Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

Orijinalden alıntı: yvzkrts

quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

Orijinalden alıntı: yvzkrts

Arkadaşlar bu mac sonunda ''we are sory...'' diye verip ana menuye atma olayının bir çözümü yokmu hala?

Ah be dostum sende benim gibi şans sızlardansın maalesef bir haftadır çözümünü bulamıyorum. İşin ilginç i bu herkese olmuyor, çözüm takımı başka adrese taşıyıp orda devam etmen ki bu bana zor, şuanki adresimde bir dünya oyunun saveleri var. Başkada çözüm bilmiyorum. Takım bir haftadır turnuvalara giremedigim için yatıyor:) pm den fifaz üstada sordum bir iki öneride bulunda maalesef çözüm olmadı, konu sakinlerinden başkada ilgilenen olmadı sanırım kimsenin bilgisi yok.

Hocam başka adresten devam etmek derken? yeni bir kullanıcı açsam sorun kalkarmı.

Ps3 platformundan bahsediyorum yeni psn adresi alınmalı diyorlar.

Üsteki arkadaş dns ayarları demiş bu ayarı nasıl yapabiliriz? Bir açıklayabilirmisin. DMZ açık yapıp ps3 sabit ıp verdim gene olmadı hatta kablo ile bagladım gene olmadı.

Hocam dns yi modem arayüzünden değiştirirsin oda her modemde farkli oldugu icin googleye sor o bulur ama cozum olur mu bilmiyorum

• @enesakan96 tşk.ler denerim.

Ne online ne sıngle giremedigim best of best turnuvasına bu akşam onlinesine girebiliyorum. Kendi kendine düzeldi sanırım. Coins kasmak için oynadıgım sınglesinde hata devam, belkide onda bir limit var 3-4 sefer kazanınca girmiyor olabilir.
  • Yeni transferler icinde iyi gozuken ne var, bu listeyi birisi link atabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 17 Ocak 2012; 22:55:58 >
  • bir soru aklıma takıldı mesela sow fenere transfer oldu diyelim veya shaqiri galatasaraya bu oyuncular artık packlerden çıkmayacak mı ? çünkü Türkiye ligi yok biliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10010001 -- 17 Ocak 2012; 23:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognfb

bir soru aklıma takıldı mesela sow fenere transfer oldu diyelim veya shaqiri galatasaraya bu oyuncular artık packlerden çıkmayacak mı ? çünkü Türkiye ligi yok biliyorsunuz

Aynen oyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey rica edicem :) Ben bi nijerya kadrosu kurdum
    Martins-Odemwingie.....
    Süper oynuyorum biraz da motivasyon için forma da nijeryanınki gibi olsun istiyorum
    Acaba koyu yeşil (Tüm forma) giyen bi takım tanıyor musunuz?
  • Ea den mail geldi maç sonunda oyundan atma sorunu icin.link vermiş bir program eanin sunucusunu yazıyorsun toplam 16 tane ip buluyor ping alıyor hepsinden en düşük ms veren sunucunun ipsini versem ps3 e sorun hal olurmu sizce? yada bağlanmazmı bu şekilde internete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

Beyler hesaplarımı gezerken birtanesinde 15 tane 4312 formasyon kartı buldum.Bu formasyon için hangi ligi önerirsiniz ve bu formasyonun artıları ve eksileri nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim

Kanatlardan oynamayı seviyorsan olmaz derim ama göbekten ara pas ve verkaçlarla giriyorsan bu taktik tam sana göre..

Karşı rakipte en zorlandığım taktiklerden biri diyebilirim ama ben denedim bana uymadı deneme yanılma yolu en iyisi birinin övdüğü bir şey senin işine yaramayabilir sonuçta
  • 4312 bence italyada başarılı olan bir formasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

Arkadaşlar birşey rica edicem :) Ben bi nijerya kadrosu kurdum
    Martins-Odemwingie.....
    Süper oynuyorum biraz da motivasyon için forma da nijeryanınki gibi olsun istiyorum

Rubin Kazan Away Kit
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

Arkadaşlar birşey rica edicem :) Ben bi nijerya kadrosu kurdum
    Martins-Odemwingie.....

Wolfsburg nasil ? Werder Bremen de olabilir baska da dogru durust birsey bulamadim.

Ispanyadan Cordoba FC de guzel ama tam istedigin degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 18 Ocak 2012; 0:10:50 >
  • beyler bişey sorucam, şu siyah kartlar neden bu kadar pahalı ? oyuncular feci iyi mi oynuyo ? bronze oyuncuların değeri 150.000 coins. resmen ayakta şeyediyolar bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxfifazxx

quote:

Beyler hesaplarımı gezerken birtanesinde 15 tane 4312 formasyon kartı buldum.Bu formasyon için hangi ligi önerirsiniz ve bu formasyonun artıları ve eksileri nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim

Kanatlardan oynamayı seviyorsan olmaz derim ama göbekten ara pas ve verkaçlarla giriyorsan bu taktik tam sana göre..

