Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
16.174
Cevap
138
Favori
430.205
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA Ultimate Team [ANA KONU]
Giriş
    375 Mesaj

Esas yobaz sensin. Ülke ve kamu güvenliği senin oyun keyfinden daha önemli. Üstelik ben xbox da hiç bir sorun yaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron4233 -- 25 Aralık 2016; 15:09:50 >
    |
    |
    I. Zabit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben para aktarmaktan bahsetmiyor ki bi oyuncunun piyasasini belirlwmekten bahsesiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ank_yer_6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O legal orada sorun yok, oyunun verdiği limitler icinde isteyen istedigi kadar manipule ede ilir piyasayi.. Ama bunu 5 farkli hesaptan yapıp para aktarmak oyun kurallarına aykırı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hey_Nigga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maçlar çok güzel başlıyor, birden adamlar ağırlaşıyor, tuşlar geç algılıyor. Sanki oyun şişiyor gibi bir his oluyor, karşı taraf da olmuyor adım gibi eminim. Bazen de tam tersi bana oluyor sağlı sollu giderek kaleciyle karşı karşıya kalıyorum, adam savunamıyor. İnternetle kesinlikle alakalı değil bu adamların yıllardır düzeltmediği belki de düzeltmek istemediği bir sorun var, belki de yazdıkları bir script şişiriyor oyunu.
    Gece 12 den sonra adamlar jet motoru takmış gibi , yemin ederim anlamıyorum. Bu şekilde oynamak da iğrenç oluyor.
    |
    |
    |
    |

platform ne hocam, kadro paylaşır mısınız?
    |
    |
    zeqassange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Kadronn başliginda yaziyor terry wrong chem diye. Futbinin hatasi. Dediğim gibi azpilicueta al, rating dusmezse kimyayi tamamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bayraktar42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

azpilicueta yok iste markette ps4 de supurmusler
    |
    |
    ank_yer_6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnterneti yavaşlatarak hangi potansiyel tehlikelerin durdurulduğunu anlatır mısın acaba ?Ülke ve kamu güvenliği gerçekten düşünülseydi zamanında terör örgütleri silah depoluyor dendiğin de iş yapılırdı veya bunlar sadece kızgın gençler denmezdi değil mi ?Ayrıca madem şuanda herşey para ve biz kapitalist sistemde yaşıyoruz ben verdiğim paranın karşılığını istiyorum.
    |
    |
    iron4233 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: marjinal27

coin ihtiyacı olan yazsın arkadaşlar.

Cevap verin bi kere

|
    |

Pokémon GO Oynamayanlar Kulübü

• Yarbay
    7271 Mesaj
    Azpilicueta bende var ama max 11k yazıyor satmam değmez
    |
    |
    Bu gorevleri yapmaya degmiyor niye illa yapiyosunuz ki.Ifsi ile ayni geliyor genelde gidin 20 30 k fazla verin ifsini alin sonra kadro degistirirken satarsiniz en azindan.Aylarca ayni kadro ile oynayacaksaniz onu bilemem tabi.Ornegin insginenin sbcsi ile if si arasinda -1 sut +2 par farki var.Onun icin gidip sbc yaparsan en iyi ihtimalle 50kya kadro kuruyodun ama ifsi markette 65k.15k fazla ver sonra istersen geri satarsin yada fiyati yukselince okutursun geri donmeyecek yere para yatirmanin bi mantigi yok.
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iron4233

Esas yobaz sensin. Ülke ve kamu güvenliği senin oyun keyfinden daha önemli. Üstelik ben xbox da hiç bir sorun yaşamıyorum

Ülkenin güvenliği derken ? Halkın olaylardan bilgi almaması için yavaşlatıyorlar ve hakim oldukları yayın organlarından istedikleri yalan bilgileri servis ediyorlar. Senin gibiler de oyun zevkinden bahsediyor :)))). Ben eğer özgür bir bireysem özgür bir şekilde haber alma hakkımı kullanmak istiyorum ama 3 maymunu oynayan çomarlar buna engel oluyor :).
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

kafam allak bullak oldu serefsizim 10 tanede mac yaptim takimla yine 70 olmadi mevki degistirdim yine olmadi bi daha kadro gorevi yapanin belasini vermesin

xhakayı mo yaparsan sorun düzelir gibi geldi.

Veriyor

|
    |
    diego26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1261 Mesaj

65 70 k ps4 te if insigne görevi bana 30a geldi. Hertürlü iş yapar. Bazı oyuncuların alternstifi vsr tabi onlara değmez mavi olsun diye bütün hepsini yapmak gereksiz. Lazım olur dedğin,z uygunlar yapılır. Kenarda bekletmelik boşa para dediğin gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fatih211 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

simdi oldu tesekkurler

sende sagol hocam ank_yer_6
    |
    |
    Bahsedilenler: ank_yer_6 , I. Zabit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
haberler
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.