Şimdi Ara

Fifa 12 için İlk Resmi Video Yayınlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
10.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 4,5 sene Futbol oyunlarını arasında birinci gelmesi kaçınılmaz çünkü çok başarılı bir oynanabilirlik düzeyine yüksek grafik ve ses kalitesine sahip.Bunun yanı sıra rakibi olarak Pes her sene fenomenlerini fifaya kaptırıyor. Fifa 12 den 11 nazaran tek beklentim yüksek yapay zeka ve daha iyi bir yüz motoru , L.A Noire daki gibi bir teknoloji kullanılsa mükenmele yakın bir çizgide olması kaçınılmaz olur
  • artık oyuncuların ayakları biribirine girmeyecek fifa süper olacak
  • İyi ki Fifa bu kadar iyi çünkü PES'de onunla yarışmak için büyük şeyler yapmaya çalışıyor. Rekabetten en çok bizim faydalanacağımız kesin :)
  • çok fena geliyo fifa bu ne güzel animasyonlardır öyle şu grafikleride 1 kademe yukarı çekerlerse dadından yenmez :)
  • fifa anime (çizgi film) sevenler için iyi bir oyun tabii...
  • Oyun senesi bu yıl Ea Games için harika geçecek Fifa 12 Harika Oyun Eksiler düzeltilmiş pes batık olur :) Battlefield 3 Grafik Harika müthiş efekt oH :yeah
  • Üstüne daha da koyarak geliyor FIFA 12.Bu sene yine PES,FIFA'nın gölgesinde kalacak gibime geliyor.
  • ne pes ne fifa hiçbiri captain tsubasanın yerını tutmuyor arkadas.hala daha acıp oynarım
  • kral yeni futbol simülasyonunu tanıtıyor, bu arada bahsettiklerini gerçekten oyuna ekliyor bu adamlar

http://www.timsah.com/PES-2012-Turkce-Tanitim/n0V0TtTTsH5

pes rules...
  • Tek kelimeyle muhteşem .
  • FIFA GÜZEL AMA HER ŞEY XBOX VEYA PS3 İÇİN MALESEF
  • pepe nasılda kendini belli ediyor :D
  • @By_e Bi dakika ya... ERDİNÇ ABİ!!!! Ne ara geldin?
  • PES'ciler Alla aşkına FİFA'nın videoya rakip diye yolladığınıza bakın ya :D rules ne?
    http://www.timsah.com/PES-2012-Turkce-Tanitim/n0V0TtTTsH5
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

pes2011 in ve tüm pes lerin daha iyi olduğunu çocuklar bile anlar, uzun uzun yazdırmayın bana, komik koşular, acayip top fiziği, bebelere balon gibi bi oyun fifa..

Şimdi cocuklar bile daha iyi anlar demişsin çünkü çocuklar pesi daha cok oynuyor rahat gol olsun birde o komik kosu dedigin ne bildigin gercek depar ama pesde adam daire cizerek kosuyor simdi bak hangisi komik
  • quote:

fifa anime (çizgi film) sevenler için iyi bir oyun tabii...

Bi kere Anime çizgifilm degildir sen burda hem anime izleyenleri asagılıyosun hemde fifa gibi sanatsal bi oyunu karalıyosun burda bos yorum yapıcagınıza gidin pes 11 oynayın pes 11 in en büyük özelligi cocukları kendine cekmesi ve igrenc fizikleri
  • Süper bi video'ya.Güle güle PES seni unutmayacağız.(Unuttuk bile)
  • arkadaşlar saçmalamayın allah aşkına fifanın o saçma koşusu ve vuruşları varken fifaya asla dönüp bakmam bile videoya kanmayın fifayıda oynadım peside kesinlikle pes daha iyi fifanın tek üstün yanları sadece takım fazlalığı ve manager mod olması
  • arkadaşlar saçmalamayın allah aşkına fifanın o saçma koşusu ve vuruşları varken fifaya asla dönüp bakmam bile videoya kanmayın fifayıda oynadım peside kesinlikle pes daha iyi fifanın tek üstün yanları sadece takım fazlalığı ve manager mod
  • quote:

arkadaşlar saçmalamayın allah aşkına fifanın o saçma koşusu ve vuruşları varken fifaya asla dönüp bakmam bile videoya kanmayın fifayıda oynadım peside kesinlikle pes daha iyi fifanın tek üstün yanları sadece takım fazlalığı ve manager mod

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.