Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
20
Favori
123.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 paket açtım saolsun en değerlisi van der wiel :D
  • Origin access üyesi olanlar yarın 10 saat oyunu deneyebilirler bi denerim bakalım keyi nerden alacağız hala belli değil yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Origin access üyesi olanlar yarın 10 saat oyunu deneyebilirler bi denerim bakalım keyi nerden alacağız hala belli değil yaaa

ben de origin access aldım ne zaman indiriyoruz oyunu o da mı yarın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Origin access üyesi olanlar yarın 10 saat oyunu deneyebilirler bi denerim bakalım keyi nerden alacağız hala belli değil yaaa

ben de origin access aldım ne zaman indiriyoruz oyunu o da mı yarın?

Gece 2 3 civarlarında galiba geçen sene öyleydi diye hatırlıyorum

• Kimse indirime yanaşmıyorsa bir kaç ay sonra elbet inecek o zaman alırım benim için sorun değil de satıcılar bu kadar kişiyi bulabilecek mi bakalım.Kaç tanesi ayda 100 den fazla satabilir ki? 300 den fazla kişiden bahsediyoruz.Kendileri bilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışına fazla çıkmayalım dağıtmayalım şurayı. Oyunu alanlar oyuncu paket tartışmasına giriyorlar. Buranın konusu bunlar değil. Vpn şu bu başka yerden almakta değil. Firmalardan gelecek tekliflere göre yolumuzu belirlemek. Beklemek istemeyen istediği yerden alabilir. İsmini de sildirsin o zaman. Boşuna listede adı durmasın. Konuya da dahil olmasınlar artık.
  • Beni de ekleyin. 2 kişiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorposioN -- 21 Eylül 2017; 1:17:10 >
  • Fifa 18 i yüklüyorum şuan 32 gb (origin access ama full sürüm ile aynı yani oyunun keyini alınca giriyorsun full sürüm oluyor tekrar indirmiyorsun)
  • bi kaç gündür takip etmiyorum konuyu var mı bir gelişme arkadaşlar yani anlaşılan bir yer var mıdır ?
  • Origin Access/EA akarr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    henüz bir gelişme yeni bir fiyat yok

arkadaşlar en uygun suan için 159 lira indirim bekliyoruz ama fiyatların yükseldiğini görüyoruz. dün 158 liraydı bugün 159a çıktı diğer sitelerde 1 1 artırmaya gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qo0oki -- 21 Eylül 2017; 9:51:57 >
  • Origin Access ile oynayan arkadaşların oynanış, grafik vs. iyi olmuş kötü mü yazmaları mümkün müdür acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 21 Eylül 2017; 10:3:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qo0oki

henüz bir gelişme yeni bir fiyat yok

arkadaşlar en uygun suan için 159 lira indirim bekliyoruz ama fiyatların yükseldiğini görüyoruz. dün 158 liraydı bugün 159a çıktı diğer sitelerde 1 1 artırmaya gidiyor

kötü olmuş bu sene geçen sene 100 tl ye almıştık ne ara zamlandı bu kadar
    ya beklemek lazım çıkıştan 2-3 hafta sonrasına yada 160-170 civarında almak lazım
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    bugün bir kaç site geri dönüş sağlayacaktır diye umut ediyorum en azından 140 tabanına çekersek iyi olacak
  • Kur yükseliyor dünkü fed kararları sonrası, bence oyun çıkana kadar 150 seviyesinin altında satmaz kimse, fiyatlar daha da yukarı yönlü olacak bu gidişle .
  • arkadaşlar droyunla görüştüm az önce çok ilgili alakalı bir arkadaş ile durumu istişare ettik. Hergün dh den gelen oluyor, fiyat soruyor sonra satın alıyor gibi bir konuşma oldu. Şahsi olarak alabilirsiniz tabi ki ama toplu alacağız indirim yapın alayım derseniz o biraz etik olmuyor. Tedarikçilerin bu süreçte indirim yapmadıklarını görüyoruz. Doğal olarak ülkemiz satıcıları fiyatları düşüremiyor. Sebebi reklamların çok fazla olması. Bu sene Ronaldo edition çıkacak olması vs vs sıralayabiliriz. Anladığım kadarıyla fiyat 160 tabanında kalacak oyun çıktıktan sonra iner çıkar onu bilemiyoruz. Droyun canlı destekteki arkadaşa teşekkür ederim şahsi olarak. Bir çok konuda aydınlattı beni. Tahminim oyunu satın almış bugün alan yarın alacak olan insanların da mağdur olmasını engellemek açısından fiyat düşürmeyecekler. Yine de çıkmadık candan umut kesilmez son birkaç günü bekleyelim derim. Yada yazdıklarıma istinaden oyunu alabilirsiniz
    droyun 159,00 ₺

bir kaç site daha var 159 liraya satan ama güvenilirlik konusunda emin olmadığım için yazmadım.

