Şimdi Ara

fifa 2007 yardımm lütfennn

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fifa 2007 nin kodları hangi dosyada bilen varmı yada kodları sölebilecek varsa şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chungwa1905 -- 6 Ekim 2006; 20:55:39 >

• ya arkadaşlar yokmu yardım edecek
  • arkadaşlar hiçmi bilgisi olan yok ya kurulumunu nasıl olacak artı şifreleri hangi dosyada yokmu bilen
  • ne koduymuşşş bu
  • ne kodu yamamı yapcan?
  • Ne kodu olduğunu söylesene?
  • quote:

Orjinalden alıntı: chungwa1905

arkadaşlar hiçmi bilgisi olan yok ya kurulumunu nasıl olacak artı şifreleri hangi dosyada yokmu bilen

dvd mi cd mi dvd çok basit ama cd yı yuklemedım eğer dvd den bi sorunun olursa yardımcı olurum
  • arkadaşlar oyunu nasıl yükleyebilirim kodlarını buldum şimdi sadece nasıl yükleyebilirim onu bilen varsa yardımcı olsun (ayrıca cd arkadaşım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: chungwa1905

arkadaşlar oyunu nasıl yükleyebilirim kodlarını buldum şimdi sadece nasıl yükleyebilirim onu bilen varsa yardımcı olsun (ayrıca cd arkadaşım)

cd yi takkk kendi açılırr açılmıosa bilgisayarımdan o fifa 2007 logosu olan yere sağ tıkla aç de autroun var ona bas yüklerrr
  • oyunu autorun ile kurdum

ama "please insert disc 2" yazıyor

bu oyun nasıl açılıyor bilen varsa lütfen yardım
  • Ya arkadaşlar fifa07 aldım fakat yükleyemiyorum bana yardımcı olun ne olur.e-mail atın veya buraya yazın.tam olarak ilk adımdan son adıma kadar hepsini lütfen.şimdiden teşekkür ederim.d.e.m.o.k.r.a.t@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.