Şimdi Ara

★★★ FIFA 16 (PS4 ANA KONU) ★★★ (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.873
Cevap
70
Favori
292.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vustic

Yeni video geldi, Muslerayi Romaya satmisiz

Vahoyyyy kariyer modda oyuncuya ozel antrenman var bana oyle gelmiyorsa eger guzelllll

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

fifa 16 ut ta kuracağım tr kadrosu

http://www.futhead.com/15/squads/39346708/

van persie 88 mi vay be!
  • Merakla bekliyorum
  • Napak alakmı panpa
  • anka126 kullanıcısına yanıt
    fifa 15 te 88 :) fifa 16 da ki ratingi henüz belli değil
  • The Ottoman T kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim gorelim fifa15 rezaletinden sonra bir daha gol yemeyelim.
  • Chiellini +3 alarak 87 olmuş, yeni overaller geldi.
    http://www.konsolum.com/2015/09/02/fifa-16-overaller-aciklanmayi-surduruyor-30-21/
  • quote:

fifa 15 te 88 :) fifa 16 da ki ratingi henüz belli değil

Acıklandı 85

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• www.youtube.com/watch?v=jC4E1wkNfKs
    Harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B451EBE26 -- 3 Eylül 2015; 17:28:20 >

• Not : pardon TURKÇEYMİŞ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHoST_FaCe -- 2 Eylül 2015; 22:08:06 >
  • Off kariyer modu efso olmuş Pes i almayı düşünüyordum arada kaldım şimdi

• Mükemmel yenilikler bunlar

• genelde fifayı pro kariyer için oynuyorum başkada bir şey yapmıyorum çok sıkılırsamda manager moda geçiyorum orda kariyer yapıyorum ve bu yenilikler beni gerçekten etkiledi mükemmel olmuş, bide pro kariyere güzel bi tps kamerası yapsalar dahada güzel olacak(su anki pro kamera kullanışsız)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TACA07

Pes16 varken bu bebe oyununu oynayanın aklından şüphe ederimParanızı çöpe atmayın

Fifa16 varken bu bebe oyunu Pes2016 oynayanın aklından şüphe ederim Paranızı çöpe atmayın

• TACA07 kullanıcısına yanıt
    Bak bu ilginçmiş işte. Halbuki ben kışın geceleri şöminemde dolar yakıyorum her yıl. Birde çöpe atayım bakalım nasıl bir duyguymuş.
  • Bu işin gerçeği şu ki Fifa ya saldırmak için belli odakların bahane ve kılıf uydurması....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 3 Eylül 2015; 10:16:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi gunler rus psnden on siparis verdimde ama bir hata yaptim ps3 olanini verdim ilk once sonra ps4 ayin 20 de hesaptan para cekecek.
    Ps3 icin olani nasil geri ceke bilirim? bilgisi olan varmi bu konuda ?
  • koyuk K kullanıcısına yanıt
    rus psn de psn card la aldıysan sony ile görüşüp iptal ettirmen lazım.. kredi kartı ekleyip aldıysan internetten girip hesap ayarlarından ön siparişi iptal edebiliyorsun henüz çekim günü gelmediğinden.. ayrıca tr kredi kartları ile ödeme yapılmıyor diye biliyorum rus psn de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 3 Eylül 2015; 10:53:39 >
  • quote:

rus psn de psn card la aldıysan sony ile görüşüp iptal ettirmen lazım.. kredi kartı ekleyip aldıysan internetten girip hesap ayarlarından ön siparişi iptal edebiliyorsun henüz çekim günü gelmediğinden.. ayrıca tr kredi kartları ile ödeme yapılmıyor diye biliyorum rus psn de

tesekkur ederim hesapdan girib yaptim, umarim bir aksilik cikmaz.Ben Azerbaycanda yasiyorum buraninda karti gecmedi.Ama burda terminaller var webmoneye para yatira biliyorsun.platide en ucuz psn card almanin yolu webmoney.
  • Ben de genelde kariyer mod oynuyorum, yenilikler güzel duruyor.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.