unutmadan yabancı iki tedarikçiden bugün fiyat teklifi gelecek. Onuda size aktarırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Fifa 18 i yüklüyorum şuan 32 gb (origin access ama full sürüm ile aynı yani oyunun keyini alınca giriyorsun full sürüm oluyor tekrar indirmiyorsun)

32 gb azmış ya geçen sene daha fazlaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: qo0oki

arkadaşlar droyunla görüştüm az önce çok ilgili alakalı bir arkadaş ile durumu istişare ettik. Hergün dh den gelen oluyor, fiyat soruyor sonra satın alıyor gibi bir konuşma oldu. Şahsi olarak alabilirsiniz tabi ki ama toplu alacağız indirim yapın alayım derseniz o biraz etik olmuyor. Tedarikçilerin bu süreçte indirim yapmadıklarını görüyoruz. Doğal olarak ülkemiz satıcıları fiyatları düşüremiyor. Sebebi reklamların çok fazla olması. Bu sene Ronaldo edition çıkacak olması vs vs sıralayabiliriz. Anladığım kadarıyla fiyat 160 tabanında kalacak oyun çıktıktan sonra iner çıkar onu bilemiyoruz. Droyun canlı destekteki arkadaşa teşekkür ederim şahsi olarak. Bir çok konuda aydınlattı beni. Tahminim oyunu satın almış bugün alan yarın alacak olan insanların da mağdur olmasını engellemek açısından fiyat düşürmeyecekler. Yine de çıkmadık candan umut kesilmez son birkaç günü bekleyelim derim. Yada yazdıklarıma istinaden oyunu alabilirsiniz
    droyun 159,00 ₺

bir kaç site daha var 159 liraya satan ama güvenilirlik konusunda emin olmadığım için yazmadım.

unutmadan yabancı iki tedarikçiden bugün fiyat teklifi gelecek. Onuda size aktarırım.

Toplu alım için özel fiyat indirimi istemek neden etik dışı olsun ki ? Sonuçta bu ilk kez yapılmıyor. Tedarikçilerden indirimli fiyatların gelmemesi ve birçok başka sebebin olması bizim sorunumuz değil çözümü de bizde değil. Bunların ne kadar gerçek olup olmadığını da bilemediğimiz için o konularda bir yorum yapamayız.

Fiyattaki bir değişiklik neden oyunu satın almış ve alacak olanları mağdur etsin ki ? Bu açıdan bakılırsa fiyatların artması ile alacak olan kişiler mağdur olmuş demektir.

Fiyatları biraz bile olsa düşürebileceklerini düşünüyorum. Bu iş sadece 1 oyun satarak kazanç elde etmenin dışına çıktı ve kitle oldukça büyüdü. Donanımhaber üyeleri olarak böyle bir beklenti içine girmemiz oldukça normal karşılanmalıdır. Bu kitleye özel bir indirim yaparlarsa sonraki oyun satışlarını da mutlaka etkileyecektir. Dh den gidip fiyat sorup alanlar varsa da kendi tercihleridir.

Sonuçta bu kadar kitle her oyunda buluşmuyor. Her oyunda indirim beklenmiyor. 1 oyun içinde donanımhabere özel kampanya yapmalarını çok görmemek lazım.

Bursagb de fiyat verecekti halen bekliyoruz.

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anladınız toplu fiyatı istemekten bahsetmedim. Alan birkaç şahıs toplu alacaz hemen indirim yapın alalım diyerek satın almış. Yani grup adına konuşup şahıs adına alım yapanlar olmuş onu ima etmeye çalıştım.
  • 160 tl ön sipariş verdim oyunfor sitesinden bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.