Karşı rakipte en zorlandığım taktiklerden biri diyebilirim ama ben denedim bana uymadı deneme yanılma yolu en iyisi birinin övdüğü bir şey senin işine yaramayabilir sonuçta

hocam tam dediğin gibi ceza alanı önünde paslarla defansı bozup göbekten verkaç ara paslarla giriyorum.Aslında 4-2-2-2 de sanki bu anlayışa uygun gibi geldi ama önce 4-3-1-2 denicem.Birde ön libero olmayışı defansif anlamda bi problem yaratıyormu?Yaratıyorsa da essiyeni(yada önerilecek farklı bir isim) 3lünün ortasında defansif high oynatarak bu problemi aşarmıyız

• quote:

quote:

quote:

hocam tam dediğin gibi ceza alanı önünde paslarla defansı bozup göbekten verkaç ara paslarla giriyorum.Aslında 4-2-2-2 de sanki bu anlayışa uygun gibi geldi ama önce 4-3-1-2 denicem.Birde ön libero olmayışı defansif anlamda bi problem yaratıyormu?Yaratıyorsa da essiyeni(yada önerilecek farklı bir isim) 3lünün ortasında defansif high oynatarak bu problemi aşarmıyız

Yaya Toure'yi öneririm. Bence oyundaki en iyi defansif ortasaha.

• http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#firlmZ5NbcACY

şuan ki kadrom bu defans çok kötü, acaba bozup ingiltere ligi mi kursam ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

quote:

quote:

Yaya Toure'yi öneririm. Bence oyundaki en iyi defansif ortasaha.

saol önerin için hocam yaya kadroya girer

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler bişey sorucam, şu siyah kartlar neden bu kadar pahalı ? oyuncular feci iyi mi oynuyo ? bronze oyuncuların değeri 150.000 coins. resmen ayakta şeyediyolar bizi.

Oyunu guncel tutmak icin ut oyuncularinin onune konan ea icin buyuk oyncular icin ufak ticari bir amac diyelim.
    Etkiside su, o karti aldiginda kadron daha simetrik, tatmin edici duruyo :) Hayir yani 3-5 stat nekadar etkileyebilirki futbolcuyu? Az cok Iyi olan oyuncuya herturlu yeter suan varolan futbolcu havuzu.

Ea ut oyuncularini nekadar somurebilecegini dusunmekten nekadar stabil, oynanabilir bi sistem kurabilirim seklinde dusunmeye pek zaman ayirmamis ne yazikki. (fikirlerim ozellikle pc icindir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalakko -- 18 Ocak 2012; 2:30:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalakko

quote:

beyler bişey sorucam, şu siyah kartlar neden bu kadar pahalı ? oyuncular feci iyi mi oynuyo ? bronze oyuncuların değeri 150.000 coins. resmen ayakta şeyediyolar bizi.

Oyunu guncel tutmak icin ut oyuncularinin onune konan ea icin buyuk oyncular icin ufak ticari bir amac diyelim.
    Etkiside su, o karti aldiginda kadron daha simetrik, tatmin edici duruyo :) Hayir yani 3-5 stat nekadar etkileyebilirki oyuncuyu? Az cok Iyi olan oyuncuya herturlu yeter suan varolan futbolcu havuzu.

Ea ut oyuncularini nekadar somurebilecegini dusunmekten nekadar stabil, oynanabilir bi sistem kurabilirim seklinde dusunmeye zaman ayirmamis ne yazikki. (fikirlerim ozellikle pc icindir)

stat yanında personalty de ekleniyor hocam bunuda pas geçmiyelim belkide en büyük özellik bu 82-83 heading olan biri if i çıkınca birde kafa atma personalty eklenince tadından yenmez bi hal alabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

quote:

Etkiside su, o karti aldiginda kadron daha simetrik, tatmin edici duruyo :) Hayir yani 3-5 stat nekadar etkileyebilirki oyuncuyu? Az cok Iyi olan oyuncuya herturlu yeter suan varolan futbolcu havuzu.

Ea ut oyuncularini nekadar somurebilecegini dusunmekten nekadar stabil, oynanabilir bi sistem kurabilirim seklinde dusunmeye zaman ayirmamis ne yazikki. (fikirlerim ozellikle pc icindir)

stat yanında personalty de ekleniyor hocam bunuda pas geçmiyelim belkide en büyük özellik bu 82-83 heading olan biri if i çıkınca birde kafa atma personalty eklenince tadından yenmez bi hal alabiliyor

Ya muhakkak etki ediyordur ama cok muhim oldugunu dusunmuyorum ben, hatta bence cogu zaman dezavantajiyla birlikte esitliyordur bu etkiyii :D yani maca girmeden once kadroyu goren rakip, if futbolculari bisey sanip daha fazla motive oluyor sakin oynuyor genelde, boyle gozlemledim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

quote:

quote:

Ya muhakkak etki ediyordur ama cok muhim oldugunu dusunmuyorum ben, hatta bence cogu zaman dezavantajiyla birlikte esitliyordur bu etkiyii :D yani maca girmeden once kadroyu goren rakip, if futbolculari bisey sanip daha fazla motive oluyor sakin oynuyor genelde, boyle gozlemledim ben.

if degilde ronaldo gören köpek gibi saldırıyor valla

• 
Sayfa: önceki 12061207120812091210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.