Şimdi Ara

Fiber altyapısı olan yerde ekonomik seçenek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kayınvalidenin evine internet bağlatmak istedim. Maksat yazın torunlar geldiğinde internete girebilsinler. "İnternet Bizden" kampanyası gayet cazip geldi. Müşteri Hizmetleri ile yapılan uzuun bir görüşmenin ardından bana söylenen şu: Kayınvalidenin oturduğu mahallede fiber altyapısı olduğu için ADSL hizmeti verilemiyormuş, "İnternet Bizden" kampanyası da bir ADSL kampanyasıymış. Dolayısı ile biz kampanyadan yararlanamıyormuşuz. Fiber İnternette en ekonomik seçenek ise aylık 49,90 TL. Kayınvalide için çok pahalı. Yazlık paket de yok.

Bu ne saçma iştir anlamadım. Mahalleye yüksek teknoloji gelmesi güzel de, isteyene daha düşük teknolojili ekonomik seçenekleri de sunabilmek lazım.

Var mı bir tavsiyeniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 22 Haziran 2015; 10:12:57 >

• 50 tl o kadarda pahalı değil sonuçta amerikada yaşamıyoruz şu bedava internet kampanyasına bi bakın ama yavaştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibour09

50 tl o kadarda pahalı değil sonuçta amerikada yaşamıyoruz şu bedava internet kampanyasına bi bakın ama yavaştır.

O dediğiniz bedava internet kampanyası yukarıda söylediğim "İnternet Bizden" kampanyası zaten. Eğer mahallede fiber varsa o kampanya olmuyormuş, tuhaf bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

quote:

Orijinalden alıntı: excalibour09

50 tl o kadarda pahalı değil sonuçta amerikada yaşamıyoruz şu bedava internet kampanyasına bi bakın ama yavaştır.

O dediğiniz bedava internet kampanyası yukarıda söylediğim "İnternet Bizden" kampanyası zaten. Eğer mahallede fiber varsa o kampanya olmuyormuş, tuhaf bir şekilde.

Şirketler anlaşmış,ortak tarife uyguluyor, uygun fiyatlı seçenek yok hocam

Rekabet kurulu talimatla uyutuluyor

• Olay basit ,adam diyor ben inşallah rekabet kurulunu durdurayım ,siz milleti öpün,benim payımı da verin,beraber şükredelim

Ben malımı bilirim yapar bunu

• Teknik detaya hakim olan bir arkadaş, yukarıda bahsettiğim şu konuya açıklık getirebilir mi? "Fiber altyapısı olan yerde ADSL hizmeti verilemez" diyorlar, bu bana pek mantıklı gelmedi. Çünkü ben de kayınvalide ile aynı sitedeyim ve ben ADSL kullanıyorum. Yani fiber altyapısı olan yerde ADSL kullanabiliyorum.

Müşteri hizmetlerindeki elemanın bilgisizliği mi, yoksa şirket politikası mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.