Şimdi Ara

Fifa 13 - Lord Of The League ( Turnuva bitti ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
1
Favori
6.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SemolicK

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Lig çok keyifli ve hızlı gidiyor arkadaşlar 1. ve 2. hafta maçları bitmiş kalan haftalarda ise fazla bir maç kalmamış pazartesi günü 6-7-8. hafta fikstürleri eklicem

Hocam benim 2. ve 5. hafta maçları aynı bir ilgilensen 5. hafta Tottenham-Schalke

Düzelttim
  • shalke ile avaraj takımı oldum ne yapsam ne etsem bi çoğalamadım ileride ilk maç hariç bir zevk alamadım ama genele bölersek eğlenceli gidiyor. önümüzde ki maçlara bakacağız
  • online olan arkadaşlar bana buradan pm atsın hemen online olayım yapalım maçlarımızı.Takım:Galatasaray
  • Zenit 2-4 GALATASARAY
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Zenit 2-4 GALATASARAY

Bu maçı 6.hafta olarak alıcam arkadaşlar söylemeyi unuttum Fikstürde hatalı yazdığım bir kaç maç vardı onu düzeltmiştim. Oynamoş olduğunuza göre dediğim gibi 6.haftaya yazarız bu maçı kusura bakmayın arada karılıklık yapıyorum

İlk mesajdan da fikstüre tekrar bakın

3.Hafta
    Galatasaray-Schalke

5.Hafta
    Tottenham-Galatasaray

5.Hafta
    Zenit-Schalke
  • Ayrıca kalan maçlarımdan Zenit ve Liverpool müsait olan varsa şimdi yapabiliriz olmadı yarın tüm gün müsaitim
  • Benfica 3 - 1 Sevilla
  • 5. Hafta
    Tottenham 2-1 Galatasaray
    Yoğun lag altında geçen maçta galip geldim ama sevinemedim resmen 2 maç yaptık 2side aynı neyse eline sağlık hocam
  • Tablo güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

5. Hafta
    Tottenham 2-1 Galatasaray
    Yoğun lag altında geçen maçta galip geldim ama sevinemedim resmen 2 maç yaptık 2side aynı neyse eline sağlık hocam

Eyvallah hocam lagsız bir zaman kısmetse yaparız.Galatasaray ile kaybettiğim maçlara üzülmüyorum :)
  • GALATASARAY 3-3 Newcastle

Mükemmel bir maçtı arkadaşıma teşekkür ediyorum.O haketti ama top yuvarlak :)
  • 2.hafta:

sevilla 0-4 newcastle

4.hafta:

gs 3-3 newcastle
  • 6-7-8.hafta fikstürlerini bekliyoruz :) hatta bence 9 ve 10uda yayınlasan olur kardeşim :)
  • Yarın fikstürler geliyor İlk 5 haftaya iyi başlayamayanlar yelkenleri indirmeyin hemen daha 17 maç daha var herşey değişebilir. Üstelik kupa maçlarına başlicaz daha ligden umudunu kesen kupaya asılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan123451978

6-7-8.hafta fikstürlerini bekliyoruz :) hatta bence 9 ve 10uda yayınlasan olur kardeşim :)

Aynen Ekrem hocam Hakan ustaya katılmamak elde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

shalke ile avaraj takımı oldum ne yapsam ne etsem bi çoğalamadım ileride ilk maç hariç bir zevk alamadım ama genele bölersek eğlenceli gidiyor. önümüzde ki maçlara bakacağız

Sizi ne zaman görsem Batman oynuyorsunuz hocam bende pek ilişmedim rahatınız bozulmasın diye,yarın maçımızı yapalım isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

shalke ile avaraj takımı oldum ne yapsam ne etsem bi çoğalamadım ileride ilk maç hariç bir zevk alamadım ama genele bölersek eğlenceli gidiyor. önümüzde ki maçlara bakacağız

Sizi ne zaman görsem Batman oynuyorsunuz hocam bende pek ilişmedim rahatınız bozulmasın diye,yarın maçımızı yapalım isterseniz

plus bize sunmuş oynamamak ayıp olur siz mesaj atın ben çıkar gelirim atarız hemen

• Yeni fikstür belli mi eko ?
  • Akşam fikstür açıklanır herhalde
  • Şu fikstürü keşke program ile hazır yapsaymışım yav kendim yapıyorum yaparkende kafam karışıyor sürekli aynı maçlardan yazıyorum farkında olmadan değiştirdikçe başka takımdan bozuluyor vs... 6-7-8 ekledim kontrol edin lütfen bi yanlışlık olmasın ilk 5 haftada yaptığınız bir rakip ile tekrar yazdıysam uyarın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.