaslar :-(

Bu arada birazdan size bir suprizim olacak. Iki takimimin da linkini koyacagim. 3-4-2-1 Bundesliga bir kadro kurdum.

BU BBVA kadrom 4-1-2-1-2http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#efsfpwgNbbdlz

Bu da Bundesliga 3-4-2-1http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#d7rNT6vPbbdlA

Yorumlari bekliyorum......

• Alman kadro iyi de. 3-4-2-1'e pek alisamadim arkadaslar. 4-1-2-1-2'ye alismisim herhalde. Ne kadar da cok iyi oynayamiyor olsam da 3-4-2-1 formasyon ile onu da oynayamiyorum.

Herhalde Bundesliga kadromu satisa cikarcagim :-)
  • Ama bugune kadar gordugum en iyi kaleci de IF Neuer oldugunu soylemeliyim. Adam ne toplar cikardi valla.
  • quote:

Alman kadro iyi de. 3-4-2-1'e pek alisamadim arkadaslar. 4-1-2-1-2'ye alismisim herhalde. Ne kadar da cok iyi oynayamiyor olsam da 3-4-2-1 formasyon ile onu da oynayamiyorum.

4-1-2-1-2 gerisi yalan kardesim. Benim 4-3-1-2 de patladı kadroyu komple sattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxfifazxx

quote:

Alman kadro iyi de. 3-4-2-1'e pek alisamadim arkadaslar. 4-1-2-1-2'ye alismisim herhalde. Ne kadar da cok iyi oynayamiyor olsam da 3-4-2-1 formasyon ile onu da oynayamiyorum.

4-1-2-1-2 gerisi yalan kardesim. Benim 4-3-1-2 de patladı kadroyu komple sattım

Aynen kardesim.

4-1-2-1-2'yi degistireyim diyordum daha onceleri. Ama o muhtesem Bundesliga kadrosuna ragmen cok garipsedim formasyonu. Hemen tekrar BBVA Kadroma dondum ve turnuvadaki ilk macimi 4-1 aldim :-) Simdi butun Bundesliga kadrosunu satiliga koyacagim.
  • beyler elimde cam 4-1-2-1-2 lampard var ilgilenen var mı kontartı 26
  • anlamadığım şey rest of world'un bile year of the team packi çıktı ama super ligin niye çıkmadı ...

biz gokhan gonulu sabri ile aynı seviyede gordukce oturamıyoruz yerimizde
  • Turluvalarda maçdan sonra kazandığım coinsler hesabıma gecmiyor ayrıca oyuncuların kontratları kondisyonları ve moralleri aynı kalıyor bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  • Beyler merhaba, turnuva konusuluyordu benden katilmak istiyorum.. Turnuva veya teke tek mac yapmak isteyen araniyor.. Psn erkut61
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.