Şimdi Ara

Fiat bravo 1.6 sx alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütceme uygun görünüş olarak çok iyi bir araç.15 bin tl civarı bundan iyisini bulamam diye düşünyordum ki çevremdekiler piyasası yok,kronik sorunları var vs diyerek benı soğuttu.Ayrıca tek kapılı olması satarken zorlanacagımı elimde kalıcagını düşünüdürüyor.Kullanan arkadaslar biraz bilgi verirlerse sevinirim.Tipo,tempra vs alıp sanayilerde sürünmek istemıyorum.Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın acemiyim.
    Fiat bravo 1.6 sx alınır mı ?

• güzel kardeşim bu paralara tipo uno, şahin doğan bitik arabalar alırsın. bende bravo kullanıyorum otomatik vites.
    sıkıntısı yokmu tabiki var ama şunu bil bu paralara ne alırsan al sıkıntısı olacak. en azından bu araçların servisini parçasını bulabiliyorsun.
    sürüş keyfi çok güzel, içi çok güzel, arkası tahmin edeceğinden baya geniştir biz 5 kişi tatile bile gittik.
    araba yakışıklı bir araç, ben kendim hem söker takar uğraşırım. bence hiç düşünme git bu arabadan al, bu paralara başka araç tabiki bulursun ama hepsinde illaki birşeyler çıkacaktır. bari eli yüzü düzgün araç kullan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.