Şimdi Ara

fifa 2014 android ana konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar koskoca forumda fifa 14 android konusu bulamadim bende kendim açayım dedim oyun çok güzel aslinda uzun uzun bir incelemede yapmak isterdim ama vaktim yoktu ama düşünüyorum bi inceleme böylesine güzel bir oyun neden konusu yok anlamadim dogrusu oyunda ultimate team oynuyorum takildigim yerler felan var yada paylaşmak istediğim herkes bu oyun hakkindaki görüşlerini burda paylasirsa sevinirim bu oyunu oynayanlar kimler mesela ve online oyun modu androidde var mi ? varsa birbirimizi ekleyip keyifli maçlar cikartabiliriz hadi bi toplanalim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• the show must go on kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Xperia Z telefon ile Dualschok 3 gamepad kullanarak oynanabiliyor mu? Evetse hemen indireceğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dino13

Ayrıca Xperia Z telefon ile Dualschok 3 gamepad kullanarak oynanabiliyor mu? Evetse hemen indireceğim :)

keşke joystick desteği olsa bilmiyorum ben otg ile denedim olmadi belki dualshock 3 ile deneyen varsa yazarsa sevinirim bende yaparim bu işlemi

• Fifa 14 android de online oynama varmi varsa nasil oynaniyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hak3

Fifa 14 android de online oynama varmi varsa nasil oynaniyor ?

ben kartimda problem var yarin halledip ucretli kısımları açacağım ben var diye duydum okudum ama yapan birisine denk gelmedim daha ama şundan eminim ios versiyonunda kesinlikle online modu var

• quote:

Orijinalden alıntı: Vasfi37

quote:

Online oynama modu yok şuan için.

14 te %90 çıkmayacak onlıne modu artık fifa 16 yı bekleriz(15 i %90 ihtimalle atlıyacaklar)

• quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

quote:

quote:

14 te %90 çıkmayacak onlıne modu artık fifa 16 yı bekleriz(15 i %90 ihtimalle atlıyacaklar)

evet malesef yokmuş bugun bende satin aldim ama online modu yok fakat ios larda online modu var bunu neden böyle yapıyorlar bi türlü anlamiyorum android kullanan insanlari resmen apk ya teşvik ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

quote:

quote:

evet malesef yokmuş bugun bende satin aldim ama online modu yok fakat ios larda online modu var bunu neden böyle yapıyorlar bi türlü anlamiyorum android kullanan insanlari resmen apk ya teşvik ediyorlar

Andoide hep eksik çıkarıyorlar millette inadına apk indiriyor

• Su takima lanet atak-defans komutlarini vermeyi bulamadim. Nasil yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Su takima lanet atak-defans komutlarini vermeyi bulamadim. Nasil yapabilirim?

çift parmakla gol attigin atacağın kaleye ekrana cift parmak dokun kaydirarak kendi kalene yaparsan balance oluyor

• az once takimim red bull salzburg ile Borussia Dortmunda attigim frikik

• oha neoluyoruz buda diğeri
  • quote:

bu eleman oynuyor ufakta olsa bir gelişme joystick konusunda ama nasıl oldugunu paylaşmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

quote:

bu eleman oynuyor ufakta olsa bir gelişme joystick konusunda ama nasıl oldugunu paylaşmamış

Bugün ufak bir araştırma yaptım ve bir video buldum kolay gele snopy sg-505 te oluyor :)) İşte link:

http://www.youtube.com/watch?v=ExOnY0Ek3ho

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenerLi-GenÇ -- 11 Kasım 2013; 17:11:55 >

• Hocam konuyla ilgilenen yok heralde ama ben bir video çekmeyi düşünüyorum bu fifa 2014 gibi joystick tuşlarını ayarlayamadığımız oyunlar için? sizce de uygun olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

Hocam konuyla ilgilenen yok heralde ama ben bir video çekmeyi düşünüyorum bu fifa 2014 gibi joystick tuşlarını ayarlayamadığımız oyunlar için? sizce de uygun olurmu ?

valla dehşet olur kardeşim lütfen rica ederiz ne demek

• Hocam freekick lerden acayip çok gol atılıyor. Biraz iyi vuran adam varsa yüzde 80'i gol yani.
    Oyun zevkli sayılır ama bir takım seçip ilerleyince scout'dan sürekli çok dehşetengiz adamlar çıkıyor ve bir süre sonra tüm oyuncular 90'ın üzerine çıkıyor. Bu bölümüyle biraz can sıkıcı ama genel anlamında zevkli sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

quote:

quote:

O yillarda nasil tahmin ettin 2015i
    es geciceklerini hayret

• -Mctolga- kullanıcısına yanıt
    fifa 2016 olucakmi yani online modu
  • Tey_mur T kullanıcısına yanıt
    hayır sadece ios da var 16'da güncelleme ile gelir mi bilemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.