Şimdi Ara

FIFA 11 - PC Gameplay (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
11.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pc için yine çöp xbox360 ı olanlar oynayacak rahat rahat :)
  • Fifa 10 un PC ye uyarlanmı hali bir sene geriden takip ediyo PC versiyonu PS 3 ü.
  • şu demo çıksa da rahatlasak.
  • oyunu hangi seviyede oynadığını bilsem bişiler söylerdim ama şimdi kalecinin ard arda 3 tane yan toptada donuk kalması biraz tuaf geldi..

birde sanki yapay zeka hep geriliyor gibi nerde o psone'daki yapay zeka...
  • peki bu oyunun demosu steamdanda indiriliebilecekmi
  • farkındaysanız bide aşaıda ea bize bilgiler veriyo onu türkçe altyazı yapsanız güzel olurdu
  • bence oyun çok harika olmuş pes 11 den çok daha iyi yeni pc grafikleride çok iyi.oynanışta harika gözüküyo ve oyuncuların hareketleri gerçek futbolculara çok benzetilmiş pozisyona göre ayaklarının hareketleri oldukça iyi demoyu indiricemm.
  • Arkadaşlar sırf Fifa 11 i pc de nasıl olacak diye merak ettiğimden dolayı gidip xbox360 da fifa 10 oynadım ve bir daha bırakamadım söyleceyecek laf bulamadım kaleciler hariç :D Ona rağmen muhteşem bana göre..Pes ile fifa yı kıyaslayanlar öncelikle denesinler sonra pesin oyun olduğundan şüphe duyacaklar :D
  • Seyirci tepkileri süper yapay zeka fena değil gibi gözüküyo yalnız top biraz havada fazla mı kalıyor nedir? Bide top sanki oyuncuya yapışmış gibi top sürüyolar, bunun haricinde güzel küçük ayrıntılar da var top ekranın üstüne veya altına gelirse HUD da yer alan göstergeler transparan oluyo :)

FiFA 11 denemeye değer gibi görünüyor
  • oynanış olarak gayet güzel fakat animasyon olarak misal gol sevinçlerinde bir kişi seviniyor diğerleri arkasına geçmiş sadece bakıyo :D klasiklerinden bi farkı yok
  • DEMO ÇIKMIYOR MUUUUU?
  • valla ne yalan söyliyim oyun içi videolarda ban pc versiyonu daha iyi gözüktü
  • ya tiplemelere bakılırsa pes dagıtır ama dier yönlerde fifa daha ii
  • ya tiplemelere bakılırsa pes dagıtır ama dier yönlerde fifa daha ii
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.