Şimdi Ara

FIFA 15 Gamepadsiz oynanamaz mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    fifayı 2000den 2008'e PC'den klavye ile oynadım. 2009' ve sonrasını oynamadım. Oyun inanılmaz derecede güzel görünüyor.
    PES'ide 3'te 14 dahil oynadım. Gamepadim yok fakat PES 2012 ve 2013'de Klavye üzerinden onlineda attıgım maclarda gamepad ile oynayanları rahatlıkla yeniyordum ve liglerde genellikle üst sıralardaydım.(Gamepad ile klavye kadar oynayamıyorum) Sormak istedigim acaba Fifa 15'i alsam illa ki gamepad gerekecek mi ? Pes 13 14'te skill hareket tuşlari Q + TAB yada Q + shift gibi farklı tuslara atayarak yapıyordum. Acaba fifada da böyle yapabilir miyim ?
    Teşekkürler

• fifada skill move klavye ile imkansıza yakın hocam.
  • Skill move yapıyorsan şart olur.Şahsen ben rabona fake,berba spin,ronaldo chop vb.. yapamadıktan sonra neyleyim o fifayı at çöpe gitsin.Zaten momentum,script,pace abuse ile oyunun tadı kaçtı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skill tuşlarını f g r v ye ayarlarsan benim gibi ve alışırsan sıkıntı yok alışmak baya zaman alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

Skill tuşlarını f g r v ye ayarlarsan benim gibi ve alışırsan sıkıntı yok alışmak baya zaman alır.

Diğer cevaplar için teşekkür ederim. Tuşları dediğiniz gibi ayarlarsam örneğin F ile yapacağım hareket ve hangi tuslara bir arada basmam gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liez07

quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

Skill tuşlarını f g r v ye ayarlarsan benim gibi ve alışırsan sıkıntı yok alışmak baya zaman alır.

Diğer cevaplar için teşekkür ederim. Tuşları dediğiniz gibi ayarlarsam örneğin F ile yapacağım hareket ve hangi tuslara bir arada basmam gerekiyor ?

basılı tutmanız gereken bir tuş var bende shifte ayarlı , youtube da fifa 15 skill yapma videoları diye arat orada tuşlar yazıyor zaten sende onları kendi eline uygun bir şekilde ayarla bir gamepad kadar kolay olmayabilir ama ben keyif alıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.