Şimdi Ara

FIFA 13 Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
17.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam yukarıda herkesin oynaması gerektiği güzel bir oyundur diyor bunlar hala Forever PES (!) Kim ne yapsın 19. yüzyıldan kalma animasyonlar ile futbolu gelinde bir 21. yüzyıl futbolu görün
  • Pesci bebişler iş başında beyler büyük adamlar böyle şeylerle uğraşmıyor pes tutkunu olsada fifanın konusuna kendini komik duruma düşürücek şeyler yazmıyor bunları yazanlar 13 yaş gurubu abileri pes oynuyor diye buraya onu savunarak kendilerini büyümüş gibi hissetmek için yazıyorlar arkadaşlarım var pes oynayan hiç biride kusur bulamıyor fifada ama pesi seviyoruz diyor bukadar basit

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • fifada hersey güzelde şampiyonlar ligi yok onun icin tercihim pes

• fifa 12 deki gibi ara pasında defans kitleniyor mu ?

• abi fıfada şampiyonlar ligi yok onun için pes diyorum
  • Pes 3 senedir aynı oyunu hiç ellemeden sunuyor millette enayi gibi hala aslında pes 11i oynuyor ama farkında değiller :D FİFA ayrıcalıktır ;)

• Klasik Pes'ciler gelmişler. Ama pek bir fark etmez 4Ever Fifa

• fifa 13 de pes 12 deki gibi tek kişilik kariyer modu varmı arkadaşlar bunu merak ediyorum yani tek bir futbolcu oluşturu ölene kadar oynayabilecek kariye modu kısa değil yani ve güzel olmuş mu bunu merak ediyorum eğer varsa alacağım oyunu direk cevaplarsnız çok sevinrim
  • oyun puanı gerçekten çok abartılı olmuş..artık fifa 14 çıkınca onada 9.9 ve 10.00 falan verirsiniz. pesi bu kadarda alçaltmayın..

• Oyun harika olmuş.Kesinlikle alacağım.

• fifa 2001 den 2006 ya kadar fifa oynadım sonra pes 6 dan bugüne kadar pes i savundum . bi fifa oynayasım geldi dehşet olmuş . :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

fifa 13 de pes 12 deki gibi tek kişilik kariyer modu varmı arkadaşlar bunu merak ediyorum yani tek bir futbolcu oluşturu ölene kadar oynayabilecek kariye modu kısa değil yani ve güzel olmuş mu bunu merak ediyorum eğer varsa alacağım oyunu direk cevaplarsnız çok sevinrim

VAr tabi hemnde çok daha detaylsıı

• quote:

Orijinalden alıntı: mnstrdnc

quote:

fifa 13 de pes 12 deki gibi tek kişilik kariyer modu varmı arkadaşlar bunu merak ediyorum yani tek bir futbolcu oluşturu ölene kadar oynayabilecek kariye modu kısa değil yani ve güzel olmuş mu bunu merak ediyorum eğer varsa alacağım oyunu direk cevaplarsnız çok sevinrim

çok daha yapay diye biliyorum istediğin takımdan istediğin yerde başlayabiliyoruz ? peste otomatik atıyor bir takıma geliştikçe daha iyi takımlara gidiyorsun ş.l takımlarına avrupa ligi takımlarına ?
  • 10 senedir pes oynarım fifa bu sefer olmuş arkadaş. fakat pc de iyi optimize edilmemiş. çok iyi bir sistem bile full hd olarak yavaş çalıştırıyor. pes bu konuda çok daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulucu

quote:

quote:

çok daha yapay diye biliyorum istediğin takımdan istediğin yerde başlayabiliyoruz ? peste otomatik atıyor bir takıma geliştikçe daha iyi takımlara gidiyorsun ş.l takımlarına avrupa ligi takımlarına ?

Yok yav senin dediğim quick ten tek maçlık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pulucu

quote:

quote:

Yok yav senin dediğim quick ten tek maçlık

career dan bahsediyorum.

• Sa arkadaşlar pcemde hiç oyun yok Fifa 2013 yüklemek istıorum pc windows xp
    İşletim İnte(R) Core(TM)2 Duo CPU 2.40Hz ve GHz 2.00 GB Ram
    Ekran Kartı Nvidia geforce 8500
    Yerel Disk C 44.2 GB boş alan var D ise 39.GB
    Ses kartı hakkında bilgim yok kusura bakmayın pc işlerinden anlamıroum ama bu bilgilere göre Fifa 2013 yükleyip oynayabılırym
  • şimdi fifa 13te ertem şener mi var ?
  • quote:

şimdi fifa 13te ertem şener mi var ?

Yok Ali sami var.
  • quote:

şimdi fifa 13te ertem şener mi var ?

ömer üründül var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.