Şimdi Ara

FIFA 15 (PS4) PRO CLUB...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADASLAR FIFA 15 PRO CLUBE OYUNCUNLAR ARIYORUM SÖYLE BIRSEY DÜSÜNDÜM GERCEK FUTBOL TAKIMINI OYUNU YANSITMAK TAKIM HALINDE OYNAMAK 11 vs 11 HER POSISYONA OYUNCU ARANIYOR FORVET HATTINDAN KALECIYE KADAR 11 OYUNCU OLDUGUMUZDA PRO CLUBE START VEREBILIRIZ.

BOS OLAN POSISYONLAR:
    GK
    CB
    CB
    LB
    RB
    CDM
    LM
    RM
    CAM
    ST
    ST

LÜTFEN FIFAYI GERCEKTEN IYI BILEN VE TAKIM OYUNU OYNAYANLAR KATILSIN BENCILLIK KABUL ETMIYORUM. EGOLARA YER YOK.PLAYSTATIONDEN EKLEYEBILIRSINIZ.

PSN HESABIM: oO__CIMBOM__Oo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende kulup ariyordum.15'te daha oynamadim ama 14'te baya oynamisligim var.emirg1907 adim

• Beni ekle kardeş bu sene boşum. Cam veya taktikte Cam yoksa Cm mevkiin de oynarım.

psn: beto_gs

ayrıca 11 kişi doldurman kolay değil 5-6 kişi olunca oynamaya başlayın bence
  • 76 overel'lı adamım var rm,lw yada rw oynayabilirim ama öncelikli asıl yerim rw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 11 Aralık 2014; 13:14:25 >
  • Belirli bir seviye oyuncum yok ama klube katilmak isterim div1 seviyesinde debelenip duruyorum ne title alıyorum ne de düşüyorum; )

Psn : Lets_be_apro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 11 Aralık 2014; 17:00:33 >
  • CAM uygunsa bana yaz kardeş

PSN: GaDDar_38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since_1907 -- 13 Aralık 2014; 11:28:12 >
  • overall 82 yazabilirsin beni de. cam cm st oynayabilirim. ama 11 kişiyi doldurmak zor olabilir. Kaleci bilgisayar olursa daha sağlıklı olacaktır (:

PSN: qmarbaz
  • selam hala oyuncu arıyosan gelebilirim..84ovr. cam cm..psn:deepsilence34
  • Yıllardır FIFA oynuyorum ama Pro Clubs'a yeni başladım. Böyle bi şeyi çok isterim. Adamım CAM ama ihtiyaca göre ST filan da oynayabilirim.

PSN: Pesimario

• Psn:ByGQKSeL

mevki-overall: st 88

Forvette deneliyimdir.hatirladigim kadariyla st de 326 macta 200 gol atmis olmam lazim.Bu sene div1 e kadar çıktık.sonra yeni oyunlar falan çıktı ara vermiştim. 11v11 uyum içinde oynayabilirsek katılmak isterim bende

• 4 OYUNCU esksik kaldi 4 tane defans oynayabilen Biri varsa COK iYi Olur baslaYabiliriz

• Bu arada beni eklemeyenler eklesin psnden

PSN: oO__CiMBOM__Oo
    Cift alt cizgi

• Ovr 90 cam konu biraz eski ama yer varmi

• Pro Cluba hepb başlamak istemisimdir fakat vakit ayiramadim sıfırdan adam acsam alir misiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.