Şimdi Ara

Fifa 15 Playstation 4 Turnuva 3. ROUND ŞAMPİYON LEVERKUSEN-SAMETBAGGİO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
2
Favori
3.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametbaggio

quote:

Orijinalden alıntı: soter1907

Her şey iyi güzel hoşta zaman geçirmek yasaktır ne demek ya. Ki oyunun öndeyken öyle kolay bi pas mekaniği yok gayet presle kırılabilir. Futbolun da her zaman içinde olan bir şey. Anlamsız bir kural olmuş.

Gayet anlamli hocam biz turnuvalarda bunu cok yasiyoruz onyuzden ondeyken dakkika 75-80 gelince top cevirim veya baska cekilde maci bitirmeye calisan insanlar ve emin size yapsalar hemen konuya gelip yazarsniz ben bu arkdasla bi daha oynamam diye o kadar sinir bozucu bisydir. kazanmak onemli tabi ama burda amac eglence ve o olay hic eglenceli degil

Turnuva sizin siz oynayacaksınız yanlış anlaşılmasın beni ilgilendirmez ama sadece oyun dahilinde olan bir şeyi yasaklamak çok çocukça geldi bana. Dediğim gibi bu tip oynayanlara karşı sizin ''oyun içinde'' yapabileceğiniz bir sürü şey var. Çocukken sokakta oynadığımız maçlardaki abanmak yok kuralı gibi bir şey olmuş bana göre. Kolay gelsin, iyi eğlenceler.

• Kardeş git sen lys'ye çalış bırak fifa oynamayı he çok oynamak istiyosan git online oyna kimse seni istemiyo hala anlamıyomusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soter1907 S kullanıcısına yanıt
    Olabilir tabi oda sizin düşünceniz fikriniz için sağolun ama turnuvaya katılanlar genelde o olayı sevmiyo o yüzden direk kurallarda olması daha iyi

• soter1907 S kullanıcısına yanıt
    Kardesim s.a bütün turnuvalarda zaman gecirmek yasaktır bunu oynayanlar bilir abartılı sevinc zaman gecirme replayleri izletmek ... Hatta forumda diger turnuvalara göz atın santrada geride pas vermeden baslamak bile diskalifiye sebebidir belki agır bi kural ama oyunun acıklarıyla ugrasmak isteyenleri engelliyor en azından.

Burda kimse pas yapmayın top cevirmeyin demiyor bahsedilen mevzu kaleci ile vakit gecirmek defansla pas yapmak sürekli kaymak ya da santradan aldıgın gibi yardırmaktır.

• psn: Serhat_Gs_1905 takım: ARSENAL teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_09

psn: Serhat_Gs_1905 takım: ARSENAL teşekkürler

Dostum takımlar kura ile belirleniyor turnuva sahibi arkadasımız tarafından

• erheroes13 kullanıcısına yanıt
    https://vine.co/v/eZwph23Am5B
  • tamam kardeşim tşşk..
  • takimlar tamamlandi sanirsam kuralar cekilsin de oynayalim

• Hocam ilk turnuvadan beri olan ve sikinti cikarmayanlarla lig gibi yapalim az kisi cok mac takimlar
  • quote:

takimlar kura ile belli oluyor selam aramizda yeni arkadaslari gormek guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

quote:

takimlar kura ile belli oluyor selam aramizda yeni arkadaslari gormek guzel

sağol kardeşim.. sen diğer turnuvanın birincisi mi oldun :D kapışmak isterim seninle.. division kaçtasın online da ? psn adım : Serhat_Gs_1905 eklersen yaparız birazdan online olacağım 15-20 dk sonra .. yalnız ben senin psn adresin hangisi bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: samedkoksal

Hocam ilk turnuvadan beri olan ve sikinti cikarmayanlarla lig gibi yapalim az kisi cok mac takimlar

En güzeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: samedkoksal

Hocam ilk turnuvadan beri olan ve sikinti cikarmayanlarla lig gibi yapalim az kisi cok mac takimlar

En güzeli.

ben ilk turnuvayi gordum ama dolmusdu bakalim hangi takim gelicek bize

• ne zaman başlanacak arkadaşlar belli mi
  • Bende ismimi yazmistim.kardesim ama beni eklememissin ne zaman baslicaz nasipse ??

• Bu arada serhat 09 benm öz kardesim turnuvalara renk katmak isterz insallah

• Arkadaslar ne zaman baslicaz bugun aksam oynayabiliriyiz, herhangi bilgilendirme yok sanirim henuz ?? Umarim dostca ve durustce gecicek bir turnuva olur

• Ben pm attim oglen ancak buraya da yazayim ismimi psn: Ferhat_Gs_86
  • Ferhat derdin ne?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.