Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jason25

Cam için modric mi if gameiro mu beyler?

IF Gameiroyu aldığım gibi sattım :D hiç sevmedim.

Modric fena değil ama CAM oynatmaz. James Rodriguez deneyebilirsin çılgın attı 4-5 maç bende sonra kadroyu değiştirdim.
  • 4222 (2 cdm 2 cam olan) için italya kadrosu önerebilecek var mı? nainggolan olsun istiyorum, kalanları f/p olabilir. bütçe 75-150 k arası
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Hart

Lichsteiner

Manolas

Koulybaly

Alex Sandro

Khedira

Naingolan

Hamsik

Valero (Banega)

Bacca

Muriel (Niang, mandzukic)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadro güzel oldu bence, biraz daha coin biriktirince Tremoulinas -> Marcelo, Sanchez -> Vidal, Draxler -> Muller degisiklerini yapmayı planlıyorum. Günün birinde forvete de Aubameyang ayarlayabilirsem süper olur .

http://www.futhead.com/17/squads/1590015/

Edit: Linki düzeltemedim bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 24 Ekim 2016; 16:2:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: GvnPhoenix

70-80k premier lig kadrosu önerebilir misiniz?

İyi oynadığın taktik?

4-3-3(4) dizdim bugün
    Begovic
    Valencia zouma reid clichy
    Emre can Eriksen Henderson
    Sane Remy Depay

Neler eklenebilir buna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GvnPhoenix -- 24 Ekim 2016; 16:6:9 >
  • Beyler Logitech F710 joystick vardı ancak kırıldı Şimdi yeni bir joystick alayım diyorum da kablolu Xbox 360 kumandası almaya karar verdim herkes onu övüyor.

Ancak şöyle bir sorunum var:

Gittigidiyorda fiyatı 60 tl,
    n11'de fiyatı 80 tl,
    teknosada fiyatı 110 tl

Şimdi bu fiyat farklılığı neden kaynaklanıyor? Gittigidiyordakini alsam çakma çin malı mı gelir sizce? Hatta bahsettiğim ürünün linki:
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox-360-kablolu-controller-oyun-kol-241969132

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuOstar -- 24 Ekim 2016; 16:4:16 >

• Mor son sol açıkta kesinlikle oynayamıyor. Forvet olarak oynatın leblebi gibi gol atıyor. Cam olarak envai çeşit oyuncu denedim, firminoyu atlamışım estiriyor yemin ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Jamesin stamina düşük. Onunla oynamadım ama 70 den sonra ölür heralde gameironun stamina +7 daha iyi ama beğenmezsem onu denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    Forvet hariç çok iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 220bpm

Premier lig oynuyorum. Orta saha ve forvet hattım şu şekil. Yaya Toure - Coutinho - Dembele. Coutinho'dan acayip mutsuzum. Yedeği Lanzini ateş ediyor. Coutinhoyu bu sene gerçekten beğenmedim. Premier lig için Ofansif orta saha önerilerinizi alabilirim? 40k 90k arası bütçe ile kimleri önerirsiniz?

Premier League'de CAM için en ideali bu yıl Rooney...

Fizik üstünlüğü müthiş hissettiriyor... Dengeli şekilde orta saha görevini yapıyor... Şut atıyor... Pasları iyi...

Bir de DİNAMO (ENGINE) kimya kartı basarsan, gayet hoş oluyor...

Ayrıca Roberto Firmino'yu da mutlaka denemelisiniz... Maç içinde çok etkili oluyor OOS mevkiinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Marchisio

Naingolan

Pjanic

Hamsik

Khedira

De rossi

Medel

Asamoah

Bence hala alternatif olan bir ortasaha kurulabilir serie a da naingolan 16 daki gibi tabanca degil biraz kısmışlar Hamsik te öyle ama Asamoah ve khedira gayet başarılı

Alternatif var harika cm ler var da bu sene cok asiri pahali ya. serie a her sene lokum gibi kurardim bu sene ne naingolan alabildim ne chiellini.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Naingolan ben aldım gecen seneki gibi degil gecen sene daha sağlamdı Hamsik ve naingolan biraz hayalkırıklığı bu sene ama khedira cdm cok iyi geldi buradan bir arkadas önermişti sakatlanmazsa fp olarak Asamoah Parolo fena degil ben Asamoah khedira Hamsik kullanıyorum Hamsik 85 rating Hakkı vermiyor high medium olduğundan heralde ama Asamoah cok sağlam

