Şimdi Ara

FIFA 17 CD KEY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

fifa 17 cd key en ucuz nereden alabilirim. Bir çok yer 170 TL yazıyor. Oyun çıkalı 9 ay oldu bu nedir yav

120 TL seviyesine gelse alacağım hemen bi ara yapmışlardı şimdi yine fiyatları çıkardılar.

• cd key alacagina. origin acces al daha mantıklı aylık 4 euro galiba. yıllık ise 25 euro. fifa 18 cikana kadar hem fifa 17 oyna hem diger guzel oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I. Zabit

cd key alacagina. origin acces al daha mantıklı aylık 4 euro galiba. yıllık ise 25 euro. fifa 18 cikana kadar hem fifa 17 oyna hem diger guzel oyunları.

ea access e geldi mi fifa 17. ozaman tabiki de daha mantıklı 121 tl fiyat vereceğime 100 tl veririm diğer oyunları da oynarım teşekkür ederim tavsiye için
  • quote:

cd key alacagina. origin acces al daha mantıklı aylık 4 euro galiba. yıllık ise 25 euro. fifa 18 cikana kadar hem fifa 17 oyna hem diger guzel oyunları.

fifa 18 çıkar çıkmaz accese gelmiyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

fifa 18 çıkar çıkmaz accese gelmiyor değil mi?

yok hocam yeni çıkardığı oyunlar hemen gelmiyor 6-7 ay sonra geliyor.
  • quote:

Hocam valla süper oldu aldım 1 senelik üyelik. 120 tl verecektim 4-5 ay sonra fifa 18 çıkınca çöp olacaktı bu şekilde hem daha ucuza geldi hemde bir sürü oyun oynayabileceğim. En başta NHL oynayacam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

Hocam valla süper oldu aldım 1 senelik üyelik. 120 tl verecektim 4-5 ay sonra fifa 18 çıkınca çöp olacaktı bu şekilde hem daha ucuza geldi hemde bir sürü oyun oynayabileceğim. En başta NHL oynayacam :D

Aynen hayırlı olsun. Güzel oyunlar var ve dahası gelecektir.
  • alma yazık günah parana :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.