Şimdi Ara

Fifa 17 kariyer mod turkiye ligine transfer olma sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba fifa 17 ye futbolcu kariyeri ile basladim sonra emekli olup teknik drektorluk kariyeri ile devam ettim ancak ilk secmem gereken takimlarda ingiltere ligi fln cikti sectim simdi Turkiye ligine gecmek istiyorum ancak is tekliflerine baktigimde hep almanya ispanya italya ve ingiltere ligleri cikiyor yokmudur baska liglere gitmenin bir yolu acaba ?? Platform: xbox one

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malesef yok hocam. Bu olay yıllardır fifada kronik bir sorun.

Oyunda belli başlı liglerin transferde kariyerde aktivitesi ayarlanmış, geri kalanlar olayın dışında kalmış. Türkiye liginde başlayıp avrupaya vb açılma şansınız var ama tam tersi ne oyuncu kariyerinde ne de menejer kariyerinde mümkün değil. Kariyer modu çok eksik ve mantık dışı olaylarla dolu. Düzeltilmesi gereken çok şey var.
  • Tesekkurederim cevabiniz icin evet malesef daha onceki serilerdede turkiye liginden baslayip avrupaya acildigimizda geri donemiyorduk suandada turkiye ligi veya birkac lig disinda digerleri cikmiyor sirf kotu bir sezon gecirdim takimdan kovulayim diye kovuldum yine cikmadi bu cok ciddi bir sorun ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim bendede fifa 17 de türk takımları ile kariyer açınca türk takımları hariç hiçbir takım transfer yapmıyo biliyomusun sorunun çözümünü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.