Şimdi Ara

FİFA 2015 PS4 ONLİNE LİG TURNUVASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar, PS4 PLATFORMU İÇİN...

Yaklaşık 50 fifa oyuncusu 5 ligden oluşan, uzun soluklu profosyönel ve kendi menajerliğini yaptığımız, oyuncu alıp açık arttırma sistemiyle transfer ettiğimiz, hem lig içinde lig maçlarının hem ligler arasında şampiyonlar ligi ve uefa maçlarının oynandığı,her hafta aksatma olmaksızın ortalama 10 maç oynayabilecek aktif ve Fifa 15’te kendine güvenen arkadaşlar arıyoruz. Ultimate Team'den çok daha zevkli ve çekişmeli olan oluşumumuza katılmak isteyen her arkadaşı bekleriz. Mevcut olarak 4 Lig vardır. 5ci lig kurulacaktır ve Max katılımcı 20 kişiden oluşmaktadır. Halihazırda 50'ye aşkın aktif oyuncumuz vardır ve her geçen gün bu sayı artmaktadır.

Katılmak isteyen arkadaşlar pm ile ulaşırlarsa yada 0507 444 0563 numaralı telefondan whatsapp ile iletişime geçerlerse detaylı bilgi verebilirim.

Şimdiden herkese keyifli oyunlar ...

KAYIT İÇİN ÖNEMLİ

· Lig için takım belirtmenize gerek yok. Takımlar lig başlamasına yakın kura ile verilecektir.

· Lig için Genel Kurallar, transferler ayrıntılı olarak anlatılacaktır. .

LİG KURALLARI HAKKINDA :

· Her sezon; 1 hafta ilk devre, 1 hafta 2 ikinci devre olmak kaydıyla 2 hafta sürüyor.

· Belirli aralıklarla overall arttırımı yapılıyor ve takımlar yine kura sonucu sıralamasıyla 1 oyuncu (yeni overall'dan ) alabiliyor.

· Her sezon takımlar ligde ve avrupada kazandığı maçlara orantılı olarak sanal para alıp takım bütçelerini yükseltecektir.

· Takım bütçeleri aynı zamanda oyuncu satışıyla da artabilir.(Satış sistemi açık arttırmalı satıştır, Her futbolcudan her ligde 1 tane bulunmaktadır ve ligler arasında transfer yapılamamaktadır.)

· Her overall'in belli bir fiyatı vardır ve herkes kendi bütçesine göre transfer yapabilir.

· Oyuncuları isterseniz belirlenen değerinin maksimum %50sinden başlayacak şekilde açık arttırmaya çıkarabilir ve en yüksek teklifi kim verdiyse oyuncu sonraki transfer döneminde teklif veren takımın oyuncusu olur.

• Katılacaklara başarılar.Vaktim olsa katılırdım.
  • Katılmak isterim psn ve dh nickim aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamak istiyorum.

PM'den ve WhatsApp'dan iletişime geçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pm atarsanız veya Whatsapp ile iletişime geçebilirseniz daha detaylı bilgi verebilirim size.
  • Yalan mı oldu turnuva

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psn :Kaptan53
  • RockAndMaka kullanıcısına yanıt
    haber yokmu aynen ya?
  • Arkadaşlar yoğun ilgiye teşekkür ederiz. 4 Kişilik kontenjan tek kaldı. Katılmak isteyen olursa lütfen benimle iletişime geçsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.