Şimdi Ara

FIFA 16 Ultimate Team [ANDROID ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.323
Cevap
31
Favori
83.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana hesabınızdaki kadronun fotoğraflarını atarmısınız? Yedekler dahil merak ettim kimler var

• quote:

Orijinalden alıntı: gumuskurt65

Ana hesabınızdaki kadronun fotoğraflarını atarmısınız? Yedekler dahil merak ettim kimler var

Buyrun hocam. Hizli sattığım starlar ve ifleri maalesef atamıyorum (ibra x3, ribery x2 tevez, s.busquets, lewandowski, ozil, t.silva, kırmızı benzema, courtois x1, müller x3 gibi)
     FIFA 16 Ultimate Team [ANDROID ANA KONU]

zaten önceki sayfalarda çıkan bazı önemli oyuncuların fotosunu paylaşmıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92830CEBB -- 4 Ocak 2016; 20:47:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizde takas ve paket açmanın zevkine kapılmışsınız benim gibi ama ben kadromu koruyorum😊 bende çok oyuncu bozdum 2.3 milyona roben sattım oyunun sonuna kadar eğlencesini yaşıyorum 😊 fabregas vidal modric tevez ve sayamadığım birçok oyuncuyu bozdum paketler için

• Keyifler yerinde sanırım bol kazançlı geçiyor bugünler fake hesaba 400 bin altına yakın biriktirdim, ana hesaptan kırmızılı 80 lik oyuncuyumu satıp alsam yoksa biraz zorlayıp 680 bine tamamlayıp 86 lık oyuncumumu alsam Paranın gözü çıksın varlığıda yokluğuda dert

• quote:

Orijinalden alıntı: gumuskurt65

Sizde takas ve paket açmanın zevkine kapılmışsınız benim gibi ama ben kadromu koruyorum😊 bende çok oyuncu bozdum 2.3 milyona roben sattım oyunun sonuna kadar eğlencesini yaşıyorum 😊 fabregas vidal modric tevez ve sayamadığım birçok oyuncuyu bozdum paketler için

Kesinlikle. Kimler geldi geçti kadrodan. Ama oynayip keyif almak için bu kadro yetiyor, büyük küçük demeden herkesi harcadım, ama hiç milyonluk oyuncu satışı yapamadim doğrusu... hedef eksik olan o 10 oyuncu. Sonra oyun rafa kalkar, zaten bu sene sevemedim fifayi..

• quote:

Orijinalden alıntı: DUDDLE

Bana dediysen sana tek bi sey soyliyim nerde gordun 76 lik vi if yi 300 k ya alacak kisi? Bunu ogrenemediysen hala oynama bos yere kardesim hizli sat gitsin

Genel söyledim kardeşim,yeniyim o satılmaz hızlı sat demek zor mu insanlık ölmedi. Takas makas işlerinden anlamam ama maçta sana 3 avans veririm android playstation bilgisayar farketmez o zaman sen mi bırakıosun oyunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: zeydhira

Keyifler yerinde sanırım bol kazançlı geçiyor bugünler fake hesaba 400 bin altına yakın biriktirdim, ana hesaptan kırmızılı 80 lik oyuncuyumu satıp alsam yoksa biraz zorlayıp 680 bine tamamlayıp 86 lık oyuncumumu alsam Paranın gözü çıksın varlığıda yokluğuda dert

Aynen. Ben genelde kirmizi ya da ifleri alıyorum toty icin para biriktirip hepsini o gun harcarım. Artik ugrasamam daha fazla. Yarasa olduk iyice gece takıla takıla

• Ea iyice bozdu iki gundur 200 k biriktirip harcadim 20 k lik paketlerden arkadas nadir bile cikmiyor full sonuk bu nedir

• Ana kadroyu bozmak her zaman yanlıştır bana göre Premier, La Liga ve Bundesliga %100 uyumlu 3 elit kadrom var hiç bozmaya gerek yok elde kalanlarla sürekli bir döngü oluşuyor zaten, size önerim fake hesap açıp şansınızı deneyim 5-6 hesap sonunda iki hesaba para kazandırdım birinde 85 lik oyuncumu 155 bin altına satın aldım, 400 binlik hesaptanda en az 400 bin kazanacağım,550 bin altın ile çok şey kazanılır

• Laflara bak tam bir ergen lafları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DUDDLE -- 4 Ocak 2016; 20:56:04 >
  • Totyler için 2 milyona yakın para birikti neredeyse umarım beklediğimize değer

• zeydhira Z kullanıcısına yanıt
    O hafta messi ve ronaldo cikarmak icin herseyi yapicam bakalim insallah toty haftasindan sonra ronaldo ve messi bollugu olmaz

• DUDDLE D kullanıcısına yanıt
    Herkeste olsun ama bendede olsun yeterki olsun

•  FIFA 16 Ultimate Team [ANDROID ANA KONU]

ikinci resimdeki coinsler ile ne kadrolar kurulur

• quote:

Laflara bak tam bir ergen lafları

Valla ergen ortada abisi git ronaldo messi çıkarma hayalleri kur. Sende oynuyorsun dersen bi abin olarak 2 3 maç yapıyorum stres atıyorum. Senin gibi velet olsam, hayal kuracak kadar taksam tl ile alırdım. Şu 2k lılara bak lan foruma yayılmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: zeydhira

ikinci resimdeki coinsler ile ne kadrolar kurulur

Iyi kadrolar varmış hakkaten. Ama bana gore kadro çok onemli degil. Ben bale ile kosuyorum adam meredeyse terry ile top alıyor. Az daha hizli satıyordum herifi
    Toty icin az cok bisey birikti. Amapaketten ziyade takastan cikar gibime geliyor. Ea paketleri yine bos bırakır...

• quote:

Orijinalden alıntı: SteveStifler75

quote:

Laflara bak tam bir ergen lafları

Valla ergen ortada abisi git ronaldo messi çıkarma hayalleri kur. Sende oynuyorsun dersen bi abin olarak 2 3 maç yapıyorum stres atıyorum. Senin gibi velet olsam, hayal kuracak kadar taksam tl ile alırdım. Şu 2k lılara bak lan foruma yayılmışlar

Daha yasimi bilmeden konusacak kadar aciz sin kardesim konustukca batiyosun bosa ceneni yorma hadi yuru isine

• Zaten asıl iş takasta, paketlerden umudum takas için iyi oyuncu çıkması özellikle 81-80-79

• Burası forum. Alt tarafı basit bi oyun konusu, gerginlik ya da insan kırmaya gerek yok. Duygu düşünce paylaşıp fikir alıp verelim, ama tatlı dille.
    Daha faydalı olur.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.