Şimdi Ara

FIFA 2018 Dünya Kupası | Kosova 1 - Türkiye 4 | (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
2.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak sahada olmasa 10 kişi çıksak bir şey fark etmezdi inanın. nasıl olur da bu adamı sahada tutar anlamak güç.
    Ve arda gibi milli formayı hak etmeyen bir eleman asla olmasın gerekirse hiç maç kazanmayalım razıyım.
  • ________cenk__________
    __cengiz_hakan_töre__
    ___ogzhan____okay____
    canr_cglar_serdr_gokhn

bu kadro ne yapar sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 11 Haziran 2017; 22:40:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunus Mallı, Emre Çolak, Enes Ünal, Cenk Tosun, Emre Mor varken Burak, Selçuk, Ozan sahada bu adamın egosundan bıktım artık.Kamera gösterdikçe o yamulan ağzına vurasım geliyor..Adam kayırmaktan bıkmadı.
    Kosova nedir arkadaş daha bu takıma karşı bile rahat rahat oynayamıyoruz, orta sahadan alınan top bi dribbling adamlar ceza sahamızda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talisca -- 11 Haziran 2017; 22:41:28 >
  • Selçuk oynatacağına Ozan-Oğuzhan yapıp önlerine de Yusuf Yazıcı koysan çok daha etkili olur. Ben orada Selçuktan bıktım gerçekten. Ayrıca Burak Yılmaz da iyi ki cezalı duruma düştü. Cenk ve Enes, Burak'dan 10 kat daha iyidir. İlk yarının sonunda da gördük işte, klasik Burak Yılmaz. Hemen kendini yere attı rakip dokununca. Hiç ayakta kalayım da, takımımı hemen hızlı çıkarayım, belki eksik yakalarız diye düşünmüyor. Hemen kendini yere at. Neden? Çünkü hem beyin yok, hem de teknik yok. Onu yapamayacağı için atıyor hemen kendini.

Ayrıca Emre Mor-Yusuf Yazıcı-Cengiz Ünder-Enes Ünal. Bu ileri hattı birbiri ile oynamaya alıştırsan 10 sene sıkıntı çekmezsin. Arkalarına da Ozan-Oğuzhan onlar da genç sayılır. Çağlar Söyüncü gibi bir genç stoperin de var. Tabi bu son yazdıklarımı Fatih Terim varken yapamazsın. Ozan'ı görüyoruz sadece Şenol Güneş zamanı "genç yetenek" diye tabir edebileceğimiz bir futbolcuydu. Fenerbahçe'de dökülüyor maalesef.

Tabi milli takım başında Şenol Güneş veya Ersun Yanal olsaydı, bu dediklerim cidden çok güzel olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

________cenk__________
    __cengiz_hakan_töre__
    ___ogzhan____okay____
    canr_cglar_serdr_gokhn

bu kadro ne yapar sizce

Hakan yerine Emre Çolak
    Şuanki Töre yerine de herhangi bi kanat oyuncusu

baya iyi 11 olur
  • Ozan ne abi ADAHDNSBAFSHSB gitsin tv8 de veteranlar liginde oynasın. Herhalde terim bunun kazancından yüzde alıyor

• ciddi diyorum fransa,portekiz ve almanyada sonra en iyi genç nesil bizde.

Yusuf Yazıcı , Cengiz , Enes Ünal gibi bir ileri üçlüye sahip olacağız ki Emre Mor kendini geliştirebilirse korkunç bir hücum hattımız olur.

Bunun dışında galatasaray ve fenerbahçenin genç takımlarındaki oyuncular gerçekten çok yetenekli. özellikle galatasaraylı bir defans oyuncusu vardı adını unuttum ama hem galatasarayın hemde milli takımın defans sorununu tümüyle çözebilir.

tek eksiğimiz bu oyuncuları ülkede tutmak yerine avrupaya gitmeleri sağlamak. cengizin ve yusuf yazıcının almanya ve hollanda gibi liglere gitmesi lazım.
  • volkan "ama koşmuyoki yaa" mı dedi 😃

• Adam Mehmet Topal'ı önce hızıyla sonra gücüyle yıktı geçti ya
  • 51 Milyon euro oldu
  • Artık bebe maçları bitiyor asıl bundan sonrası önemli

• Qral salladı yine

• Beşiktaşlıların nefreti 3-1 yaptı

• Milli Takım gerçekten güzel oynuyor.Uzun zamandır ilk defa böyle güzel futbol oynadıklarını görüyorum.Rakibe pozisyon bile vermediler nerdeyse.
  • Şehitlerimizin kanından alınmış kırmızı rengin ayak kısmında kullanılmasını hangi zeka önermiş olabilir. Bu nasıl bir forma arkadaş, Eminim Türk hocalardan hiç kimse buna izin vermezdi.
  • Yeni açtım, HAK orta açtı Volkan tamamladı mı cidden? Aylardır naptınız ulan, HAK ın geçen ortası yoktu koca sene

• quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

ciddi diyorum fransa,portekiz ve almanyada sonra en iyi genç nesil bizde.

Yusuf Yazıcı , Cengiz , Enes Ünal gibi bir ileri üçlüye sahip olacağız ki Emre Mor kendini geliştirebilirse korkunç bir hücum hattımız olur.

Bunun dışında galatasaray ve fenerbahçenin genç takımlarındaki oyuncular gerçekten çok yetenekli. özellikle galatasaraylı bir defans oyuncusu vardı adını unuttum ama hem galatasarayın hemde milli takımın defans sorununu tümüyle çözebilir.

tek eksiğimiz bu oyuncuları ülkede tutmak yerine avrupaya gitmeleri sağlamak. cengizin ve yusuf yazıcının almanya ve hollanda gibi liglere gitmesi lazım.

Galatasaray'da öyle bir defans varsa bütün yıl neden Semih kazması oynadı

• Bu adamın leş kadrolarını gördükçe takımı destekleyesim gelmiyor.
    Gram zevk almadım şu futboldan..
  • ozan tufan <3

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.