Şimdi Ara

Fifa 14 Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fifa 14'ü erkenden oynayabilmek için sizler gibi vpn yöntemini uyguladım. Hiçbir sorun yaşamadan vpn bağlantısını sağladım origindende oyunu açtım fakat play yazan kısıma tıkladğımda mouse imleci yuvarlak (yükleniyor) durumuna geçiyor fakat hiçbirşey olmuyor yani oyun açılmıyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erasmush

Arkadaşlar fifa 14'ü erkenden oynayabilmek için sizler gibi vpn yöntemini uyguladım. Hiçbir sorun yaşamadan vpn bağlantısını sağladım origindende oyunu açtım fakat play yazan kısıma tıkladğımda mouse imleci yuvarlak (yükleniyor) durumuna geçiyor fakat hiçbirşey olmuyor yani oyun açılmıyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Çünkü oyun daha oynamaya açılmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckaan35

quote:

Arkadaşlar fifa 14'ü erkenden oynayabilmek için sizler gibi vpn yöntemini uyguladım. Hiçbir sorun yaşamadan vpn bağlantısını sağladım origindende oyunu açtım fakat play yazan kısıma tıkladğımda mouse imleci yuvarlak (yükleniyor) durumuna geçiyor fakat hiçbirşey olmuyor yani oyun açılmıyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Çünkü oyun daha oynamaya açılmadı..

Hadi ya. Vpn bağlantısını boşuna kurduk o zaman.

• arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu ?
  • sabret 2 dk kaldı

1.00 am diyor originde

edit:Açıldıııı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aritmik -- 26 Eylül 2013; 1:01:37 >
  • Dostm vpn vs. benzeri birşeye ihtiyacın yokki oynamak için.. Çıkış tarhini beklemen gerek ki açıldı zaten artık oynanabilir durumda oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckaan35

Dostm vpn vs. benzeri birşeye ihtiyacın yokki oynamak için.. Çıkış tarhini beklemen gerek ki açıldı zaten artık oynanabilir durumda oyun

normalde açılmıyor hiçbir sorun yok hatta originden silip tekrar yükledim play e basıyorum oyun açılmıyor.
  • Sorun Çözülmüştür. Konu Kapanabilir.
  • quote:

Sorun Çözülmüştür. Konu Kapanabilir.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum ben de nasıl çözdün yardım edebilir misin?
  • arkadaşlar comodo güvenlik yazılımını kaldırdım sorun çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.