Şimdi Ara

FIFA 10 |Ana Konu| ÇIKTI ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.440
Cevap
3
Favori
148.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki bahsedilen sayfaya bakınca pcdeki fiyat farkı merak uyandırmıyor değil hani. Geçtiğimiz senelerde ps2 versiyonuyla aynı fiyat oluyormuş şimdi ise nerdeyse ps3 ve xbox360 versiyonlarıyla aynı fiyatta.
  • Next Gen çıkmayacaksa hiç çıkmasın yeter artık pc cilere yaptığın ea eğer next gen olmayıp da oyunu orjinal alan olursa yazıklar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STALKER-1903 -- 23 Mayıs 2009; 16:29:53 >
  • PC için özel bir oyun motoru ile geliştireceklerini yazmışlar EA forumlarında.

İşte buhttp://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_Engine

Ve buhttp://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_10 (solda oyun hakkındaki bilgilerde)

Frostbite Engine

Battlefield series, for Battlefield: Bad Company, Battlefield 1943, and Battlefield: Bad Company 2 Oyunları bu motor ile yapılmış.Bakalım futbol sahalarına nasıl bir etki yapıcak.

• alır yine oynarım her türlü ama nolur ea yap bi güzellik
  • quote:

Orjinalden alıntı: KubiPala

PC için özel bir oyun motoru ile geliştireceklerini yazmışlar EA forumlarında.

İşte buhttp://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_Engine

Ve buhttp://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_10 (solda oyun hakkındaki bilgilerde)

Frostbite Engine

Battlefield series, for Battlefield: Bad Company, Battlefield 1943, and Battlefield: Bad Company 2 Oyunları bu motor ile yapılmış.Bakalım futbol sahalarına nasıl bir etki yapıcak.

lan ea ben senin a................. hala yine ayrımcılık ALLAH BELANI VERSİN

• Bu kadar asabi olmayalım.Frostbite Engine'de NG'ye yakın bir oyun motoruymuş.
  • hadi bakalım hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: KubiPala

Bu kadar asabi olmayalım.Frostbite Engine'de NG'ye yakın bir oyun motoruymuş.

iyi bakalım sakin olalım ama sabır taşı çatladı artık
  • konsoldaki fifa 09 daki gollerden bir demet, fifa 2010 da pc için en azından oynanabilirliği halletsinler yahu !!

• evet hiç değilse oynanabilirliği konsoldaki gibi yapsınlar.Bu arada fps motoru bu oyunda nasıl kullanılacak çok merak ediyorum.Acaba bu haber resmi ağızlardan mı çıkmış yoksa bir dedikodu mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

konsoldaki fifa 09 daki gollerden bir demet, fifa 2010 da pc için en azından oynanabilirliği halletsinler yahu !!

Allah aşkına bu ne konsolda ben bu fifa yı oynamadım ama eger gercekten bu videodaki gibiyse oynanabilirlik adamların ve topun fizigi üstelik goller bu kadar sacmaysa kesinlikle playstation 1 deki pes i tercih ederim bu kadar sacma salak rövaşatalar görmedim yaa

• Video süper .Kale ağları hoşuma gitmedi ama diğer şeyler güzel umarım bu görüntülerden konami birazcık feyz alır.Keşke pc'de de böyle olsa da bizde futbolun keyfine varalım çok beğendim ben konsoldaki fifayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghost41

quote:

konsoldaki fifa 09 daki gollerden bir demet, fifa 2010 da pc için en azından oynanabilirliği halletsinler yahu !!

Allah aşkına bu ne konsolda ben bu fifa yı oynamadım ama eger gercekten bu videodaki gibiyse oynanabilirlik adamların ve topun fizigi üstelik goller bu kadar sacmaysa kesinlikle playstation 1 deki pes i tercih ederim bu kadar sacma salak rövaşatalar görmedim yaa

Dalga mı geçiyorsun? Farkettiysen bazıları tam rövaşata değil. Ayrıca hiç futbol oynamadın mı? Fizik gayet iyi? PES'inkinden daha daha iyi hatta.

quote:

Orjinalden alıntı: aigdeli

Video süper .Kale ağları hoşuma gitmedi ama diğer şeyler güzel umarım bu görüntülerden konami birazcık feyz alır.Keşke pc'de de böyle olsa da bizde futbolun keyfine varalım çok beğendim ben konsoldaki fifayı

Kale ağlarında ne var ? İlle PES teki gibi gergin olmayan kale ağları mı istiyorsunuz acaba ?

• quote:

quote:

????????????????

oynamadan bilemessin.. gollerin nerese sacma :)

FIFA 09 en iyi Futbol simülasyonudur...

• quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

quote:

quote:

????????????????

oynamadan bilemessin.. gollerin nerese sacma :)

FIFA 09 en iyi Futbol simülasyonudur...

Doğru,FIFA konsolda bir şaheser gibi.PES'den nasıl zevk alıyorlar hala anlamış degilim,Adam öyle bir hareket ediyorki,resmen sahada altıgen çiziyor.Konsollardaki FIFA'nın tadına varın,sonra bakın birdaha PES oynuyormusunuz

• Büyük ihtimalle ps3 icin olabilir ?
  • ps3 ve xbox için resimler, halen pc açıklaması yok...Pc ye bi b.k. geleceği de yok zaten
  • Bunlar pc ile dalga geçiyolar ya buna çok sinirleniyorum.Kardeşim eğer nextgen olmayacaksa neden çıkarıyosun ki oyunu pc ye çıkarma daha iyi bir de demiyolar mı pc nin gücü yetmiyo peki ps 3 ü geçtik xboxun gücü nasıl yetiyor o zaman artık hiç bir bahane üretmemeleri lazım ve pc ye nextgen fifa yapmanın zamanı geldi de geçiyor.
  • pc yi tanıtım alanına yazmaya bile tenezzül etmeyen zihniyetten ne beklersinki ben bu ea nın ta a..........
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.