Şimdi Ara

FIFA 16 Pro Club: Istanbulls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

FIFA 16'da kulübümüz hayırlısıyla en geç yarın açılmış olacaktır. Eski kulübümüzle bağlarımızı kopardık ve 1. Division'a oynayan yeni bir kulüp kuracağız.

FIFA 15'te platform değişikliğinden dolayı FIFA 11'den bu yana birlikte 1. Division'da oynayan eski kadromuz dağıldığı için istediğimiz takımı oluşturamadık. Bu sene hedefleri yüksek yeni bir takım oluşturmayı amaçlıyoruz.

Takımımız için 18 yaş ve üstü (veya yaşının üstünde olgunluk sergileyebilecek), askerlikle ilişiği bulunmayan veya en az 2 yıl tecilli, takım çalışmasına yatkın, esnek oyun saatlerine uyum sağlayabilecek arkadaşlar arıyoruz.

PSN ID'lerimiz; RedoranTR (Ben), longcafe (Sevan)

Aşağıda bizzat ben (29 yaş) ve forvetimiz Sevan'a (28 yaş) ait Pro Club derleme videoları bulunmakta.

https://www.youtube.com/watch?v=0XDspzN4LNc

https://www.youtube.com/watch?v=3J0gaF377wc

https://www.youtube.com/watch?v=0XDspzN4LNc

https://www.facebook.com/longcafe/videos/vb.1515957827/10206680272754901/?type=2&theater

https://www.facebook.com/longcafe/videos/vb.1515957827/10206961128016107/?type=2&theater

https://www.facebook.com/longcafe/videos/vb.1515957827/10207807245088505/?type=2&theater

İyi Bayramlar Dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozturkilker -- 6 Ekim 2015; 4:17:20 >

• Selam Arkadaşlar,

24 Eylül tarihinde kulübümüzü açtık, şu an sayıca 11-12 kişiye ulaştık, alımlara da devam etmekteyiz. Bu sayı bir kulüp için gayet yeterli gözüküyor aslında, ancak birazdan sayacağım sebepten ötürü bazı arkadaşlarla yollarımızı ayıracağımızdan dolayı düşecek. Şimdiye kadar bize ulaşıp da katılmış olan arkadaşları, birkaç maç yaptıktan sonra, takip eden günlerde, ya çevrim içi göremedik, ya da hep başka oyunlar oynarken gördük. Belki öyle denk gelmiştir diyeceğim, ancak biz hemen her gün, akşam 5-6 civarından gece yarısına varan saatlere kadar çevrim içi olmaktayız ve pro club tayfamızdan en az 3-4 kişi çevrim içi ise de girip maç yaparız. Kulübe katılıp da nadiren çevrim içi olunması, olununca da başka oyunlar oynanması bizim açımızdan problem teşkil ediyor.

Öncelikle biz bu oyunun üstadlarıyız, şöyle iyiyiz, böyle güzeliz, dünya sıralamasına gireceğiz gibi iddialarda bulunmuyoruz. Aynı şekilde bize katılamasını istediğimiz arkadaşlarda da 11 kişiyi çalıma dizip topu 90'a takmak gibi üstün özellikler aramıyoruz. Ancak, düzgün bir kulüp olabilmemiz, oynadığımız maçlardan keyif alabilmemiz için de bazı kriterler arıyoruz. Sürekli olarak yerli yersiz çalımlara girmekten, gereksiz şut çekmekten veya belli bir yere pası atabilecek daha müsait, daha yakın oyuncular varken 50 metre ötedeki adama rastgele ara pası atmaya çalışmaktan kaçınmak, boş adam geride dahi olsa top kaptırmamak adına gerektiğinde geriye oynayabilmek gibi. Bunların üstüne pres yapan, sahada mevkisine sahip çıkan (bir kanatta oynuyorsa top diğer kanattayken topun olduğu yere çullanmayan), her atağa çıkıldığında forvetten önde koşmayan (Bu konudan Sevan muzdarip, kendisinden önde koşan CDM olunca son pası onun yapması gerekiyor mecburen, sinir bozucu durum ama pek bir şey demiyor, sabırlı çocuk vesselam), paslı, konuşarak, anlaşarak oynayan oyuncu olursa da oh ne ala! Bu saydıklarım kişinin oyun yapısıyla ilgili ve geçmiş deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki pek de değişmiyor maalesef. Uyarı yapılıyor, belki birkaç maçlık düzelme sağlanabiliyor ama uyarı etkisini yitirdiğinde hızlıca eskiye dönüş sağlanıyor. Bunlar pro club modunda düzgün takım oyuncusu olabilmenin temel kuralları gibi, bu şekilde oynamıyorsanız birlikte oynayamayız diyebilirim.

