Şimdi Ara

FIFA 11 için 2017 Yaması ÇIKTI (Resmi Kadrolu-Overalli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
23.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. install fifa 11
    2. install ea patch (1.01)

3. install 2015-16 patch (v0.5) for FIFA 11
    * run installer "2015-16 patch (v0.5) for FIFA 11 (Part 1 of 2).exe"
    * run installer "2015-16 patch (v0.5) for FIFA 11 (Part 2 of 2).exe"

bu yüklemeleri yapıp oyunu açmaya çalıştığımda, henüz hiçbir oyun ekranı alamadan fifa11 çalışmayı durdurdu hatası vermeye başladı.
    bunun üzerine patch içerisinde "info.txt" readme dosyasında bulduğum orjinal kaynak paylaşım sayfası linkinde (http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?p=3891183) ek olarak tüm bu tarz çökme problemlerinin düzeltildiğini söylediği son bir "2015-16 patch(v0.5) part3" var çok küçük boyutlu; onu da yükledim.
    ancak hangi cracki kullandıysam fayda etmedi.
    oyun açılırken sırasıyla ekranlar belirmeye başlıyor, Dil seçim ekranı geçiyor, c.ronaldolu ekran geçiyor, neymarlı ekran geçiyor. ancak tam messinin çıktığı ekranda oyundan atıyor, oyunu sildim komple tüm dosyalarını temizledim, belgelerden de yerel diskten de, ardından tertemiz yükledim bu yukarıdaki düzgün sırayla, ancak hiçbir yaptığım çare etmedi. Zaten DEP kapanmıyor fifa 11 için. yani bu son patchten sonra oyun benim için şu an açılmaz vaziyette. messili ekranda fifa11 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bu patchten sonra. ne yapacam, acil çözüm önerileri bekliyorum!! :/

• T.H.Q.R T kullanıcısına yanıt
    Fifa 11'i kur.
    1.01 patch ve krek işlemlerini yap.
    0.5'teki part1 ve part2 exe dosyalarını sırayla oyunun kurulu olduğu klasöre yükle.
    0.5.2'yi indirip oyunun kurulu olduğu klasöre yükle.
    Bunları sırayla yapınca çalışması lazım. Bende sorunsuz çalışıyor. Ayrıca bugün veya yarın patch 0.6 çıkacak.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Bu dediklerini harfiyen yapmış durumdayım.
    Ancak maalesef tam o profil load ekranı zannedersem, messinin olduğu ekranda çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
    Uyumluluk bile denedim, alakalı alakasız ne kadar yöntem geldiyse aklıma denedim, ancak sonuçsuz!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.H.Q.R

Bu dediklerini harfiyen yapmış durumdayım.
    Ancak maalesef tam o profil load ekranı zannedersem, messinin olduğu ekranda çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
    Uyumluluk bile denedim, alakalı alakasız ne kadar yöntem geldiyse aklıma denedim, ancak sonuçsuz!!

İndirdiğin patchların boyutunu linktekilerle kontrol eder misin? Çünkü aynı hata benim de başıma gelmişti. Linkteki dosyalarla boyut tamamen farklıydı. Ben de en baştan indirip öyle kurmuştum. Hata vermemişti.
  • yaşadığımız sorun crack sorunuymuş kardeş! @1ht1baron un verdiği aşağıdaki linkteki cracki indirip kurdum, problem çözüldü, messi ekranı geçiyor, oyuna rahatça giriyor
    http://g1.gamecopyworld.eu/?y=d95523a4&x=%2BSF1Dr09sKApuk4Tz8y4oUYkuPwCOHxQpbrElo2D6Xu%2FWhT5gshopEKN3TCmDLSrpIp%2BBiUOtwjt0NNgtxadzz5T4FNSPpzAuZ%2FDBv9SuFQxnGVdLpuHxhR3CxJmYlwJ

• T.H.Q.R T kullanıcısına yanıt
    oyunu çoktan sildim ama belki okuyan olursa işine yarar teşekkürler Fifa 2005 oynuyorum bu aralar.
  • Baya emek verilmiş yama yapılırken. Sorunsuz yükledim bir iki online maç yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Synyster®

Dostum ben yükledim ama messi ekranına geldiğinde oyunda atıyor. Bir çözümün var mı? yabancı forumda da denildiği gibi 1.01 yamasını da yapmıştım. Successfully yüklendi dedi. Sırayla hepsini kurdum ama oyundan atıyor hala yardım pls

+1
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Nasıl çözücez bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ve İkinci Sarı Kart

quote:

Orijinalden alıntı: Synyster®

Dostum ben yükledim ama messi ekranına geldiğinde oyunda atıyor. Bir çözümün var mı? yabancı forumda da denildiği gibi 1.01 yamasını da yapmıştım. Successfully yüklendi dedi. Sırayla hepsini kurdum ama oyundan atıyor hala yardım pls

+1
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Nasıl çözücez bunu?

Çözümü yukarıdaki yoruma yazmış. Uyumlu krek kullanmak.

• 1.0 çıkmıştır.
  • Menajer modunda genç oyuncu gelişimi 16 ile aynımı yoksa 11 e göre mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya yardım edin 2.5 gb boşuna mı indirdim messiden sonra kapanıyor nasıl yapıcaz link de çalışmıyor 1.01 crack indirdim olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: velikerembaysal

ya yardım edin 2.5 gb boşuna mı indirdim messiden sonra kapanıyor nasıl yapıcaz link de çalışmıyor 1.01 crack indirdim olmadı

Fifa 11'i temiz kur.
    1.01 patch yükle.
    1.01 Crac.k yap.
    2016 yamasını kur.
    Bu işlemleri sırayla yaparsan çalışır.

• zaten çalıştı başka bir yerden indir 1.01'i crackli çalıştı.modlardan kaleci olarak classic xi seçince de kapanıyor onun dışında bi sorun yok çok iyi yama
  • Arkadaşlar FIFA 16 için hadi neyse de, FIFA 11 internette sudan ucuza satılıyor. Korsan oynayacağınıza seriye bir katkınız olsun. Orijinal alın lütfen.

• çalışıyor mu ?
  • ben bu yamayı yükledikten sonra oyun açılırken messi ekranında kendini kapatıyor. Çözümü bilen yardım edebilir mi?
  • heyyy be FİFA 11 oynadığım en iyi futbol oyunuydu çok klastı gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSA_1 -- 25 Haziran 2016; 20:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

ben bu yamayı yükledikten sonra oyun açılırken messi ekranında kendini kapatıyor. Çözümü bilen yardım edebilir mi?

Yamanın boyutunu kontrol eder misin? Bende de ilk yamayı yüklediğimde hata veriyordu. Boyut olarak farklı inmişti. Tekrar baştan indirip yükleyince sorun çözülmüştü. Tavsiyem fifa11'i komple silip baştan yüklemen, 1.01 patch+ilaç işlemini yapıp ardından 0.5 patchın part1 ve part2'sini sırayla yüklemen ve diğer yamaları da sırayla yüklemen.
    Ayrıca son updateyi yamayı yapan kişi güncellemiş. Güncel linki konuya ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 25 Haziran 2016; 21:46:52 >
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi yaptım sonuç değişmedi. Soccergaming'den indirdim. Rar komple inmese dosya açılmaz diye biliyorum. Sorunu bulamadım. Farklı ilaçlar da denedim halbuki. İnternette dep ayarı falan diyorlar ama fifa.exe dep'e eklenmiyor. Windows 10 64 bit Enterprise.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.