Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.076
Cevap
41
Favori
230.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Roland Deschain-

quote:

Orijinalden alıntı: babako34

quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Bizim lig insallah olur. Sirf onun icin sabirsizlaniyorum.

türkiye ligi için son durum nedir fenerbahçe kesin varda

ne oldu fifaya mı döndün? (buralarda birkaç gülücük olacaktı)

hayırdır çokmu merak ettin kardeş ister fifa oynarım ister pes
  • Türkiye ligi oyunda yok.Olsaydı açıklanırdı.
  • Yalnız şut olayı harika gözüküyor umarım videodaki gibi olur bir de bu nesil versiyonunu gösteriyorlar gerçekten Nextgen'i çok merak ediyorum
  • Pure shot Simon Humber'ın yaptığı Wc 10'da vardı. Belki 14'teki kadar gelişmiş değildi ama Fifa 13 ve öncesinde ki hiç bir ana seride yoktu.

Wc 10'da attğım bir golü koyayım topa sağ dış vuruyor top yukardan aşağı iniyor kaleci önde hareketsiz kalıyor. Hiç bir ana seride bu golü atamassınız ve kaleci böyle baka kalmaz,insan üstü refleks ile o topa uçar

• FIFA WC 2010 gerçekten çok iyiydi, hem görsellik olarak hem oynanış olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

FIFA WC 2010 gerçekten çok iyiydi, hem görsellik olarak hem oynanış olarak.

Aynen Wc 10 bu nesilin en başarılı futbol oyunuydu. Online'ı kaldırmışlar ama arkadaşlar olunca offline wc10 oynuyoruz hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

FIFA WC 2010 gerçekten çok iyiydi, hem görsellik olarak hem oynanış olarak.

Aynen Wc 10 bu nesilin en başarılı futbol oyunuydu. Online'ı kaldırmışlar ama arkadaşlar olunca offline wc10 oynuyoruz hala

Biz o sene bütün yaz oynadık arkadaşlarla, Online'da Fildişi Sahillerini alırdım hep Momentum o zamanlar yok muydu acaba, varsa da mantıklı yapılmıştı belki.
  • Geçen sene de ligimiz wikipedia'da var olarak yazılmıştı bu sene de yazmışlar. Ligimiz hakkında ki şu dedikodular gerçek çıksa çok güzel olur bee.

Ekleme: Şimdi bir kez daha bakayım dedim birisi lig ve lisanslı takımlar kısmını kaldırmış. Yeni lig olarak Arjantin, Kolombiya, Şili, Hong Kong, Lüksembur ve Türkiye olarak belirtilmişti. Yeni takımlar Shaktar, Palmeiras, Independiente belirtilmişti. Tabi bunları kullanıcılar editleyebildiği için kaynak almamak gerekiyor. Resmi açıklama gelse de soru işaretleri son bulsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 6 Ağustos 2013; 20:35:39 >

• Shaktar ve şili EA resmi kaynaklardan açıklanmış. Türkiye ligi hakkında resmi bir açıklama hala yok önümüzde ki bir kaç hafta içinde de haber çıkmassa büyük ihtimal olmayacak. Yalnız next gen Fifa'da durum ne olur acaba belki o ara süreçte bir gelişm felanda olabilir. Lig olmasıda şart değil 4 takım koysalar yeterli onada razıyız. İşin komik kısmı Barcelona-Arsenal-Cheslea vs... dünyanın en iyi klüpleri oyun ile partnership anlaşması yapıyor oyundan para istemiyor tam tersi iyi bir reklam kaynağı olarak görüp takım prestijinide düşünüp kendi takımlarının ve oyuncularının doğru yapılması için her türlü kaynak yardımında bulunuyor bizim Türk klüpleride bi bokmuş gibi para istiyor zihniyet farkı işte
  • Haklısın başkan. Yabancı sınırı koyup , deplasman yasağı destekleyen zihniyetten bu kadar ince düşünmesini beklememeliyiz.
  • Neyimiz doğru oldu ki buda olsun
  • Beyler yeni bilgilee cikiyo ortaya ligimiz insallah aciklanir shakhtar.olduguna gore fenerbahcede olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Footbrazil

Beyler yeni bilgilee cikiyo ortaya ligimiz insallah aciklanir shakhtar.olduguna gore fenerbahcede olur

Birşey anlamadım birader...

Ayrıca önümüzdeki haftalarda da açıklanmazsa EA tarafından yine hüzün yine hasret var bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

quote:

Orijinalden alıntı: Footbrazil

Beyler yeni bilgilee cikiyo ortaya ligimiz insallah aciklanir shakhtar.olduguna gore fenerbahcede olur

Birşey anlamadım birader...

Ayrıca önümüzdeki haftalarda da açıklanmazsa EA tarafından yine hüzün yine hasret var bize.

Benim fifada en fazla istedigim 2 takim vardi shakthar ve fenerbahce shakthari bugun acikladilar haftayada fenerbahce insallah olmazsa buyuk husran

• Bildiğim kadarıyla henüz tüm ligler resmi olarak açıklanmadı ben olacağını sanmıyorum ama bir umut tüm liste gelene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

cok sükür barnebeu nun kale arkalarını gercegı gıbı yapmışlar her zaman bos bi arazi kalıyodu
  • Bu konuya türkiye ligi hakkında yorum yazdım Thechoosen nickli üye benim. İngilizcesi olan yazsın adamlar görsün Türkiye ligine olan ilgiyi ne kadar çok söz edilirse o kadar eklenme ihtimali yükselir. Bu arada resmi açıklama yapılmadı ama eklendiğine dair ciddi duyumlar olduğunu yazmışlar

http://forum.ea.com/uk/posts/list/30/2548819.page#27349797

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 7 Ağustos 2013; 21:18:11 >
  • Fifa 14 Demo 10-11 Eylül tarihlerinde çıkacağı söylentisi var kaynakta Eylül ayı çıkacak bir dergide sızan fotoğraf.

Bu arada bir video daha
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Roland Deschain-

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Bizim lig insallah olur. Sirf onun icin sabirsizlaniyorum.

türkiye ligi için son durum nedir fenerbahçe kesin varda

ne oldu fifaya mı döndün? (buralarda birkaç gülücük olacaktı)

hayırdır çokmu merak ettin kardeş ister fifa oynarım ister pes

yav he he

• beyler ps3 konusu yok mu yahu fifa 14'ün?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.