Şimdi Ara

Fifa 12 maç yapmak için psnid istiyorum....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar psnidlerinizi bekliyorum ,ayrıca imzamda sizde ekleyebilirsnz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolborq -- 20 Ağustos 2012; 19:56:32 >

• Öyle bir başlık atmışsın ki,sanki dünyanın en önemli oyuncususun,PSN'ye el attın.Orayı da kasup kavuracaksın.

sonuç :

edit : eslde bi turnuvayı aldığını gördüm fakat konu çok boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 20 Ağustos 2012; 18:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

Öyle bir başlık atmışsın ki,sanki dünyanın en önemli oyuncususun,PSN'ye el attın.Orayı da kasup kavuracaksın.

sonuç :

amacm sadece oyuncu arkadaşlar bulmak ve ps3 e alışmak, fifa13 çıkcakken psn idleri for fifa12 diye bir konuya msaj yazmak çok saçma olurdu değil mi ?

ayrıca dışarıdan bu mesajımın nasıl göründüğü,senin de ne düşündüğün umrumda değil, niyetim benim belli, arkdaş bulmak ps3 te .. insan dünyanın en iyi oyuncusu olsa emin ol gelip buraya bu mesajı yazmazdı ki zaten psnde istediği kadar arkdaşı olurdu,ama sizin gibi insanlar böle yanılgıya düşüyor...

birdaha edit : kavga çıkmasın pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolborq -- 20 Ağustos 2012; 20:01:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wolborq

quote:

Öyle bir başlık atmışsın ki,sanki dünyanın en önemli oyuncususun,PSN'ye el attın.Orayı da kasup kavuracaksın.

sonuç :

amacm sadece oyuncu arkadaşlar bulmak ve ps3 e alışmak, fifa13 çıkcakken psn idleri for fifa12 diye bir konuya msaj yazmak çok saçma olurdu değil mi ?

ayrıca dışarıdan bu mesajımın nasıl göründüğü,senin de ne düşündüğün umrumda değil, niyetim benim belli, arkdaş bulmak ps3 te .. insan dünyanın en iyi oyuncusu olsa emin ol gelip buraya bu mesajı yazmazdı ki zaten psnde istediği kadar arkdaşı olurdu,ama sizin gibi insanlar böle yanılgıya düşüyor...

dostum mesajımı umursamıyorsan bu kadar şeyi boşuna yazmış oldun

edit : ayrıca zaten idlerin verildiği bir konu var diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 20 Ağustos 2012; 21:55:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wolborq

quote:

sonuç :

dostum mesajımı umursamıyorsan bu kadar şeyi boşuna yazmış oldun

edit : ayrıca zaten idlerin verildiği bir konu var diye hatırlıyorum

tamam kardeşim saolasın

• djomer3 psn ekle
  • packard_1

ekledim seni wolborQ
  • arkadaşlar ankaradayım eve gider gitmez eklicem bende sizi,eyv
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.