Yalnız, bu saydıklarım kadar, hatta daha da önemli bir konu daha var ki, o da devamlılık. Konu dönüp dolaşıp en başta değindiğim probleme geliyor. Biz düzenli oynayabilecek takım arkadaşları arıyoruz. İstiyoruz ki; kanat olsun, defansif orta saha olsun, diğer pozisyonlar olsun, burada oynayan oyuncumuz bellidir diyebilelim. Çift forvet oynayan takımın bir forveti bir var biri yok, kanat oyuncuları gelmemiş, kanatlar kırık, CDM'si yok rakip elini kolunu sallayarak defansla burun buruna geliyor; bu şekilde başarılı olmak pek de mümkün değil açıkçası. Hele ki kimin nerede oynadığı belli değilse daha kötü.

Uzun lafın kısası birinci önceliğimiz düzenli oynayabilecek arkadaşları kadromuza ekleme ve yolumuza devam etme yönünde. Bunun ardından da takım oyuncusu olunması geliyor. Umarım açıklamalarım yeterli olmuştur.

Teşekkürler.

• beni çıkarmak zorunda kalacaksınız galiba kanks? pazartesi çarşamba ve cuma günü boks antrenmanlarım var.
  • fifa 11 de ibb formalari kullaniyordunuz
    dogru hatirliyormuyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

beni çıkarmak zorunda kalacaksınız galiba kanks? pazartesi çarşamba ve cuma günü boks antrenmanlarım var.

Kulübümüzün değerli yöneticilerimizden Kenan Bey hoş bir latifede bulunmuş Boks antrenmanlarınız için hayırlı uğurlu olsun diyor, bizim ağzımızı burnumuzu kırmamanız adına da tabiki kulüpten çıkarmıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

fifa 11 de ibb formalari kullaniyordunuz
    dogru hatirliyormuyum ?

Genelde Türkiye forması kullanıyorduk, İBB almış olamayız, belki bir iki maçlığına almışızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkilker

quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

beni çıkarmak zorunda kalacaksınız galiba kanks? pazartesi çarşamba ve cuma günü boks antrenmanlarım var.

Kulübümüzün değerli yöneticilerimizden Kenan Bey hoş bir latifede bulunmuş Boks antrenmanlarınız için hayırlı uğurlu olsun diyor, bizim ağzımızı burnumuzu kırmamanız adına da tabiki kulüpten çıkarmıyoruz

hahaha eyw kanks, beni klubün yöneticisi olarak önemli bir göreve layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim, elimden geldiği kadar gireceğim klube, yeterki whatsap grubundan haber edin.

• No Attack başarılar diler .
  • Merhaba,
    Fifa 16 Pro Clubs takımınıza katılmak isterim. Genel itibari ile Cam - Box to box veya gerektiğinde St oynayabilirim. Şu anda oyuncum CAM pozisyonunda 88 güç seviyesine sahip.
    Genel itibari ile akşamları iş çıkışı online olurum. Online olduğumda sizlerle iletişime geçeceğim. İyi forumlar.

PSN : Blackweiser
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinsulun

No Attack başarılar diler .

Teşekkürler, biz de başarılar dileriz. Dostluk maçları yapabiliriz sizin için uygunsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackweiser

Merhaba,
    Fifa 16 Pro Clubs takımınıza katılmak isterim. Genel itibari ile Cam - Box to box veya gerektiğinde St oynayabilirim. Şu anda oyuncum CAM pozisyonunda 88 güç seviyesine sahip.
    Genel itibari ile akşamları iş çıkışı online olurum. Online olduğumda sizlerle iletişime geçeceğim. İyi forumlar.

PSN : Blackweiser

Bu akşam 18:30 gibi online oluruz, az önceye kadar oynuyorduk, bir saatlik ara verdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkilker

quote:

Orijinalden alıntı: yasinsulun

No Attack başarılar diler .

Teşekkürler, biz de başarılar dileriz. Dostluk maçları yapabiliriz sizin için uygunsa.

Tabiki dostum , psn adresim ; yasinsulunsny

Haberleşelim lütfen.
  • Bende bir takım arıyorum ekleyebilirseniz sevinirim.
    psn: ufukupcu
  • Klub aktifse gelebilirim. Fifa 12 ve 13 de kuzey amerika lideriydi oynadığım takım. 14 de ara verdim 15 de tekrar döndüm proya ama eski kluble irtibatım kopmuştu bende türk takımlarında denedim biraz ama bir türlü o eski havayı yakalayamadım. Bizim oyuncu kitlemiz genelde bir anda gaza geliyor sonra 2-3 gün geçince klubde oynayan kişi kalmıyor ya da herkes kafasına göre çalım filan atmaya çalışıyor. Bencillikden uzak işin suyunu çıkarmadan ekstra paslar yapabilen bir takım arıyorum tabi ki aktif olmasıda önemli.
    Uzun lafın kısası varsa takımınızda yer gelmek isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.