Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu bf paketleri saat kaç gibi çıkıyor mağazada
  • imsomnia kullanıcısına yanıt
    Saat başlarında geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Index 70 oldu PS4'te. Artıyor fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ancak millete paketlerden dybala aguero lar çıkacak ki fiyatlar düşsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhan83fb

quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

Her saat başı SBC falan beklememek lazım. EA söz konusu, paket satışlarını baltalayacak işlere girmezler.24 saat içinde muhtemelen 4-5 SBC olur en fazla. Bunların içinde saçma sapan forma ödülü falan olursa da şaşırmamak lazım.https://twitter.com/easportsfifa buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca fiyatların çok uçuk şekilde düşeceğini düşünenler varsa unutsun o işi. 100k'lık paketlerin gelmesiyle ve WL'in bitmesiyle biraz düşüş olabilir hepsi o kadar.

Peki şuan için ne yapmamı önerirsiniz elimde sadece STSL kadrosu ar 700k coins var kadro kurmak şuan için mantıksızmı?
    paket açmak bana göre riskli gibi. Gerçi açtıgım paketten reus cıktı demin ama genede kadro kurmak gerekiyor bence.
    Sizin önerileriniz varmıdır?

Hocam sizi yönlendirmek istemem açıkçası. Ama eğer iyi bir oyuncuysanız beklemeden kadronuzu kurun ve WL odaklı şekilde ilerleyin derim. Her türlü çok daha karlı çıkarsınız emin olun. Bugün 700k ile kuracağınız kadroyu 1 ay sonra 500-600k ile kurarsınız belki. Çok dramatik farklar göreceğimizi sanmıyorum. Aradaki farkı da bir ayda fazlasıyla kazanmış olursunuz zaten.

Bu seneki Black Friday'i geçtiğimiz senelerle karıştırmamak gerekiyor. Bu yıl SBC ve WL var işin içinde. Bunlar yeterince marketi karıştırıyor zaten.

Pazartesiyi bir bekleyin siz.

• arkadaslar delirmek uzereyim , 7 mi oldu 8 mi oldu artik bilmiyorum championsa katilsamda beceremiyorum bu modu , bu hafta ici div 1 de 15 mac yenilmedim title kazandim 30 k lik kadroyla ,divde statim cok iyidir ,tamam dedim bu hafta sonu akarim weekend league'de ama gel ki az once 700 k lik kadroyla 6 maglubiyyet aldim ust uste , bir sey anlamiyorum bu isden ben biri aciklaya bilirmi , hicbir seye de bahane bulmuyorum ne oyuna ne momentuma nede ki rakiplerime , division 1 bu kadar kolay mi be ? kadro buhttp://www.futhead.com/17/squads/2600887/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xggoke -- 25 Kasım 2016; 21:6:36 >
  • 100k paket açtım en yüksek movember 10k'lık adam
    Bu nasıl iş ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Robbenin olduğu hybrid güzel bir kadro paylaşabilir misiniz?
  • 6 tane 100k'lik actim, cikan en iyi oyuncular Hazard, Cech, Benzema + en çöplerinden TOTW ve Movember kartlari.

• beyler bana paketler gelmiyor nedendir acaba?

• p1ayer P kullanıcısına yanıt
    Belirli sayida koyuyolar, genelde 40.000 tane. 100k'lik paketler 3 dk. icinde tukendi sanirim. Kaciriyosundur muhtemelen, tam saat baslarinda bakman lazim.

• 100k pakete bakın Allah aşkınaya

• xggoke X kullanıcısına yanıt
    Taktiğinde ve bazı oyuncularında değişikliğe gidebilirsin.

Bellerin yerine Walker, Agüero yerine IF Lukaku, Fernandinho yerine Matic, Toure ya da Rooney (oyun tarzına göre seçebilirsin)
    Kanatlar da sıkıntılı bence. Martial'ı alabilirsin.

Maç içerisinde

Lukaku - Martial ileride, arkalarında Mahrez şeklinde 4-1-2-1-2 (2) yapabilirsin. Mahrez CAM pozisyonuna daha uygun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhan83fb

quote:

Her saat başı SBC falan beklememek lazım. EA söz konusu, paket satışlarını baltalayacak işlere girmezler.24 saat içinde muhtemelen 4-5 SBC olur en fazla. Bunların içinde saçma sapan forma ödülü falan olursa da şaşırmamak lazım.https://twitter.com/easportsfifa buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca fiyatların çok uçuk şekilde düşeceğini düşünenler varsa unutsun o işi. 100k'lık paketlerin gelmesiyle ve WL'in bitmesiyle biraz düşüş olabilir hepsi o kadar.

Peki şuan için ne yapmamı önerirsiniz elimde sadece STSL kadrosu ar 700k coins var kadro kurmak şuan için mantıksızmı?
    paket açmak bana göre riskli gibi. Gerçi açtıgım paketten reus cıktı demin ama genede kadro kurmak gerekiyor bence.
    Sizin önerileriniz varmıdır?

Hocam sizi yönlendirmek istemem açıkçası. Ama eğer iyi bir oyuncuysanız beklemeden kadronuzu kurun ve WL odaklı şekilde ilerleyin derim. Her türlü çok daha karlı çıkarsınız emin olun. Bugün 700k ile kuracağınız kadroyu 1 ay sonra 500-600k ile kurarsınız belki. Çok dramatik farklar göreceğimizi sanmıyorum. Aradaki farkı da bir ayda fazlasıyla kazanmış olursunuz zaten.

Bu seneki Black Friday'i geçtiğimiz senelerle karıştırmamak gerekiyor. Bu yıl SBC ve WL var işin içinde. Bunlar yeterince marketi karıştırıyor zaten.

Pazartesiyi bir bekleyin siz.

Teşekkür ederim önerileriniz için. Oyunculuk açısından orta seviye diyebilirim kendim için WL gerçekten çok zorluyor adamı elemeleri geçsemde 25 maçta 9 galibiyeti gördüm rekor olarak oda 1 2 kere. Onun dışında hep dipteyim. :(
    Ozaman ben pazartesi gününe kadar bekliyip kadromu şekillendiriceğm pazartesi.

• sbsc geldi unicorn kit hayılır uğurlu olsun :D :D :D ahahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Çesut Mevik- -- 25 Kasım 2016; 21:31:56 >
  • Unicorn sbc geldi tam bir cop
  • At kafası veriyor herifler ya şaka gibi

• Ea dan yeni sbc, at s.... :D
    Hay yarabbimm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Çok kötü olmus hocam ya bide son paranızmis sanirim

• KKG geldi 4 boynuzlu 5 boynuzsuz 2 de bıyıklı
    İstiyor.
    11 uyruk 11 lig kimya 100

Yapana at kuyruğu saçlı topçu paketi.

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.