• Beyler pc de 15 k borç verebilecek olan varmı ? :D
  • quote:

Naingolan ben aldım gecen seneki gibi degil gecen sene daha sağlamdı Hamsik ve naingolan biraz hayalkırıklığı bu sene ama khedira cdm cok iyi geldi buradan bir arkadas önermişti sakatlanmazsa fp olarak Asamoah Parolo fena degil ben Asamoah khedira Hamsik kullanıyorum Hamsik 85 rating Hakkı vermiyor high medium olduğundan heralde ama Asamoah cok sağlam

IF Gameiroyu aldığım gibi sattım :D hiç sevmedim.

Modric fena değil ama CAM oynatmaz. James Rodriguez deneyebilirsin çılgın attı 4-5 maç bende sonra kadroyu değiştirdim.

Khedirayı CDM oynatmazdım H/H iken. Yavaş olduğu için ileri cıktıgında dönmesi dert. Ama defansif CM oynatılır oyun içi çok sevdim Khedirayı ondan pahalı zaten fiyatı.

CDM Rossiden şaşmayacaksın biraz da Deep oynatıp koşturmayacaksın bol bol tackle yapacak staminası da bitmemiş olacak yada Biglia ile 60dan sonra değiştirmek lazım.

De Rossi zaten kolay yorulmasa efsane olurdu bu yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: av.korkut

quote:

Orijinalden alıntı: 220bpm

Premier lig oynuyorum. Orta saha ve forvet hattım şu şekil. Yaya Toure - Coutinho - Dembele. Coutinho'dan acayip mutsuzum. Yedeği Lanzini ateş ediyor. Coutinhoyu bu sene gerçekten beğenmedim. Premier lig için Ofansif orta saha önerilerinizi alabilirim? 40k 90k arası bütçe ile kimleri önerirsiniz?

Premier League'de CAM için en ideali bu yıl Rooney...

Fizik üstünlüğü müthiş hissettiriyor... Dengeli şekilde orta saha görevini yapıyor... Şut atıyor... Pasları iyi...

Bir de DİNAMO (ENGINE) kimya kartı basarsan, gayet hoş oluyor...

Ayrıca Roberto Firmino'yu da mutlaka denemelisiniz... Maç içinde çok etkili oluyor OOS mevkiinde...

Rooney çok geride kalıyor forvette bulamadığın oluyor bazen ataklarda. CAM'den beklentim gizli forvet gibi oynaması, sağa sola pas üçgenleri kurması ama dediğin gibi top kaybetmiyor ayağında. Firminoyu öneririm herkese ama çok koşturmadan oynamanız lazım yoksa stamina yetmiyor .D:

Yok hocam khedira cdm ile ataklarda geride kal diyerek Kontrollü oynayinca kesici olarak cok sağlam geldi bana de rossi de cok iyi ve ucuz shadow U vardı ama khedira iyi

• 220bpm 2 kullanıcısına yanıt
    cam den beklentin ne bu önemli coutinho bendeyken beklentimi karşılıyordu onun alternatifi olarak alabileceğin oyuncular kısıtlı mesut rooney eriksen cazorla kimisi iyi pasör kimisi iyi şut çeker yada şunu deneyebilirsin toure yi cam yapıp onun yerine kante koyabilirsin
  • Bugünkü Elemelere girme koşulu nedir ?
  • quote:

2 seria kadrosu kurdum yedekli olsun diye esit guclerde o yuzden hepsine yetmedi ama khedira ztn aklimdaydi onu alirim cok yuksek degil. 12 13 k ya bile var. Asamoah iyi diyorsun demek o nuda alayim. bu arada parolo gecis oyuncusu olarak alayim dedim hakikaten ne kadar iyi cikti yahu. cok rahatlatiyo ortasahayi.

Hamsik i CAM e evirdim bende gecen seneki gibi degil ama cok alternatif yok iyidir napalim. Diger takimda sosa yi koydum sosa bile daha iyi valla. hocam banegayi cam de denedin mi nasil ?

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.