Şimdi Ara

Fifa 13 - Lord Of The League ( Turnuva bitti ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
1
Favori
6.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    psn:kursad11
  • Tamamdır yazdım 30dk en geç 1 saate takım kurasınıda yaparım
  • kurayı görelimde uyuyalım bari
  • Bende kurayı bekliyorum
  • Evet takımlarda belli oldu. İlk 5 haftalık fixture'de hazır. Kupa maçlarına ilk 11 haftalık maçlar bittikten sonra başlarız

1-Tottenham - SemolicK
    2-Bayer 04 - burak_YILDIZ
    3-Napoli - DragMeToHell
    4-Lazio - Swedish House Mafia
    5-Zenit - avsar11
    6-Valencia - ekostros
    7-Lyon - şanışer
    8-Benfica - quanch
    9-Liverpool - gsmhmt
    10-Porto - cgtyzl
    11-Schalke - LawlietRyuzaki
    12-Newcastle - hakan123451978
  • hadi hayırlı olsun...

başlayalımmı maçlara :):)
  • Maçlar başlasın ilk 5 haftadaki rakipleriniz ile oynayabilirsiniz. Maçlar 6 dakika/squad type:online. Maç kopmalarında kalan süre kadar oynuyoruz her zamanki gibi ve son olarak skorları yazarken hangi haftanın maçı olduğunuda yazalım arkadaşlar.
  • ilk mesajda psn olanları ekledim eklemediklerim eklesinler maçlara başlıyalım. hayırlı uğurlu olsun
  • Arkadaşlar ufak bir tavsiye lig maçlarına başlamadan önce takımınız ile 4-5 maç yapın oyuncuları tanıyın,oyuncuya göre taktik belirleyin çok önemli bence bu.
  • ekrem bayer04 un overallerıne baktım cok zayıf atl.madrıd veya b.dortmuntdan bırı ıle degıstırırsek ıyı olur denk gucler olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_YILDIZ -- 6 Aralık 2012; 0:55:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Maçlar başlasın ilk 5 haftadaki rakipleriniz ile oynayabilirsiniz. Maçlar 6 dakika/squad type:online. Maç kopmalarında kalan süre kadar oynuyoruz her zamanki gibi ve son olarak skorları yazarken hangi haftanın maçı olduğunuda yazalım arkadaşlar.

fiksüksür ??? ilk kimle yapıcam ben biraz detaylı anlatırmısınız ayrıca kariyer mod un da liverpool u çalıştırıyordum kurada liverpool gelmiş hahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905gsmhmt1905

quote:

Maçlar başlasın ilk 5 haftadaki rakipleriniz ile oynayabilirsiniz. Maçlar 6 dakika/squad type:online. Maç kopmalarında kalan süre kadar oynuyoruz her zamanki gibi ve son olarak skorları yazarken hangi haftanın maçı olduğunuda yazalım arkadaşlar.

fiksüksür ??? ilk kimle yapıcam ben biraz detaylı anlatırmısınız ayrıca kariyer mod un da liverpool u çalıştırıyordum kurada liverpool gelmiş hahahahaha

Fikstür ilk mesajda var ordan rakiplerine bakabilirsin.

@burak Bakayım ben Bayer'e , alternatiflerede bir göz atıyım karar veririz dostum
  • quote:

quote:

İlk hafta benimle maçınız var.Yarın maçı yapabiliriz uygun olursanız.

@ekostros,galatasaray olabilirim uyarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 6 Aralık 2012; 3:16:52 >

• Aslında böyle liglerde oynamak isterim ama zaman bulabilir miyim bilmiyorum
  • Kolay gelsin yer varmı?
  • quote:

quote:

quote:

Fikstür ilk mesajda var ordan rakiplerine bakabilirsin.

@burak Bakayım ben Bayer'e , alternatiflerede bir göz atıyım karar veririz dostum

Fixtur yanlis hocam
    3. Hafta totenham-porto 5. Hafta yine ayni mac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cgtyzl

Fixtur yanlis hocam
    3. Hafta totenham-porto 5. Hafta yine ayni mac

Sağol dostum uyarı için düzelttim. Fikstürü kontrol etmeye devam edin lütfen herhangi bir hata görürseniz söylersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_YILDIZ

ekrem bayer04 un overallerıne baktım cok zayıf atl.madrıd veya b.dortmuntdan bırı ıle degıstırırsek ıyı olur denk gucler olurdu

Dediğin takımlarlada diğer takımlar arasında uçurum var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimle maçları olanlar bugün yapabiliriz müsaitim, 2 arkadaşın psn adresi yazmıyor buradaki nickiyle aynımı acaba beni eklerlerse sevinirim
  • ekrem benim psn adresim:erdemterdem
    güncellersen sevinirim,malum insanlar ekleyecek :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.