Şimdi Ara

silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ulkenin sonunu getirebilir ama akpnin getirmez.

Akp aynı şeyleri yapmaya devam ediyor. Hiç desteği azaldı mı? Aynı şeylerden farklı sonuçlar çıkmayacak. Gene kandırıldık diyecekler, gene bilmiyorduk diyecekler ve aynı şekilde oy almaya devam edecekler.
  • Tbmmnin Cuma günü Kurban kesilerek dualarla açıldığından haberiniz yok herhalde laik çocuklar

Sizden bir valide yakında istavroz çıkarır ne dert ettiniz arkadaş

.

Müslüman bir valinin tekbirlerle makamına oturmasına bozulmuş laikler yazık

silinebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Bu ülkede Fetö gider yarın öbür gün Çetö gelir"
    Bakın yarın öbür gün yok biz görmedik yok biz bilmiyorduk kimse demesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 F tipi dedik
    2010 da FETÖ köpeğine oy vermeyin yalvardık.

Bu ülkede açık açık yazıyorum. 20 milyon katıksız omurgasız insan vardır.

HDP ye laf edemeyecek kadar aynı seviyedesiniz. Hiç olmazsa onlar 40 yıldır aynı şeyi diyorlar.

Fetö ananızı şey etti doymadınız mı. ? Nasıl bir mal var sizde vur vur bitmiyor.
    Neyse tarihi söyleyin birazda biz sizi şey edek. Sakal mı bırakalım mesela başlamak için ?

Umarım silmezler bu mesajı. 2010 da gururlar yazdık. 24.07.2017 : Siyasal islam köpek pisliğidir. İsmailağası süleymanı alayı potansiyel sorundur.
    Yarın yine sizi düdüklerler. Bizde izleriz
  • Siyasete karışan her tarikat şeytanidir.
  • İlerde yine cehape suçlu derler.

Ancak bu cemaate verilen arsa, verilen asfalt ve alt yapı hizmetleri çok fazla son 2-3 yıldır.

Yine bunlar halkın parasını devlet parası olarak akıtıyorlar, yol asfalt, arsa olarak.

Ankara'da örnekleri var, eminim başka şehirlerde de vardır.

Ankara'da adamlara boş arazi verip okul yaptırdılar asfalt çektiler kocaman yol yaptılar, yanına da cami yaptılar okulun.

Tam kafa yıkama binası oldu.

Şimdi bunları yazıyoruz diye aynı 10-15 sene önce olduğu gibi dinsiz, din düşmanı diyen tipler olacaktır, 10-15 sene sonra ise bunu diyenler, bu cemaatlere saldırıp terör örgütü diyeceklerdir.

Klasik bu döngüler bu ülkeden gitmez kısaca, suçlusu ise halktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Hep diyorum sızma falan yok. Hükümetle cemaatlerin koalisyonu var. Başlarına birşey gelince de haberimiz yokmuş moduna giriyorlar bizimkilerde bahaneye aç zaten hemen inanıyor.

Devamlı kandırılan bir Dünya Lideri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Temmuz 2017; 3:34:22 >

• payners kullanıcısına yanıt
    TBMM açılışında hangi tarikatın müridleri vardı?

• Beni bilen bilir. Dinine hakim olmaya çalışan dindar olmaya çalışan biriyim. Çok kez aktroll lafını işittim, sayısını hatırlamam.

Hamdolsun, babam sağ olsun, Ne bundan 10 sene önce ne şimdi Fetullah'ın bir kitabını okumadım, bir lokmasını yemedim inşallah.

Devlet kademesinde, belediyelerde, bakanlıklarda, herhangi bir dini cemaatin adamlarını istemem. Nefret derecesinde de sevmem.

Bir insana vahşeti, haramı, yanlışı ve de ihaneti haklı göstermenin en iyi yolu dini yozlaştırıp sunmaktır.

Bir gün siyasette bir yere gelirsem, gelemem ya, eğer olur da gelirsem cemaatle alakası olan kişileri yönetimden uzaklaştırmak için elimden geleni yapacağım.

Yok ben şuna bağlıyım yok ben buna bağlıyım nefret ederim.

Direk Allah'a peygambere bağlı olmak varken araya putlaştırırcasına birilerini koymak da nedir İslam en başta bunu yasaklamadı mı?

Böyle şeylerin tümüne karşıyım.

• korkmaya gerek yok, cemaat böyle yerli milli olur, fetö gibi göbeğinden şeytana bağlı olup yabancı ülkede üslenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.