Şimdi Ara

FiÇiPi - Serenay Sarıkaya & Mehmet Günsur & Ozan Güven & Berrak Tüzünataç (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
5
Favori
27.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diziyi sevmeyenler kendini güldüren erkeklerden hoşlanıyordur bunuda buraya salayım dedim ozi oynarda dizi kötü mü olur türk dizileri yavaş yavaş gelişmeye başladı en sonunda televizyona gerek olmadığını anlayan bir takım çıktı piyasaya
  • Dizi kaç bölüm/sezon olacak bilgisi olan var mı?
  • Nedense hiç ilgimi çkmeyen dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Dizi kaç bölüm/sezon olacak bilgisi olan var mı?

13 bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3 tane kitabı var

fi çi pi diye

okuduğum kaynakların bazıları sadece ilk sezonla ilgili bilgi verip 13 bölüm diyorlar. bazıları ise sezon başı 15 bölümden 2 sezon olur diyor ama 2.si bana pek gerçekçi gelmedi. kitapta her karakter başrol gibi önemli olduğu için 2 sezona sığdırabileceklerini sanmıyorum. en az 3 sezon sürer bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden aklımda kaldı ise 9 bölüm olacak sanıyordum meğer 13 bölümmüş. ilk başlarda gayet iyiydi fakat şu 8 ve 9 sıkıcı ve reklam yogunlugundan asıl konuya odaklanamadıklarını düşünüyorum.

Galiba bize 60 dakikalik film çekmek yaramıyor veya beceremiyoruz. değişik bir son bizi bekliyorum anladıgım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

nerden aklımda kaldı ise 9 bölüm olacak sanıyordum meğer 13 bölümmüş. ilk başlarda gayet iyiydi fakat şu 8 ve 9 sıkıcı ve reklam yogunlugundan asıl konuya odaklanamadıklarını düşünüyorum.

Galiba bize 60 dakikalik film çekmek yaramıyor veya beceremiyoruz. değişik bir son bizi bekliyorum anladıgım kadarıyla.

Bir yılda 10 bölüm yapan milyon dolarlık yapım Game of Thrones'ta bile o kadar doldurma bölüm varken buna isyan etmeniz...

Bizim insanımız hiç bir şeyi beğenmez. Torrent kafası hala hakim olduğu için reklam saçma geliyor. Sizin o torrentten çektiğiniz yabancı diziler ücretli platformlarda izleniyor , belki haberiniz vardır. Bu dizinin masrafları ya paralı platforma koyarak çıkar ya da reklamla. Paralı platformda olsa izlemezsiniz veya kaçak izlersiniz , bedava ama reklamlı olunca da yine isyan.

Vallaha çok ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

nerden aklımda kaldı ise 9 bölüm olacak sanıyordum meğer 13 bölümmüş. ilk başlarda gayet iyiydi fakat şu 8 ve 9 sıkıcı ve reklam yogunlugundan asıl konuya odaklanamadıklarını düşünüyorum.

Bir yılda 10 bölüm yapan milyon dolarlık yapım Game of Thrones'ta bile o kadar doldurma bölüm varken buna isyan etmeniz...

Bizim insanımız hiç bir şeyi beğenmez. Torrent kafası hala hakim olduğu için reklam saçma geliyor. Sizin o torrentten çektiğiniz yabancı diziler ücretli platformlarda izleniyor , belki haberiniz vardır. Bu dizinin masrafları ya paralı platforma koyarak çıkar ya da reklamla. Paralı platformda olsa izlemezsiniz veya kaçak izlersiniz , bedava ama reklamlı olunca da yine isyan.

Vallaha çok ilginç.

game of thrones la fi yi mi kiyasladiniz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Vallaha çok ilginç.

Hocam iyimisiniz ?

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Yok yahu , o tarz bir dizide bile doldurma bölümler var.

Bence bir daha okuyun yazdığımı

• quote:

quote:

Vallaha çok ilginç.

beğenmedim demedim. 8 ve 9 sıkıcıydı dedim. bunun sebebi de reklamları gözümüze soka soka yayınlamaları. tamam ona da razıyım gözümüze soksunlar fakat konudan uzaklaşmasınlar.

reklamları ön plana çıkartıp , konuyu 2.plana attiklarında bölüm sıkıcı hale geliyor. bu sadece Fİ için degil Tv'de yayınlanan diziler için de geçerli.

reklamları daha akıllıca ve çaktırmadan yapabilirler. zor degil.

• McCarty kullanıcısına yanıt
    İçerde dizisindeki Let Go reklamını da gördüm , bu reklamlar hiç bir şey. En azından mantıklı.

Biz amblemi kapalı arabalara vs. alıştığımızdan bize tuhaf geliyor.

Tek itici bulduğum Can'ın sınırları kaldır demesiydi.

Konunun içine yedirdikleri zaman hoş ama bariz reklam ( sınırları kaldır vs.) yaptıkları zamanlar kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yurtdisindan nasil izlerim? biz insan degilmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

yurtdisindan nasil izlerim? biz insan degilmiyiz

çeşitli illegal dizi izleme sitelerinde mevcut.
  • Bir kaç sağlam proje dışında (KV, Ezel, Kardeş Payı, Kuzey Güney ve İçerde) kolay kolay yerli dizi izlemem ama bu dizinin hem kadrosunun kaliteli olması hem de bölümlerin sadece 1 saat olmasından dolayı hafta sonu 1. bölümü izleyip bir şans vereyim dedim. Sonrasında 4 günde 9 bölümü bitirdim. 9. bölümü izlerken hep konuyu nereye bağlayacaklar diye düşünürken sonradan öğrendim ki daha yayınlanacak 4 bölüm daha varmış.

Diziyi değerlendirmek gerekirse ilk 5 bölüm son 4 bölüme göre daha başarılıydı. İlk bölümler gizemli olayların açığa çıkmasının temellerini oluşturan "giriş" konseptine sahip olduğu için ilgi çekiciydi. Can Manay'ın geçmişi de ilgi çekici olabilir fakat 9 bölüm yayınlanmasına rağmen hala dizide elle tutulur olaylar olmuş değil. Dizi kitaptan uyarlamaymış, kitabı da okumadığım için bir şey diyemiyorum ama, dizinin sonunda her şey Can Manay ve Duru arasında yaşanan olaylarla kısıtlı kalırsa tam bir hayal kırıklığı olacaktır.

Eğer 2. sezon gelmeyecekse ve dizi 4 bölümün ardından final yapacaksa dizide bir çok sorunun cevabı havada kalacaktır gibime geliyor. Zannetmiyorum ki 4 bölümde her şeyi toparlayıp başarılı bir final yapabilsinler. Yine de Can Manay karakteri için diziyi sonuna kadar izlemeyi düşünüyorum. Ozan Güven harika bir oyunculuk çıkarmış ve bana göre Can Manay karakteri Türk dizi ve sinema tarihindeki gelmiş geçmiş en karizma karakter olabilir.

• quote:

Bence 3 sezon Fi Çi Pi diye gidecek
  • 4 haziran bu pazar bütün bölümler yayınlanacak ve sezon finaliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 31 Mayıs 2017; 20:10:19 >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    This video is unavailable.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.